Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by M_G_S View Post
    Samo im je nedostajao ovaj lik, ali ne vjerujem da bi on donio kvalitet vise.

    Na ovom klipu mu nisu najljepsi golovi, ali par njih su po meni najljepsi golovi u poslednjoj deceniji. Golovi zbog kojih se prati fudbal... Valjda gol na poziciji 6, a da ne pricam o onom voleju kad je "slomio kicmu" ne bi li je udario LIJEVOM, a u pitanju je desnjak...
    Italijanski novinari su bezmalo puta lijepili uz njegovo ime nadimak "Il grande"... I da. Cio zivot igra za sicu. Mislim da mu je i u Juveu neki prosjecan ugovor. Takav menadzer bi mi letio za dan, ali njemu izgleda nikad nije bilo to bitno.
    ps. I ne smatraju strucnjaci da Juve moze do titule zbog Elije, Krasica,Pepea, ..., vec jer su doveli Vucinca.
    pps. Objasnih jer Mirko je svoje najbolje trenutke imao u Leceu i do prije dvije godine u Romi. Ovdje ima dosta mladjih momaka, koji fudbal prate bar 5-6 godina manje od mene, pa cisto edukacije radi.
    Mirko nije igrao jer je dobio crveni protiv Bolonje ;)
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by M_G_S View Post
      Samo im je nedostajao ovaj lik, ali ne vjerujem da bi on donio kvalitet vise.

      Na ovom klipu mu nisu najljepsi golovi, ali par njih su po meni najljepsi golovi u poslednjoj deceniji. Golovi zbog kojih se prati fudbal... Valjda gol na poziciji 6, a da ne pricam o onom voleju kad je "slomio kicmu" ne bi li je udario LIJEVOM, a u pitanju je desnjak...
      Italijanski novinari su bezmalo puta lijepili uz njegovo ime nadimak "Il grande"... I da. Cio zivot igra za sicu. Mislim da mu je i u Juveu neki prosjecan ugovor. Takav menadzer bi mi letio za dan, ali njemu izgleda nikad nije bilo to bitno.
      ps. I ne smatraju strucnjaci da Juve moze do titule zbog Elije, Krasica,Pepea, ..., vec jer su doveli Vucinca.
      pps. Objasnih jer Mirko je svoje najbolje trenutke imao u Leceu i do prije dvije godine u Romi. Ovdje ima dosta mladjih momaka, koji fudbal prate bar 5-6 godina manje od mene, pa cisto edukacije radi.
      Interesantno, nisu uspeli da dovedu Aguera kog su jurili mesec dana, pa onda Đuzepe Rosija neke 2 nedelje tražili i na kraju doveden Mirko kao alternativa ovoj dvojici.
      Zbog Pepea niko ne smatra da Juve može do titule. Sjajni neki stručnjaci...

      OK, Crnogorac (tvoj zemljak) je dobar napadač ali da ne preterujemo malo...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Mirko je genije, to sto ima bubice je druga stvar ali sanjam da vidim njega i Fantantonia u spicu neke ekipe pa kakve bi to ideje bile kakve bi oni golove davali, dva nenormalna genijalca

        Comment


        • Originally posted by Krle View Post
          Interesantno, nisu uspeli da dovedu Aguera kog su jurili mesec dana, pa onda Đuzepe Rosija neke 2 nedelje tražili i na kraju doveden Mirko kao alternativa ovoj dvojici.
          Zbog Pepea niko ne smatra da Juve može do titule. Sjajni neki stručnjaci...

          OK, Crnogorac (tvoj zemljak) je dobar napadač ali da ne preterujemo malo...
          Ne Krle, ne pretjerujemo. Dvije godine je sam vukao Romu da su do poslednjeg meca, poslednjeg minuta vjerovali u titulu. Prosle sezone uglavnom nije igrao. Igrao je nikad manje. ESto povrede, sto po ko zna koji put zrtva taktike, i eto Roma bi dje bi. Dobijao je sam meceve. U ligi sampiona je rusio najvece timove... Uostalom, da nisi kojim slucajem odgledao klip koji sam postovao? Onaj gol protiv Lecea ne mogu ni u snovima da izvedu ni Agero, ni Rosi, ni Tores, ..., ni ostala kompanija vrijedna 40+ miliona, jer su imali menadzere da valja... Pa onda je visok 186 (zvanicno. Srijetao sam ga. To je vjerovatno 188), odlican glavom (najbolje Milan to zna), lijeva, desna, slobodnjaci... Ali jbg, on je Crnogorac. Mora bit bolji Agero, a i placen je vise... Ovaj momak je do prije dvije godine primao manje od Kezmana, koji je grijao klupu u PSZ-u... Pa taj njegov status "vodonose" u Romi. Nikad mu nije smetao, jer mu je bilo lijepo u Rimu, ozenio Italijanku...

          Video uploadovao neko kome je nik "tottiganci"
          Mirko Vučinić - Addio Campione
          Video tributo a Mirketto.. che attaccante! Tecnica, velocità, dribbling e senso del gol! Fosse solo un più continuo e cinico sottoporta sarebbe il migliore a livello mondiale!
          Navijacima Juventusa ce tek biti jasno kakvog su igraca dobili... Losa strana - on moze jos maksimum dvije godine biti u vrhu.
          Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Mirko je genije, to sto ima bubice je druga stvar ali sanjam da vidim njega i Fantantonia u spicu neke ekipe pa kakve bi to ideje bile kakve bi oni golove davali, dva nenormalna genijalca
          Bravo majstore!!! Ne zbog Mirka, nego zbog toga sto gledas fudbal ne kroz cifre, titule, nagrade, ..., vec ocima zaljubljenika u magiju ove igre.
          Last edited by M_G_S; 25-09-11, 18:06.

          Comment


          • Preterujemo ali OK uzdižu ga do maximuma slobodno...

            Sada u Juventusu on sigurno zaslužuje da bude starter, jer može da postigne nekih 15 golova po sezoni u ligi ako igra redovno. Sigurno da je bolje pojačanje od Amaurija na primer koji je plaćen nenormalnih €25m...

            A Aguero je bolji itekako bez obzira to da li je Argentinac, Crnogorac, Englez...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • On je rodjeni mec viner. Dobijao je Milan, Inter, Celsi, ManUtd... Svakom velikom timu je uzeo mjeru. Pricam o odlucujucim golovima. Ne pricam o mecevima kad npr. City dobija 5:0, a Agero postize 3 gola. Neka Agero sam samcat pretrci cio teren, baci na zadnjice nekoliko igraca Celsija, i postigne gol... Nek Agero izbaci igraca u prijemu, prodje jos jednog, zarola loptu, izbaci golmana, i postigne gol... Glupo je o tome uopste raspravljati. A Lako je igrati kad imas 10 igraca iza sebe. Zato su Galaktikosi bili to sto su bili. Zato je Zizu bio sto je bio. U Juve, u Real, u Francuskoj... Uvjek plejada igraca uz sebe. Vido bih ga da je igrao s Govnalijem, De Govnijem, Govnesom, Govnetom... Znaci gomila nedorecenih igraca, a opet do zadnjeg trenutka borba za titulu... Zidan je bio madjionicar. Ali sigurno da bismo mnogo manje pominjali sad njegovo ime sad da je igrao u nekom nedorecenom timu...
              Poenta sve moje price je da ja ne pustam na YT ni golove Toresa (kojeg ismijavaju i njegovi navijaci, dok su Mirka OBOZAVALI i navijaci i rimski novinari, i u najgorim njegovim trenucima), jos manje onog kvazitalenta Agera, koji ni kod svojeg tasta nije mogao da igra, a tad Argentina bas bila tanka sa spicevima... Pustam starog Ronalda, pustam Ronaldinja, Zizua, Delpijera, ..., i gle cuda, Il grande Mirketta. A recimo uopste ne pustam Jovetica. Uopste ga ne spominjah odje, ni kad igra fenomenalno. A opet, on je moj sugradjanin, za razliku od Mirka. Mozda jer ipak ne pretjerujem...

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                Ajde i ja da uskocim u ovaj off. Cuo sam i ja ovu pricu za VDV. Doduse nisam cuo da je konkretno Milan zaintresovan, vec da Rednap zeli da ga proda, jer mu se ne uklapa u koncepciju i da ce u januaru traziti jos jednog centralnog veznjaka. Navodno njih dvojica i nisu u nekim odnosima. Ovo su sve spekulacije. Msm da nam o tome vise moze reci kolelga forumas miki7878 .
                To je samo novinarska patka.
                VDV je prosle seyone bio jedan od najefikasnijih u timu i najzasluyniji sto su zavrsili na petom mestu i sto uopste igraju Evropu.Ako se to desi Rednap je svoju ekipu osudio na propast, zato sto nece biti kadar ni da se bore za peto mesto.S druge strane mislim da bi u Milanu mogao da igra samo kao recimo u ovom slucaju kad ima puno povredjenih igraca.Ipak kad su svi zdravi ima vecih majstora od njega.

                Comment


                • Da Atalanta nije dobila onu kaznu po kojoj su joj oduzeta 6 bodova, oni bi sada bili prvi sa 10 bodova. Imaju ljudi u prva 4 kola, 3 pobede i remi!
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Kakvo slavlje igraca Rome nakon vodstva , u najmanju ruku kao da su poveli u cetvrtfinalu LS

                    Nadam se da ce sacuvati vodstvo , vrijeme je da pocnu dobijati .
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by Krle View Post
                      Da Atalanta nije dobila onu kaznu po kojoj su joj oduzeta 6 bodova, oni bi sada bili prvi sa 10 bodova. Imaju ljudi u prva 4 kola, 3 pobede i remi!
                      na pocetku su se zasilili .. na kraju ce se boriti za opstanak
                      FORZA MILAN!!

                      Comment


                      • Zalit ce Juve za ovim izgubljenim bodovima protiv ekipa koje ce se boriti za opstanak. Sad mu slede jbn raspored. Vec sledece kolo derbi protiv Milana

                        Comment


                        • Ali igrace Il Grande Mirketto... Vjerovatno ce im zabiti dva. Glavom. Njima voli glavom, jer su odlicni skakaci, pa mu je to izazov.

                          Comment


                          • To ce biti veliko pojacanje posebno ako bude igrao sa Del Pierom, opasan su tandem. Matri je nesto tip igraca kao Inzaghi, ne moze napraviti nekakvu prevagu u timu.

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              Zalit ce Juve za ovim izgubljenim bodovima protiv ekipa koje ce se boriti za opstanak. Sad mu slede jbn raspored. Vec sledece kolo derbi protiv Milana
                              vrlo tezak raspored za Milan na pocetku sezone ..
                              FORZA MILAN!!

                              Comment


                              • Polako dolaze stvari na svoje, Inter, Milan, Roma slavili, samo je Juve malo pokvario to, ali dok su navedene 3 ekipe kiksale Juve je uzimao bodove.. Vec u startu se stvari zahuktavaju

                                Comment

                                Working...
                                X