Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hahah i zasto ne gledam seriu a,zasto zaboga


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Krasan pass Pjanica za Osvalda , koji to naravno rutinski rjesava .

      Dajte nam golijadu , poslije danasnje bruke !

      Hajmo Roma
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Sjajna akcija Rome za 1:0. Pjanić maestralna asistencija, a odlična završnica Osvalda... Od Bosanaca je još i Lulić na klupi Lacija.

        Odlična atmosfera na Olimpiku,više od 60 000 ljudi na tribinama...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Kakvi su to zmajevi! Viva Calcio!

          Comment


          • Liga je dotakla dno ali najvaznije je da je Lacio pobijedio i to u zadnjem minutu Klose,da vise boli
            sigpic

            Comment


            • JEDAN JE MIROSLAV KLOSE!!!!!!!!

              Bravo majstore,bravo Lacio,samo napred!!!!!Zasluzena pobeda,a gospoda iz Rome neka se samo valja po terenu i igra kukavicki fudbal.
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • jbg dobi lazio................prvo kjaer dobi crveni, faul jeste,penal jeste ali crveni karton???? stativa klosea , sjajan sut cisea.... staiva i na kraju majstorija mutazalema i gol klosea

                u 2pol. sta je lulic radio po lijevoj strani da je to nevjerovatno, niko ga zivi nije mogo zaustaviti, centarsutevima je castio napadace lacia ali oni to nisu koristili...i na kraju je imao i dobar pokusaj koji mu je na jedvite jade skino stekelenburg


                klose-rjesio mec
                Hernanes-dao iz penala i jednostavno je bio enigma za odbranu rome, cuda radio na terenu
                Lulic- vec sam rekao
                Pjanic-fenomenalna asistencija

                derbi opravdo ocekivanja..... ;)

                Comment


                • Kakva asistencija Matuzalema! Bravo! Klose rutinski...

                  Bukvalno su svi pritrčali Kloseu pri proslavi gola, čak je i Reja došao da slavi sa igračima, a stadion eksplodirao...

                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • ja jos uvek ne mogu da dodjem sebi...
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Pogledao sam drugo poluvrijeme derbia, nakon danasnjih rezultata izgubio sam volju da pratim citavu tekmu Calcia.
                      Ugl vise sam se osvrnuo na igru Lulica i Pjanica s kojom mogu biti zadovoljan, Klose se odlicno snasao u zadnjim sekundama i za navijace Lazia ovo je sigurno najsladja pobjeda u zadnje vrijeme.. I United je par puta ovako uzeo City pa znam kakav je osjecaj

                      Comment


                      • Lazio - Roma - 2:1

                        Posle Cezene i Firence , drugi mec Serie A danas koji sam gledao. Odlican mec , pravi derbi. Lazio dozivio sok na startu kada je Osvaldo zabio , Roma je imala prednost , morala se ili defanzivnije postaviti ili uloziti sve u 2 gol i resavanje utakmice. Solidno prvo poluvreme , bilo je sansi. Stekelenbrug mi deluje dosta nesigurno Marketi na nivou kao i uvek
                        Na pocetku Kjaer narpavio sranje i dobio crveni automatski i Hernanes lagano za 1-1. Onda po meni tempo malcice opao. Roma je igrala sa igrace manje ,nije se primetila ogromna razlika. Cisse pred kraj pogodio stativu , malo je falilo ali onda Klose u 94 i sve explodiralo. Reja dobio crveni jer je usao da slavi sa igracima. Enrike ocajan , onaj orao je bio najzesci sto ga je neko drzao u ruci , Lazio svaka cast , opravdao je mec derbi
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Јувентус и Удинезе циљају останак на врху


                          Након прошлог кола у ком су голгетери потпуно подбацили, очекује се да у 7. колу Серије А буде виђен бољи фудбал. Јувентус и Удинезе би требало да остану на деоби првог места пошто торински црно-бели дочекују Ђенову, а црно-бели из Удина екипу Новаре.

                          Осокољен победом у градском дербију Лацио иде у госте Болоњи, док ће неочекивано високо пласирани Каљари дочекати екипу Наполија у једном од интересантнијих дуела овог кола. Милан и интер никако не могу да буду задовољни учинком па против Лећеа, односно Кјева, морају да се домогну целог плена.

                          Интересантан би требало да буде дуел Роме и Палерма, тимова који желе пласман у врх табеле, док у дербију средине табеле Фиорентина дочекује Катанију. Ћезена је једина без победе у лиги и покушаће да је забележи на гостовању Сијени.

                          Субота, 22. октобар:
                          18.00ч Фиорентина - Катанија
                          20.45ч Јувентус - Ђенова

                          Недеља, 23. октобар:
                          12.30ч Сочива - Милан
                          15.00ч Каљари - Наполи
                          15.00ч интер - Кјево
                          15.00ч Парма - Аталанта
                          15.00ч Рома - Палермо
                          15.00ч Сијена - Ћезена
                          15.00ч Удинезе - Новара
                          20.45ч Болоња - Лацио

                          Табела: Јувентус и Удинезе 12, Каљари и Лацио 11, Наполи и Палермо 10 ...
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Krasic nije u startnoj postavi.

                            Comment


                            • Dobar start 1-0 vec na startu..
                              Idemo momci
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Bravo za Juve, kolko sam svatio Krasica nece biti protiv Intera, ni njega ni Buffona.

                                Comment

                                Working...
                                X