Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Јувентус 1 - 1 Ђенова, Јанковић фантастично креирао акцију. Одличан пас, по мени је он најзаслужнији за гол.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Juve odlican u pocetku a posle su preuzeli inicijativu fudbaleri Djenove sto ne valja.
      Mirko izmasio veliku priliku i jbg...
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Matri zabija za 2:1,Juventus ce ostati prvi vjerovatno
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Lepiiii za 2-1,svaka cast Pirlu sjajno je prpoustio loptu
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Јебем ти и Сторарија и целу одбрану. Волови све ...
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • 2-2 na kraju, losa reakcija odbrane kod drugog gola za Djenovu. Krasic kasno ubacen.

              Comment


              • Juve ponovo prokockao bodove Chievo,neko pre Chieva , cini mi se Catania sad Genoa , kocka se previse bodova
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Cim izadje Mirko, Djenova je presla na njihovu polovinu. Krasic indirektni krivac za izjednacenje. neko ko je opet bio krajnje diskutabilan je Pirlo. On prelako gubi lopte. U svakoj utakmici bar jedna gdje dozvoli protivnickim igracima da ugroze gol. Ono protiv lecea je bilo cisto oduzimanje lopte i dobio je faul na ime... Jadno je kad se nema igrac koji umije da ubaci loptu, s oba boka. Sto je sa Kvaljom? Nekako mi se cini da je taj dvojac iz Udina, uz Mirka, njihova najbolja akvizicija, u poslednjih par godina.

                  Comment


                  • Jovetic postigao dva gola u remiju sa Katanijom 2-2,ali ne moze on sam igrati.Nema veze,neka nisu pobjedili,samo je vazno da Jo-Jo ulazi u formu pred Cesku.
                    Udineze sjutra nastavlja seriju od 2-3 gola.Samo jednom ove sezone nisu dosli 2-3.

                    Comment


                    • Juve gubi ponovo bodove, lose, lose. Seria A sve vise i vise tone, nema nijedna ekipa koja zasigurno dominira u dosadasnjem djelu prvenstva, svako svakoga moze pobjediti i na kraju me nebi cudilo da Parma osvoji Kalco

                      Comment


                      • Kuku majko, ostao sam bez reci kada sam saznao da jednu Djenovu Juventus ne moze pobediti.Bio sam sprecen da pogledam mec.
                        Ne bi me cudilo da sledece nedelje pobede Inter, zato sto znaju da igraju sa velikim ekipama, a gube bodove od svakavih provincijskih klubova.Ako nastave ovim tempom sumnjam da ce da na kraju zavrsiti na trecem mestu.Bas lice na proslogodisnju Juventus, a imaju mnogo jaci igracki kadar.
                        Dok god Juve ovako bude igrao, tesko ce Italijani da povrate to cetvrto mesto koje vodi u kvalifikacije za LS koje su izgubili od Nemaca.

                        I Milan ce ranije da pretekne Juventus, nego sto sam mislio.

                        Comment


                        • Juve moze biti sretan sto je ostalo 2:2, nakon izjednacujuceg gola Genoe, Juve je pokazao mnogo manje volje za golom. Genoa je imala par odlicnih sansi ali ovako je mouda i najrealnije.

                          Comment


                          • Cuti Maricu ,ubi nas lece mogli su do sad 4-0 da vode za 15 minuta,ovako samo 1-0
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Treba neko i od Lecea da gubi 2-0

                              Ovo Milan sebi ne sme dopustiit ,volim ih vise od Intera ali ovo je brate sramotno , da gube od raspalog Lecea ove sezone 2-0 , nije Alegri kalibar za Milan nikako
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Ajde prestani molim te.Ko je prosle godine osvojio titulu sa Milanom???Molim te,kao Boga te molim,nemoj da se mesas u Milan
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X