Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 3 boda sa gostovanja

    Sad cekamo kiks Juventusa protiv Udinese-a , sad sam navukao na sebe dislike

    Comment


    • Dobra utakmica , moglo je da bude i teze za Milan da je Cagliari znao da iskoristi sanse u prvom poluvremenu i da Abbiati nije bio fenomenalan .

      Robinho opet promasio nemoguce , tj. mogao je da doda , a ne da suta , ali nema veze . Nakon drugog gola Milan je rutinski priveo mec kraju . Stoperski tandem strasan , naravno za Thiaga Silvu je cudno kad ne odigra super , ali i Mexes je po meni bio bas dobar i mislim da bi oni morali da budu stoperski tandem kad Neste nema , a cesto i kad je Nesta tu , jer ipak su njega stigle godine . Sutra jedva cekam Udinese - Juventus .

      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Mislim da sam jedan od rijetkih koji misli da sutra Juve nece biti porazen. Dakle, sutra ocekujem strasan match ali isto tako moze da bude katastrofa. Znaci, Juve se sutra vraca u Torinu neporazen, to vam garantujem i siguran sam 1000%

        Comment


        • Bice veoma tesko da Juve ostane neporazen,jako vazna i teska utakmica ocekuje nas veceras ;)
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Hocel se neko kladiti u avatar? Ja kazem Juve dobiva.
            Ukoliko bude nerjeseno nikome nista, ukoliko Juve izgubi, onda mi protivnik daje avatar po zelji?

            Udinese će u ovome meču biti oslabljen za neigranje Mehdia Benatie, ključnog defanzivca, koji ima kartone, a ne računajući povrijeđenog Vučinića, Juventus na Friuli dolazi u kompletnom sastavu. Biće to prilika da Stara dama nastavi sa serijom dobrih rezultata, jer su još uvijek jedina neporažena ekipa u ligi ili će pak Udinese pomrsiti račune Bianconerima i nanijeti im prvi poraz.
            Udinese je u dosadašnjih 37 utakmica na Friuliju ostvario samo pet pobjeda protiv Juventusa, uz 22 trijumfa Stare dame. Prošle sezone, Juve je deklasirao Udinese sa 0:4, a sigurno je da nas večeras očekuje mnogo neizvjesniji meč.
            Last edited by Fanta; 21-12-11, 13:00.

            Comment


            • Budu li igraci Udinesea onako losi u zavrsnici kao protiv Celtica , Juve lagano dobija ovo , mada sumnjam da opet mogu sve ono promasiti


              Steta velika sto Benatia ne igra , gotivim tog igraca pravo , ali ima Udinese i ovako potencijala sigurno . Ja ocekujem odlicnu utakmicu , a mozda bi Juventus mogao dobiti 1-2 ..
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Ma bice tu nereseno uz dosta golova

                Comment


                • Utakmica je 18 h,mozda neko zaboravi pa pomisli da je u 20:45
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Jaooo sta promasi Marchisio,zamalo
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Sudio je toliko los da je ostetio i Udinese i Juve za faulove i kornere.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Juve malo u 4-3-3 pa malo u 3-5-2...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Zamalo Markizio da se proslavi.

                          Jos jedan korner nije sviran Juventusu.Koja komedija od utakmice, a ovo treba da bude derbi.

                          Comment


                          • Тагаљенто (ако се тако уопште зове судија) се погубио дечко.
                            Нисам задовољан овом 3-5-2 формацијом, слабо их пробијамо по боку...имамо лопту и све то, али све што смо направили су два шута Маркизија, мсм било је ту још неких покушаја, али све ми је то некако трапаво. Очекујем измену Кваљарела-Матри јер деф. "лепи" не може да се састви вчрс, мада и није имао неких лопти, међутим доста грешака са његове стране, никако да је задржи у ногама (можда му је то успело свега пар пута), видећемо.
                            Мада са друге стране ова 3-5-2 нам обезбеђује некако наш гол, Удине није направио ваљану шансу, сјајно постављање одбране где су пар пута ухватили Ди Наталеа у офсајду, добро до изгледа што се одбране тиче, међутим не допада ми се како радимо у нападу као што сам већ рекао...видећемо мсм да ће од 65-70 мин. ако остане нула, Конте да се пребаци на 4-3-2-1 те да ће у том случају шробати и Ђакеринија....хм...

                            Comment


                            • Bice X na kraju,mora biti,ili ce biti svasta

                              Comment


                              • Andrea Romeo sudi a ne Taljavento...

                                Meni je Matri dobar večeras, dosta je pokretljiv i ume sa loptom...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X