Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Juve je mirne duse mogao sve zavrsiti u prvom poluvremenu, a u drugom su nastavili niz promasaja.. Sreca pa su dali rano gol. Del Pieru se zaista neda postici gol na ovom novom stadionu a imao je par solidnih sansi. Kvaraljela sve rjesio oko 70te minute i sprijecio patnju koju je mogao da ima sa svojim timom.

    Nakon drugog gola Juvea, prebacio sam se na multiprenos i odlusevjen sam sa zadnjih 15tak minuta na macevima Genoa-Bolonja gdje je Genoa osigurala pobjedu jednim odlicnim golom a i Bolonja imala dobrih sansi. Prava drama se desila na Tardiniju, gdje je Lecce poveo sa 1-3 ali 5 minuta prije kraja Parma se vratila.. Ne znam zasto, ali jako mi je tesko pao ovaj rezultat Lecea.

    Veceras pravi spektakl.

    Comment


    • Zao mi Lecea

      Comment


      • Nisam ni gledao mec protiv Novare, ovo se moralo dobiti. I dalje neporazeni, ne bi bilo lose da Udinese kiksne veceras i da se od njih odlepimo koji bod

        Comment


        • Evo vode gosti na oba susreta, odgledat cu samo drugo poluvrijeme, jedva cekam, bit ce odlicno nadam se
          Ajmo Edison!

          Comment


          • Trentuno Lazio-Udine 1-1 to nam odgovara,da se odlepimo od oba tima.
            Sledeci mec u Udinama bice tesko,nadam e da ce Juve ostati neporazen
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Izjednacio Lazio

              Samo da ovako ostane i sve 5

              Comment


              • Hajmo Lulicu majstore zabi jos jedan,poslije Klose-a daleko najbolje pojacanje Lazia ove sezone,covjek daje 200% na terenu

                EDIT:Klose 2:1,samo sto sam ga spomenuo
                Last edited by AK47; 18-12-11, 20:58.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Evo ga i Klose To Laziali samo deri

                  Comment


                  • Ajde ubacuj Di Natalea.

                    Comment


                    • Vid Rimljana veceras jesu se raspucali xD

                      Comment


                      • Ogromna pobeda Rome večeras... Na deobi 6. mesta su sada.

                        U sredu će biti odličan meč, Udineze-Juventus. Biće interesantno videti kakav rezultat će biti...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Jednostavno, svi su se faktori veceras okrenuli protiv Napolia. Promasene sanse u oba poluvremena, dok je Roma jednostavno svoje koristila. Ne znam samo zasto sudija ponisti gol Napoliu odmah na pocetku drugog poluvremena :S Da je to bilo priznato ko zna sta bi bilo.

                          Na drugom matchu 2:2 i to najvise odgovara Juveu koji sljedece kolo igra upravo protiv Udinezea i ja sam siguran da ce ostati neporazen i nakon tog matcha, jednostavno, Udine ima taj dobar score kod kuce ali igra im je skroz losa, barem po onome sto sam ja vidio.

                          Comment


                          • Jaoooooooo Lacio!
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Napoli bas nije imao srece , promasili su strasno , ona Hamsikova sansa , mislim da ni sam ne zna kako je ono promasio , ali stvarno ..

                              Ali jebi ga i Roma je imala nedostatak srece u nekim prethodnim utakmicama , moralo se nekad vratiti .

                              Udinese - Juventus , ocekujem strasan mec , Udine kuci razvaljuju , fenomenalno igraju , a Juve jos neporazen i mislim da ce su to bas moguci svi ishodi ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Opla, Inter povezao 3 pobjede uzastopno i evo ih na 5tom mjestu.. Samo im je problem sad Lacio, koji im bjezi 6 bodova.

                                Comment

                                Working...
                                X