Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dade Napoli gol,Dzemaili,dobro pojacanje ove sezone iz Parme
    Sto se mene tice neka ostane 1-1 to ce udaljiti Napoli od vrha
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ako zele i naredne godine da igraju ligu prvaka onda neka se potrude i da pokusaju dobijati ovakve matcheve.. Bit ce kasno da se u derbijima vadi

      EDIT: Dobra tekma je bila, polusanse i sanse sa obje strane i Novara je zasluzila ovaj bod, dok Napoli mora malo poraditi na realizaciji. Oba gola su bila zaista odlicna
      Last edited by Fanta; 11-12-11, 22:40.

      Comment


      • Od Napolija nece biti nista, barem dok ne ispadnu iz LS nece se posvetiti prvenstvu, da ne pominjem da ce igrati minimum 2 utakmice Kupa u januaru.Ako ih u petak posluzi sreca i dobiju lakseg rivala, pa siguran sam da se nece plasirati u LS sledece sezone, a i nastup u LE ce im biti upitan.

        Comment


        • Detaljna najava za vecerasnju tekmu, i malo historije kako je ovo rivalstvo nastalo uz 2 zanimljiva videa
          http://sportsport.ba/ino_fudbal/pjan...aru-damu/70147

          Jos jedna vijest:
          Kandidati za Zlatnu kantu u Seriji A, koja se dodjeljuje najgorem nogometašu godine, objavljeni su jučer.
          Među kandidatima za Zlatnu kantu su čak četiri igrača Juventusa, dok su trojica iz redova Intera. Dobitnik ove nepoželjne nagrade bit će objavljen 17. decembra.

          Miloš Krasić, Felipe Melo, Luca Toni i Amari su igrači Juventusa među kandidatima, dok Interovu trojku čine Diego Milito, Mauro Zarate i Diego Forlan. Perostali kandidati su Eduardo iz Genoe, Adrian Mutu član Cesene i Fiorentinin Santiago Silva.

          Pri izboru za dobitnika Zlatne kante u obzir se uzima uloženi novac u igrača, te koliki je njegov učinak u skladu s visinom transfera. Adriano, brazilski napadač, u krijeri je dobio čak tri ove neslavne nagrade.
          Last edited by Fanta; 12-12-11, 10:01.

          Comment


          • Amauri ili Forlan dobijaju ;)
            Osecam.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Interesantna je ova nagrada šro dodeljuju Italijani, zlatna kanta

              Od 2003. se dodeljuje...



              I za ovu godinu je već proglašen pobednik. Milito je nosilac ovog "priznanja"...
              Forlan je 2 meseca povređen i on nikako ne bi smeo da dobije, plus što nije loše igrao kada je bio zdrav. Zarate nije isto u prvih 3 i ne treba da bude. Amauri nije igrao uopšte ali eto, druga godina zaredom vicešampionska titula
              Krasa 3. i može da se kaže zasluženo a prvi naravno Il Principe! Šteta za velikog Milita koji je zaboravio da igra fudbal...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Реално ова "Златна канта" је невиђено срање, да се народ забавља. Погледајте само која су имена на списку-Бобо Вијери, Ривалдо, Дел Пиеро, еј!?
                А што се тиче Милоша Красић, мислим да није заслужено то што је на трећој позицији, истина да не пружа баш најбоље партије, али можда је факат да би Конте морао да му да више шансе да игра (без обзира на то што се претура по терену као баба, али је заслузио да има већу минутажу због претходне сезоне, па да није било њега тешко да би били и седми, реално), као и Елији, друго мислим да је добру већину гласова добио зато што је Србин, сетимо се само Ђенове и дешавања на том мечу, као и због симулираног пенала, али зар баш тај фер плеј није заштитни знак Италијана?

                Comment


                • Pročitao sam objašnjenje za ovu "nagradu" i kaže se da se odnosi i na igrače koji nisu igrali mnogo ove sezone ali bila su velika očekivanja za njih. Tipa Forlan, Krasić, za Amaurija ne znam ko je očekivao nešto da igra al' dobro
                  Toni je isto bio nominovan ove godine!?!?

                  A Krasić i treba da bude tu. Ogromna očekivanja su bila za njega pogotovo posle onakve igre u prvom delu prošle sezone.

                  A ljudi glasaju i za te takve što imaju kvalitet i što su ga nekad prikazali i onda kad odigraju neku polusezonu loše odmah su na tapetu. Tu mislim i na Del Pijera, Vijerija itd.

                  Meni je ovo interesantna "nagrada"... xD

                  Nego Forlan se napokon vraća u ekipu, pozvan je za sutrašnji meč sa Đenovom.

                  A Radovanović je postigao odličan gol juče za Novaru, prvi u karijeri mislim...

                  1:50

                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Daniele De Rossi

                    Comment


                    • Il Futuro Capitano!

                      Samo Roma mi je uvek nesigurna, valjda mogu da izdrže i da realno naprave iznenadjenje večeras...

                      EDIT: Krasa ni na klupi...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • @ Krle

                        Pogledaj postave , pa ako uzmu bod s ovim sastavom svaka im cast.

                        http://www.rezultati.com/utakmica/0UAGJvO3/#postave;1

                        + pogledaj malo igrace Rome i koje pozicije igraju
                        Last edited by Rossonero; 12-12-11, 20:10.

                        Comment


                        • Originally posted by Krle View Post
                          Il Futuro Capitano!

                          Samo Roma mi je uvek nesigurna, valjda mogu da izdrže i da realno naprave iznenadjenje večeras...

                          EDIT: Krasa ni na klupi...
                          redno je da Juve izgubi ..!
                          FORZA MILAN!!

                          Comment


                          • Kako usran gol je Juve primio,mislim da je ono Vidal celu loptu promasio,pa ja bih bolje reagovao od njega jbt.
                            Sad neka jure rezultat ;)
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              @ Krle

                              Pogledaj postave , pa ako uzmu bod s ovim sastavom svaka im cast.

                              http://www.rezultati.com/utakmica/0UAGJvO3/#postave;1

                              + pogledaj malo igrace Rome i koje pozicije igraju
                              Roma (4-3-1-2) - Stekelenburg; Taddei, De Rossi, Heinze, José Angel; Pjanic, Viviani, Greco; Lamela; Totti, Osvaldo.

                              Ladno De Rosi štoper

                              Tadei standardno kod Enrikea bek Greko i Viviani starteri... Jedino su pogrešili na flashscore-u, Toti je u napadu sa Osvaldom a Lamela je traquartista...

                              Gledao sam zadnjih 10 minuta prvog dela, Pepe zakasnio sa dodavanjem Matriju, i dobar meč mi deluje da je... Drugo poluvreme gledam obavezno...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Одавно ретардиранији гол нисам видео, испаде смешан Видал.
                                Кидамо их то је чињеница, нападамо, али јбг сада, биће тешко стићи, видећемо у другом полувремену када конте гурне Ђакеринија уместо Естигарибије да ђуска мало шта ће то променити, мсм да је то неминовна замена. Такође, сматрам да би нам Красић сада значио на терену да цимне неку контрицу, али шта је ту је, ваљда Конте зна шта ради.
                                Што се тиче позиција Роме, мсм да ци циљао на Де Росија, слободно могу рећи да је одиграо феноменално штопера у првом делу, у пар ситуација је одлично реаговао.

                                Comment

                                Working...
                                X