Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nmg da poverujem da sei Pato povredio .. za sad : ( Ibra,Robinho,Flamini,Ambrosini,Gatuzo,Boateng,Bone ra,Taiwo,Mexes,Pato) ovo je da se ubijes...
    FORZA MILAN!!

    Comment


    • Bolnica,neverovatno koliko nemamo srece na pocetku,valjda ce se to vratiti i nadams e da ce se pre svega Pato Robinjo i i Ibra sto pre oporaviti.Sa ovakvom ekipom i bod je dobar,mada je i dalje ucinak katastrofalan od mogucih 9 bodova uzeli smo samo 2,ali dobro je sto i Juve i Napoli nisu dobili svoje utakmice
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Jbg,nisam gledao utakmicu,nisam stigao zbog skole,a morao sam i da ucim,i videh da je 1-1...
        Ponovo ta Bolonja,sta su oni jaki veze nemam,lai je uticalo i to sto smo celo drugo poluvreme igrali sa igracem manje...
        Jbg,bila je ovo dobra sansa za nova 3 boda ali nista od toga...Sledece kolo u nedelju gostujemo Kataniji.FORZA JUVE!!!
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Pola tima maltene povredjeno, valjda ce se brzo oporaviti

          Comment


          • Sve se sad vraca Milanu i Interu..ovakve probleme je Juventus imao prethodnih goina..
            Kolo srece se okrece
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Steta za Juve , Vucinicev crveni ih je unistio , da nije bilo tog , moram reci bespotrebnog starta Vucinica , mislim da bi rutinski dobili , ali sta je tu je ..

              Napoli opet izgubio od Chieva u gostima , taj Chievo je bas nezgodan , mada ovaj rezultat ne cudi , jer su skoro svi iz prve postave odmarali .
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Ja nemogu da vjerujem kakvu je gresku Abbiati napravio , ko hoce da vidi da ne stavljam 10 puta video po forumu ima na temi Milana


                + povreda Pata

                Comment


                • Vučinić je stvarno postao tragedija od igrača.

                  Comment


                  • Drago mi sto je Firenca deklasirala Parmu zato sto imaju tim koji se ove godne moze boriti za vrh Italije dok je Milan morao tuci Udine , Kaljari
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      Ja nemogu da vjerujem kakvu je gresku Abbiati napravio , ko hoce da vidi da ne stavljam 10 puta video po forumu ima na temi Milana


                      + povreda Pata
                      svi su se povredili...
                      FORZA MILAN!!

                      Comment


                      • Pepe, Markizio i De Ćelje najgore ocenjeni igrači protiv Bolonje... Krasić imao 2 odlične šanse i nije imao sreću... Elia i dalje nije odigrao nijedan minut, Vidal opet sa klupe ulazi... Konte je sa onakvom formacijom samo jedan put šutirao protiv Sijene u nedelju...

                        Nije sve baš tako sjajno ali vidi se pomak kod Juventusa. Samo da izbaci ove igrače iz prve postave koji se nisu dobro pokazali prethodne sezone... Ali opet deluje da Konte ima više poverenja u Đakerinija nego u Eliju...

                        Milan bez Ibre i Robinja (nije bilo još nekih ali ovi su im ključni, pre svega ovaj prvi) nije uspeo da pobedi nezgodni Udineze kao i prošle godine. Ne baš start iz snova za najvećeg favorita za titulu. I oni su razočarali na početku, samo 2 boda od mogućih 9.

                        Napoli se kockao sa odmaranjem zvezda i izgubio. Lacio preokrenuo, Klose majstorskom završnicom doneo pobedu. Đenova ubedljiva, nisu loše krenuli ovu sezonu iako svake godine loše počnu jer uspeju da za jedan prelazni rok promene 15 igrača!

                        Večeras Roma - Sijena. Roma traži izlazak iz krize...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Juve je morao da pobedi ali Vucko se pobrinuo da tako ne bude. Glup crveni je dobio. Juve u drugo poluvreme je imao 82% posed lopte iako je imao igraca manje, nije se dalo da umuljamo taj drugi gol ali sta da se radi.

                          Ocekivao sam pobedu Milana, ali povrede igraca su im zasada najveci problem i to je glacni krivac njihove lose forme na pocetku. Ovaj Pato me zabrinjava, svake sezone pokupi po 2-3 povrede. Radi se vanserijskom igracu i ne bih voleo da mu karijeru obelze vekliki broj povreda, Takav as to ne zasluzuje.

                          Inter objavio da im je novi trener Ranieri. Tako barem pise na goal.com

                          Comment


                          • Vjerovatni sastav Rome veceras:

                            Curci
                            Angel
                            Kjaer
                            Burdisso
                            Rosi
                            Pizarro
                            Pjanić
                            De Rossi
                            Totti
                            Borini
                            Osvaldo

                            formacija: 4-3-1-2

                            Comment


                            • Roma 1-1 ! Greote od onog Enrikea(ironija) kakvo je to mucenje,zivi mucenici igraci Rome


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • napatio sam se dok sam gledao Romu.. drago mi je sto je Siena dala gol, Roma nista ne pokazuje.

                                Comment

                                Working...
                                X