Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znam,ali ako odluci igrati 4-3-3...
    Onda Marha-Vidal-Pirlo
    Ako 4-2-4 onda Marcha ispada iz postave Krasa desno,Elia levo,VIDAL-PIRLO centar
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Da, ali na osnovu onog tvog se može zaključiti da Elija ima zagarantovano mesto u bilo kojoj formaciji za razliku od Krase

      Al' opet kažem, videlo se kako Konte radi. Kada Juve povede voli da promeni formaciju i da igra sa 3 u vezi kako bi bio siguran da njegov tim zadrži vođstvo. Danas je to moglo skupo da košta ali je Sijena samo prečku pogodila... Ali sve u svemu vidi se da je Konte mnogo bolje rešenje za Juventus i od Ferare i od Zakeronija i Del Nerija.

      A i čovek ne odstupa od svoje 4-4-2 formacije sa ofanzivnim krilima. Uvek će tako počinjati njegov tim, a i zašto bi odstupao od nečeg ako to daje rezultate.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Bice, ne verujem da ce se Markizio dugo zadrzati na klupi kada ispadne iz prvih 11.Pirlo mi nije pouzdan po pitanju povreda i mislim da je samo pitanje vremena kada ce da odsustvuje sa terena.

        Comment


        • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Govori se da mozda Krasa napusta Juventus,zbog konkurencije u postavi..Evo mozda i dokaz da Conte ne racuna puno na njega,ali nadam se da se varam ;)
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • A smešno mi je da pomislim da su Pepe i Đakerini neka konkurencija Krasiću

              Mislim da nije Konte toliko glup da mu ne budu starteri Krasić, Vidal i Elia. Mislim...

              Stvarno mislim da će Krasić teško da ode iz Juventusa...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Conte nije uzeo redovnu dozu sedativa.. Puko frajer ko livada.

                Comment


                • brate,Djakerini i ovaj Conte...au! au Conte,sram ga bilo..ja mislim da ce se njegova nesposobnost brzo prepoznati!inace,kod svakog iole dobrog trenera bi i Vucinic i Krasic bili nezamjenjljivi!


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Auuu, Inter gubi od Novare.....

                    EDIT: Ljudi izgubili 3-1, zapaliti ovog Gasperini-a treba.....kakvo tele od trenera....
                    Last edited by D-Wade; 20-09-11, 21:38.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Ja ne vjerujem da neko moze sa onakom ekipom da zijani od Novare. Neki dan u kaficu pitam prijatelja je li ovo Kievo igra neku prijateljsku sa ovom Novarom, nisam ni znao da igraju Seriju A, a treneru kao Gasperiniju uspije nemoguce da zijani od Novare.

                      Comment


                      • koji kreten onaj gasparini.................izvede snajdera i ubaci zaratea............a sto je najgore gube, pa on nema mozga ni sekunde

                        Comment


                        • Gasperini je vec dobio otkaz(moja procjena),dosta se on igrao sa Interom,neka se vraca u Djenovu,jer ocito mlad je i neiskusan za Inter.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Ne mogu da vjerujem da se neko moze tako poigravati sa ekipom koja zadnjih sezona ima dosta uhodan sistem koji funkcionise dobro,sta je on htio s ovim da postigne nije mi jasno nikako

                            Nadam se da ce Inter zaigrati bolje jer je ovo lose,nisam gledao ovu utakmicu ali jesam prethodne dvije i meni se uopste ne svidja ono njegovo eksperimentisanje
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Jos od pripremnog perioda sam stekao utisak da s Gasperiniem nece biti uspjesni , ali ovo sto radi se desava mislim da niko nije mogao ocekivati .. Izgubili od Novare ,ali na kakav nacin izgubili , da nije bilo Cesara i par dobrih intervencija Ranocchie i Lucia , oni bi ovdje dozivjeli teski , ali teski debakl ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Dok je Inter bio pod palicom Josea neke su se stvari znale...

                                Comment

                                Working...
                                X