Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • izasao Pandev i odmah 3:3 .. :S
    FORZA MILAN!!

    Comment


    • Strasan mec,najposteniji rezultat..
      Auuu posle ocajnog prvog poluvremena Juve odigra brilijantno drug poluvreem (mada ih malo usralo al jbg)
      I dalje prvi na tabeli 2 boda vise od Milana i Udinesea..
      FORZA JUVE!!!
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Kakvo drugo poluvrijeme, pogotovo od strane Juvea. Realno zasluzili su bod ovdje, jako vazan i evo sada nemaju nijedan derbi izgubljen, sjajna sezona za njih u ovom trenutku

        Comment


        • Ostaju Roma i Udinese
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • nadam se da ce Pandev uci u formi i da ce rasturati
            FORZA MILAN!!

            Comment


            • Juventus je pokazao karakter na ovom meču, ono što im je falilo prethodnih sezona. Iako su primili gol u gotovo 70. minutu i imali 2 gola minusa (svi su mislio da ih je taj gol dotukao), uspeli su da se vrate na jednom od najtežih gostovanja u ligi.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Ostaju Roma i Udinese
                Budimo realni, Ne zna se ko je gori, il Roma ili Udine.. Pa Juve ako ne uzme bar 4 boda iz ova 2 duela onda stvarno...

                Comment


                • Romu lagano ali Udine u gostima tesko..
                  Udine ove sezone 5-0-0 kod kuce ;)
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by Fanta View Post
                    Budimo realni, Ne zna se ko je gori, il Roma ili Udine.. Pa Juve ako ne uzme bar 4 boda iz ova 2 duela onda stvarno...

                    Udineze je sjajan tim a Roma može da pobedi svakog isto...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Romu lagano ali Udine u gostima tesko..
                      Udine ove sezone 5-0-0 kod kuce ;)
                      Ma ono sto sam ja vidio iz njihovih utakmica kod kuce, to su sve pobjede na jedvite jade, evo upravo ova zadnja protiv Rome, pa nisu imali napad kako treba sve do prvog gola, a i taj gol je odbrana Rome bila uspavana i Natale samo pretrcao A ostalo su takodjer jedva pobjede, il bude penal il zabijaju jedva nekako, a Juve je sigurno jaci od dosadasnjih protivnika koje je Udine imao kod kuce

                      Comment


                      • Originally posted by Fanta View Post
                        Budimo realni, Ne zna se ko je gori, il Roma ili Udine.. Pa Juve ako ne uzme bar 4 boda iz ova 2 duela onda stvarno...
                        Ma daj, zezas se? Udine los?

                        Comment


                        • Ma igra im je katastrofalna.. Uzimaju bodove isto kao i mi u PL

                          Comment


                          • Originally posted by Fanta View Post
                            Ma igra im je katastrofalna.. Uzimaju bodove isto kao i mi u PL
                            Koji ste to vi u PL?

                            Veruj mi da Udineze daje i više od svojih pravih mogućnosti...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Udinese mozda ne biljezi ubjedljive pobjede kuci , ali su u svim domacim tekmama dominirali svih 90 minuta , osim protiv Rome ..

                              Utakmicu protiv Palerma su mozda dobili samo sa 1-0 , ali su imali bukvalno 10 stopostotnih sansi , no realizacije nije bilo .

                              Gol razlika kuci im je 12-1 i igraju , sto se mene tice strasno .
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by Dale View Post
                                Udinese mozda ne biljezi ubjedljive pobjede kuci , ali su u svim domacim tekmama dominirali svih 90 minuta , osim protiv Rome ..

                                Utakmicu protiv Palerma su mozda dobili samo sa 1-0 , ali su imali bukvalno 10 stopostotnih sansi , no realizacije nije bilo .

                                Gol razlika kuci im je 12-1 i igraju , sto se mene tice strasno .
                                Odličan primer za meč sa Palermom, strašno da je na kraju bilo samo 1:0...

                                Nadam se da će sad kiksnuti u gostima na Meaci ali da će i dalje nastaviti sa dobrim igrama, pa da igraju u Evropi naredne sezone. Naravno da neće moći da izdrže čitavu sezonu na visokom nivou, ne spadaju oni u takve ekipe, ali zagorčaće život svakom favoritu...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X