Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja sam, ako me secanje sluzi, konstatovao da ga daje 100%, posle nekog centarsuta Lihtstajnera. Moga' bih se zaklet u Mika, ako treba.

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Tacno tako, bas je tu kombinaciju spomenuo.

      Imao sam osecaj da ce ga Mirko dati i dao ga je, majstor.

      Pirlo je najjaci vezni igrac protekle decenije, nemoj ga omalovazavati.
      Pirlo najbolji vezni igrac decenije??? Jeste dobar, al ga malo pretera. Zidan, Skols, Sedorf, Cavi, Injesta, Dzerard, Cavi Alonso...to su prvi koji su mi pali na pamet, a ima ih sigurno jos

      Comment


      • Sjajno kako su igrali, Markizio fantastican, evo sad gledam highlights-e, odlicno je Konte ovo takticki odradio, Vucinic fantastican, cela ekipa je sastavljena, ovde nije ni potreban Krasic, mnogo mi ga zao ali on je van forme, i verovatno ce na pozajmicu u januaru... Mozda je to i najbolje za njega da povrati formu u nekom klubu gde ce imati sansu i priliku da se uklopi u tim, jer ocigledno da Konte na njega uopste ne racuna.
        Sta se desava sa Interom to sam oni znaju, sto se mene tice po imenima ovo je ipak slaba ekipa i oni verovatno nece u LS sledece sezone ako nesto pod hitno ne promene i ne dovedu nekog u januaru, a sve mi se cini da ce mozda cak i Snajdera izgubiti na zimu. I da sta je sa Forlanom ?? Jel povredjen ili je nesto drugo u pitanju ???
        Ovde nema sumnje ko ce se boriti za titulu, Juventus i Milan... Napoli moze da se ukljuci, imaju sjajan tim, ali stalno kiksaju ili nemaju srece, evo danas izgubise zbog dva zuta santane u prvom poluvremenu, a Kavani dao gol u 50 sekundi, al su na kraju izgubili od katanije 2:1... Inter je daleko od neke borbe, totalno su u kanalu, pitanje je kad ce se popraviti, zaista strasno a do pre dve godine prvaci Evrope..;)
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Sto se desava s Interom? Razni Nagatomo-i daju odgovor... Pita se ne pravi od govana.

          Comment


          • Freshman , da , Forlan je povrijedjen .

            Inter bi sto se mene tice morao da pocne dovoditi mladje igrace , ovo je bas previse starih igraca trenutno . Vise od pola tima ima 30 + godina , s tim da je ovo ljeto doslo par mladjih igraca , ali trebat ce jos mladih snaga ..
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Juve ce moci sa Milanom da se nosi samo ako imaju srece sa povredama.Mnogo im je tanka klupa i ako se ne daj Boze neki igrac povredi na duze,pogotovo neki vazan u postavi,bice mnogo problema.Sa Napolijem je ista situacija,jos oni imaju dodatni problem igranja u LS,za to im treba poduza klupa a oni to nemaju.Inter moze u LS,u kup uefa moze lagano,dosta je ovo izjednaceno i nijedna im ekipa nije drasticno odmakla.Ali moraju da krenu da pobedjuju pod hitno
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Inter igra ocajno , nema ovde igre , ako dodju do 3 mesta ove godine, to ce za njih biti kapa dole , iako mislim da ove godine nemaju sanse i da ce Ranijeri uskoro otici. Jesam vam rekao pre sezone , svi ste rekli da lupam , rekao sam da Inter nece ove sezone da bude ni blizu Juventusa i Milana , jel tako bese ?

                Originally posted by Miko View Post
                Pogledaj post sto sam napisao a sada cu ti dati detaljno o svim timovima tj necu pojedinacno ali ukratko

                Milan i Juventus - top 2 , Milan je ostavio Allegria za trenera koji je uzeo Skudeto i sigurno ce ici na novi , zadrzali su igrace , imaju strasan tim , malo na nekim pozicijama star ali iskustv uvek dobro dodje. Juventus doveo i zadrzao sto je najvaznije. Sigurno ce da idu kao po loju.

                Inter,Napoli,Lazio - Borba za top 3 , Inter je tim koji je uvek u borbi za titulu ali mislim da ce top 3 biti maximum , 4 trener u 2 godine , sto je mnogo , mnogo je. Nema tu posle Murinja ni igre nicega. Salke ih nabio u LS , dok Leo nije dosao , tukli su ih u Italiji , gubili bodove glupo , Napoli i Lazio zadrzali tim a doveli potrebno , jaci su po meni nego prosle sezone i sigurno ce biti u borbi za top 3

                Fiorentina,Roma,Udinese - Borba za top 4 i 5 - LE - Ovi timovi ce verovatno da se bore za LE. Udine nije delovao dobro protiv Lecea a mislim da bez Sanceza nece biti toliko jaka realizacija , verujem da je Mihajlovic napravio nesto u prosloj godini i da ce biti bolji , Roma Ispali od Slovana , losa igra danas , pre svega ocajna i tesko ce ovde biti

                Cagliari,Palermo,Parma i Siena - Kaljari je dobio Romu , trener im je odlican i sigurno ce biti u top 10 , gostovanje ko god da im dodje biti ce tesko a oni na strani mogu svakome uzeti bodove. Palermo ima igru ali zna puci , otisao im je najbolji igrac i ko zna cega ce sve biti a poznavajuci Zamparinia jos ce neki trener otici xD. Siena je uvek solidna i verujem da ce biti u top 10

                Chievo,Genoa i Atalanta - Timovi koji ce se vrtiti oko top 10 , kuci ce verovatno uzimati bodove , na strani mozda ponesto i sigurno ce bar pretpostavljam ostati u ligi ali nista vise

                Lecce,Bologna,Novara,Catania i Cesena - Samo cu reci borba za opstanak i nista vise , svaki bod ce dobro doci
                Pogodio sam za sada prva 2 , Inter ce doci do 5 pozicije , to je pitanje vremena. Firenca,Roma i Udineze su tu , uglavnom sve pogadjam
                Last edited by Mr.M; 29-10-11, 23:38.
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  Freshman , da , Forlan je povrijedjen .

                  Inter bi sto se mene tice morao da pocne dovoditi mladje igrace , ovo je bas previse starih igraca trenutno . Vise od pola tima ima 30 + godina , s tim da je ovo ljeto doslo par mladjih igraca , ali trebat ce jos mladih snaga ..
                  To se vec odavno prica, Inter je jos pre godinu trebao da dovede mlade igrace i da ih uvodi u sistem, sad je kasno za ovu sezonu, mozda tek za sledecu... Previse je tu "matoraca" koji su svoji vrhunac karijera odavno prosli( ne racunam ipak Zanetija, on ce igrati i u 50-ima kao sad), ne znam sto su prodali Santona, to je po meni los potez... Ne znam kako ce se izvuci, bice ovo duga i teska sezona za njih, to je sigurno.
                  Ne bi se slozio s tobom Dacho da Napoli nema dugu klupu, imaju oni odlicne igrace, mnogo bolje nego Nero-Azzuri, ali tu je opet LS, tako da pitanje je mogu li izdrzati, ali svakako imaju dobru klupu, ne dugacku kao Milan ali dosta su dobru...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                    To se vec odavno prica, Inter je jos pre godinu trebao da dovede mlade igrace i da ih uvodi u sistem, sad je kasno za ovu sezonu, mozda tek za sledecu... Previse je tu "matoraca" koji su svoji vrhunac karijera odavno prosli( ne racunam ipak Zanetija, on ce igrati i u 50-ima kao sad), ne znam sto su prodali Santona, to je po meni los potez... Ne znam kako ce se izvuci, bice ovo duga i teska sezona za njih, to je sigurno.
                    Ne bi se slozio s tobom Dacho da Napoli nema dugu klupu, imaju oni odlicne igrace, mnogo bolje nego Nero-Azzuri, ali tu je opet LS, tako da pitanje je mogu li izdrzati, ali svakako imaju dobru klupu, ne dugacku kao Milan ali dosta su dobru...
                    Ja mislim da Napoli moze izvuci igru na oba konta ( Evropa i Italija) , primetio sam da odmaraju igrace (najbolje) uvek pred LS , sada je igrao Cavani , recimo prosli put nije pred LS , njima sledi jako vazan mec sa Bayernom , uzeli su bod i ako sada uzmu bod i dobiju Napolija bice vrlo zanimljivo Napoli ako izbori jos jedno 3 mesto i ode u LS bice veliki poduhvat jer je liga dosta izjednacena a samo 3 mesta vode u LS , eh kako bih volio da Nemci podbace u Evropi a Talijani budu odlicni i vrate mesta , s obzirom da ce Borussia u grupi ispasti , Leverkusen isto ako ispadne , u Kup Uefa nemaju jake Italija za 2 godine moze vratiti 4 tima , pogotovo ako Milan u LS napravi rezultat a i Napoli je odlican
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Sta ti Miko pricas niko ne moze da razume,bolje nista nemoj pisati.Previse Napoli kiksa protiv slabih timova,previse.Dobili oni Milan,Inter,Udineze,ali oni odmaraju kljucne igrace na mecu sa slabijim timovima i tu gube bodove,sto znaci da nemaju odgovarajuce zamene za Kavanija,Lavezija,Hamsika i kompaniju
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Ja ne znam sta tu ima da se razume , napisao sam ko ce koji biti i uglavnom pogadjam
                        Sutra vatreni mecevi isto , bice svega i svacega , Violi trebaju 3 boda ,ako ne pobede Mihajlovic dobija otkaz 100 posto
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Isto kao Udineze, kad ga nema Di Natale, ne ide bas najbolje.

                          Comment


                          • Da i ja kazem koju rijec o mecevima.
                            Prvo da kazem LBJ nesto,jebo ti derbi kada nije pun stadion,pogledaj engleze,pun stadion,trcanje,ginu na terenu,a sada o mecevima.
                            Gledao sam oba meca,Roma-Milan,u zadnji desetak dana sam gledao tri puta Milan,i mogu reci da dobijaju meceve na suvi kvalitet pojedinih igraca i na silu,to jest jako samopouzdanje kolektiva.
                            Tako je i juce bilo,Roma je petljala,a Milan je konkretno napadao i zabijao golove kada je trebalo.
                            Inter-Juve,dobar mec,strasna napadacka igra Juventusa,mnogo puta su dolazili u situacije za gol,dok je Inter imao jalovu incjetivu,i svoje prilike,mada Ranijeri je sramota od trenera,nije povezao linije na terenu,odbrane Intera nema,Juve je pravio takve kontra,da je to nedopustivo.
                            Da sumiram,zasluzene pobjede gostiju.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              Inter igra ocajno , nema ovde igre , ako dodju do 3 mesta ove godine, to ce za njih biti kapa dole , iako mislim da ove godine nemaju sanse i da ce Ranijeri uskoro otici. Jesam vam rekao pre sezone , svi ste rekli da lupam , rekao sam da Inter nece ove sezone da bude ni blizu Juventusa i Milana , jel tako bese ?



                              Pogodio sam za sada prva 2 , Inter ce doci do 5 pozicije , to je pitanje vremena. Firenca,Roma i Udineze su tu , uglavnom sve pogadjam
                              O, da.Nema sta, bas je pametno nabijati to Interovcima pod nos kad je proslo samo deset kola.Mogao si da sacekas kraj sezone.

                              A sto se tice Nemaca, keep on dreaming.Ne mogu Italijani na samo osnovu jedne sezone da vrate to cetvrto mesto.A i nesto ne verujem da ce Nemci podbaciti ove sezone.

                              @manda
                              Bitno da je LBJ prosle nedelje napusio Mancester samo tako.

                              Comment


                              • Nemojmo da uporedjujemo u ovoj temi Engleze i Italijane...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X