Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je moguce da samo Mexes izvuce najdeblji kraj i popije 3 utakmice?
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Znaci ne mogu da odolim a da ne stavim ovu sliku


      mislim da ova slika ne moze pokrenuti daljnu raspravu oko sudjenja..

      Comment


      • Morao je Muntari dobiti kaznu,on je vise izudarao Lich-a nego Mexes Boriella

        Comment


        • Originally posted by Layzick View Post
          Morao je Muntari dobiti kaznu,on je vise izudarao Lich-a nego Mexes Boriella
          A Pirlo nista???
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • To je bilo prilikom gradjenja lopte,isto kao sto je njega Van Bommel udario u glavu dok ga je jurio,nenamerno,barem po snimku,a Muntari je propisno izudarao Lich-a i to u trajanju par sekundi.

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              To je bilo prilikom gradjenja lopte,isto kao sto je njega Van Bommel udario u glavu dok ga je jurio,nenamerno,barem po snimku,a Muntari je propisno izudarao Lich-a i to u trajanju par sekundi.
              Sve to treba pokaznjavat', sve.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Ma jbg,ne treba ici u krajnost i svako pipanje gledati.

                Comment


                • Bio je pravi derbi kakav i treba da bude. Sta ocekuju kojeg djavola da mi se sminkaju po terenu i da se sve kaznjava? Nije ovo PL a nije ni Primera, nije trebalo nikog da kazne, sve je ono u Italiji dozvoljeno. Bar je bilo u srecna vremena.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Bio je pravi derbi kakav i treba da bude. Sta ocekuju kojeg djavola da mi se sminkaju po terenu i da se sve kaznjava? Nije ovo PL a nije ni Primera, nije trebalo nikog da kazne, sve je ono u Italiji dozvoljeno. Bar je bilo u srecna vremena.
                    Kad prepodobni sudija izbaci Motu za ono onda i ove treba )) u zatvor u zatvor on je klao ja sam samo mleo
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Voleo bih da vidim sta bi radili kad ih dohvate, Materaci, Paolo Montero Kouto o njima slicni u najboljim danima, pola danasnjih seka persi bi zavrsavalo karijere u 25-oj.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Voleo bih da vidim sta bi radili kad ih dohvate, Materaci, Paolo Montero Kouto o njima slicni u najboljim danima, pola danasnjih seka persi bi zavrsavalo karijere u 25-oj.
                        Fernando Kouto veliki as i Jap Stam je umeo lepo da nabode
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Ferando Kouto koji je to bio sadista,on je vise volio da u oci pristima da ide,obozavao sam tog igraca,a Stam je prica za sebe nije on kriv sto je imao onakvu konstituciju i sto su se drugi odbijali od njega,bio je Lacio tada fantasticna ekipa,legendaran tim,osvojise prvenstvo,i onda ponor,kupovoli su i sto je trebalo i sto nije,a najveci promasaji Mendijaeta i Klaudio Lopez,i dali su grdne pare i za Kastromana.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Veron ja po meni bio likcina
                            Jeste da je igrao za Inter al sam ga voleo mnogo i bombe sa 40 metara
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Veron ja po meni bio likcina
                              Jeste da je igrao za Inter al sam ga voleo mnogo i bombe sa 40 metara
                              Ti si izgleda bas mlad kad pominjes Verona u Interovom dresu, argentinac je slavu stekao u Sampdoriji, Parmi i Laziju...

                              Comment


                              • A jesam pratio sam samo dok je igrao u Laziu i Interu.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X