Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uigrano

    Pirlo po zemlji za Vidala , ciji sut odbija Boruc , ali na pravom mjestu je Bonucci i to je 1-0 .
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Juve 4-3-3 igra,odlicno se pokazala za ovih 20 minuta ova formacija..
      Vule levo,Pepe desno Matri u spicu..

      Akcija svaka cast..
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Igrači Juventusa trče, Fiorentinini hodaju! Može tako da se opiše prvo poluvreme...
        Barzalji ih je pretrčavao!

        Markizio igra dobro, priznajem. Prethodni treneri su grešili što su ga stavljali da igra i na poziciji levog krila što je bila greška... Pirlo diriguje sredinom, ništa čudno.

        Fiorentina slaba. Definitivno Mihajlović ne može sa ovom ekipom, videlo se to i prošle sezone. Videćemo koliko će još ostati trener? Oni neki put i naprave neki dobar rezultat ali nemaju igru nimalo...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Juve je izmasio Boga oca...
          Vucinic i Pepe sami pred Borucom 2-3 puta i mase,moze lako da im se obije o glavu...
          Nadam se da nece,veoma dobra igra juventusa,nisam se nadao ovako ubedljivom irom,samo tako neka nastave i 3 boda su u dzepu
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by Krle View Post
            Igrači Juventusa trče, Fiorentinini hodaju! Može tako da se opiše prvo poluvreme...
            Barzalji ih je pretrčavao!

            Markizio igra dobro, priznajem. Prethodni treneri su grešili što su ga stavljali da igra i na poziciji levog krila što je bila greška... Pirlo diriguje sredinom, ništa čudno.

            Fiorentina slaba. Definitivno Mihajlović ne može sa ovom ekipom, videlo se to i prošle sezone. Videćemo koliko će još ostati trener? Oni neki put i naprave neki dobar rezultat ali nemaju igru nimalo...
            Krle, veruj ti meni da je to genije.
            sigpic

            Comment


            • Kakvi su to bilmezi nabiju se u odbranu i usledi gol posle 10 suteva na gol...
              E moj Juve,uvek bio i ostao Italijanski tip skole daj gol nabi se u bunker.

              EDIT: LEPIiiiiii
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Kakav stroj za golove , Matri !

                Sad nek idu ka trecem , a ne da se povuku ..
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Pobeda se u zube ne gleda.Najbitnije je to sto se prekinula serija remija.
                  Bice, moram sa tobom da se dogovorim barem preko inboxa da mi nabacis stream nekoliko minuta pred pocetak utakmice, ovako ne mogu da ubodem strim koji nece kociti.

                  Comment


                  • Ne pamtim kad je zadnji put jedan tim u Kalcu tako izdominirao i na kraju pobedio samo golom razlike. Juve ima igru, moze to jos bolje, al za pocetak je i ovo odlicno. Fiorentina uzas, osim lepog gola Jovetica nista nisu pokazali. Pa oni nisu sposobni da izgrade normalan napad

                    Comment


                    • Originally posted by lenjivac View Post
                      Ne pamtim kad je zadnji put jedan tim u Kalcu tako izdominirao i na kraju pobedio samo golom razlike. Juve ima igru, moze to jos bolje, al za pocetak je i ovo odlicno. Fiorentina uzas, osim lepog gola Jovetica nista nisu pokazali. Pa oni nisu sposobni da izgrade normalan napad
                      Gledaj snimak Inter-Kjevo (meč iz nedelje) i videćeš još jedan...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Originally posted by Krle View Post
                        Gledaj snimak Inter-Kjevo (meč iz nedelje) i videćeš još jedan...
                        Gledao sam ceo mec u nedelju (bar kolko sam uspeo pored City-United) i ne slazem se. To sto je Maikon sam sebi izgradjivao akcije i sutirao 10 puta na gol ne znaci da je tim imao dominaciju. Juve ima izgradjene akcije gde ceo napad ucestvuje i promsili su brdo 100%-tnih sansi

                        Comment


                        • Dao je sve od sebe Juve večeras, nisu se štedeli (iako za vikend sledi gostovanje Interu) verovatno i zbog toga jer su pre ovog meča imali 2 remija na mečevima gde su očekivali pobede...

                          Ali Fiorentina je očajan tim u ovom trenutku. Haotično stanje ekipe!

                          Kjevo ume da bude nezgodan rival itekako, ako im ne daš gol na vreme, zatvore se i delaju preko kontri. Tad su najopasniji. Srećom u pravom trenutku je Mota dao gol...

                          Videćemo u subotu na Meaci ko je bolji u ovom trenutku? Samo da obe ekipe budu u što jačim sastavima za vikend...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Pobeda se u zube ne gleda.Najbitnije je to sto se prekinula serija remija.
                            Bice, moram sa tobom da se dogovorim barem preko inboxa da mi nabacis stream nekoliko minuta pred pocetak utakmice, ovako ne mogu da ubodem strim koji nece kociti.
                            Na fromsportu udjes 5 minuta pre pocetka meca i to je to
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Nije ni Fiorentina toliko losa, al su veceras stvarno bili uzasni. Gledao sam ih protiv Bolonje i Lacija i nisu uopste igrali lose. Ja mislim da je njihov problem, kao sto sam rekao pre pocetka tekme, da Miha ne zna da postavi taktiku za derbi utakmice.

                              Kjevo je sa druge strane poznat po tome da su tvrdi i da igraju najbolje sa najjacim ekipama. Inter jeste igrao dobro za vikend, al Juve je veceras imao vise sansi i delovao jos mocnije.

                              Bice pravi derbi za vikend, Inter ima odlican tim, samo sto ne pruzaju jos ni 50% svojih mogucnosti (osim u LS gde igraju odlicno), zato se i ne cudim sto toliko kiksaju. Juve je pokazao protiv Milana da je bolji, jos na Meaci da uzmu bar bod i pokazace da su trenutno najozbiljniji kandidat za titulu (sto opet ne mora nista da znaci, jer sezona je tek pocela...)

                              Comment


                              • Gledao sam Juve citavo prvo poluvrijeme i zadnjih 10tak drugog. Po onome sto sam vidio u prvom poluvremenu Juve je trebao da ima i vecu prednost, cinjenica da je u 1 poluvremenu Fiorentina imala loptu u posjedu svega 12-13 minuta je uzasna. Jako bitna pobjeda za Juve i sada nek se nadaju da ce danas barem neko kiksati, il Lazio il Udine.

                                Comment

                                Working...
                                X