Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav je igrac Boateng...kakve golove daje,ono nije humano

    Comment


    • Da su hteli da nameste taj meč od 12:30h napravili bi neki penal za Milan i eto dobitka za Mafiju koja je "namestila" taj meč. Ali ovako se može reći da je bio izvanredan meč nažalost mnogih kalčomrzaca!

      Izvanredni Leće u 1. poluvremenu koji nije uopšte respektovao zvaničnog šampiona. Onda se u 2. delu opustili i uplašili pobede i sjajne izmene Alegrija donele neverovatan preokret.

      Nego nisam spomenuo moj voljeni klub, Inter. Danas je igra bila više nego odlična. Velika šteta što je bilo samo 1:0. Po meni igrači utakmice Kambijaso i Maikon. Bilo ih je gotovo svugde i doktorski su odigrali! Na kraju ušao mladi Kastajnos i imao jednu odličnu šansu...

      Diže se forma što je dobro a veliki plus je i to što Inter već 2 meča zaredom nije primio gol (računam i LŠ). Inače do ovog kola je bio tim sa najviše primljenih golova u Seriji A...
      U sredu mini rivalski meč sa Atalantom i onda za vikend Derby d'Italia sa Juveom!

      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Kao prvo, drago mi je sto je Milan pobedio jer sam ih igrao na kladzi. Kao drugo, nisam kalcomrzac, pratim dosta italijansku ligu i posle engleske mi je najomiljenija (iz Italije ima najvise klubova koje gotivim), al to nista ne menja cinjenicu da oni preterano namestaju i da je danas Milan bio namesten. Pa prosle sezone su se na 10 kola pre kraja pojavljivale kvote na X od 1.4, 1.5...zadnjih par kola su kvote na Cesenu, Lece bile po 1.10, tako da oni ubedljivo najvise namestaju od svih jacih liga u Evropi, i namestaju previse ocigledno! A kolko se secam Milan je i ranije igrao sa Leceom u gostima iz 1 u 2.

        P.S. Ko kaze da se u drugoj ligi ne namesta?

        P.S.2 A da pricamo malo o ofanzivnoj igri u proslom kolu. U nedelju na 6 utakmica koje su se igrale u 3 sata, 5 je zavrseno 0:0

        Comment


        • Originally posted by lenjivac View Post
          Kao prvo, drago mi je sto je Milan pobedio jer sam ih igrao na kladzi. Kao drugo, nisam kalcomrzac, pratim dosta italijansku ligu i posle engleske mi je najomiljenija (iz Italije ima najvise klubova koje gotivim), al to nista ne menja cinjenicu da oni preterano namestaju i da je danas Milan bio namesten. Pa prosle sezone su se na 10 kola pre kraja pojavljivale kvote na X od 1.4, 1.5...zadnjih par kola su kvote na Cesenu, Lece bile po 1.10, tako da oni ubedljivo najvise namestaju od svih jacih liga u Evropi, i namestaju previse ocigledno! A kolko se secam Milan je i ranije igrao sa Leceom u gostima iz 1 u 2.

          P.S. Ko kaze da se u drugoj ligi ne namesta?

          P.S.2 A da pricamo malo o ofanzivnoj igri u proslom kolu. U nedelju na 6 utakmica koje su se igrale u 3 sata, 5 je zavrseno 0:0
          O tome je bilo dosta price i dosta se pljuvalo a kada treba da se hvali nema vas nigde.

          Comment


          • Milanu nikad ne odgovara gostovanje u Leceu.Pre par godina4-5 ne secam se,kad se odlucivalo o tituli upravo smo izgubili od njih,mislim 3-1.A to sto neki pate od namestanja,o tome stvarno ne bih
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • MA jebi ga , moze misliti ko sta hoce , ali sam siguran da su svi uzivali u toj utakmici , u drugom poluvremenu narocito .

              U zadnjoj utakmici Lazio je dobio Bolognu 0-2 ( Acquafresca autogol 0-1 i Lulic 0-2 ) i moze se reci da je Lazio usao u formu , nastave li ovako , mogu da se bore za to trece mjesto .
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Originally posted by Dale View Post
                MA jebi ga , moze misliti ko sta hoce , ali sam siguran da su svi uzivali u toj utakmici , u drugom poluvremenu narocito .

                U zadnjoj utakmici Lazio je dobio Bolognu 0-2 ( Acquafresca autogol 0-1 i Lulic 0-2 ) i moze se reci da je Lazio usao u formu , nastave li ovako , mogu da se bore za to trece mjesto .
                Milan objasnio neke stvari

                Comment


                • Naravno da ima dosta stvari za pohvalu, ja se jos nisam oglasavao u ovoj temi, samo me je danas malo poneo ovaj rezultat Milana. Ono sto je dobro ove sezone u Italiji je da ce prvenstvo biti veoma neizvesno. Juve, Napoli, Udineze i Lacio igraju veoma lep i atraktivan fudbal. Bice dosta tvrdih ekipa koje ce tesko gubiti bodove kod kuce (Kaljari, Katanija, Palermo, Atalanta...). Jos se cekaju Milan i Inter da se probude, a evo Milan je krenuo u zadnjih par kola da igra kako se ocekuje.

                  Za titulu ce se boriti Juve i Milan, Napoli nema kapacitet da se takmici u ligi i LS, a Inter za sada deluje dosta neozbiljno

                  P.S. Niko ovde ne pati od namestanja, nego su to cinjenice. Posle kalcopolija se namesta vise nego ikad, pa niko ne snosi posledice. Fudbala je danas jedan ogroman BIZNIS i nista vise
                  Last edited by lenjivac; 23-10-11, 23:05.

                  Comment


                  • Ocigledno da i Italijani imaju nekog Toleta...
                    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                    Comment


                    • Samo ne znam, zasto po defaultu mec mora biti namesten ako neko preokrene?

                      Nisam gledao Milan pa ne znam, moguce je ali ne mora da znaci. Ima u Kalcu namestaljki svakako, mada sad ih ima svuda ali nema onoliko koliko se prica i koliko se to potencira.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Bendtner View Post
                        Ocigledno da i Italijani imaju nekog Toleta...
                        Imaju Silvija...http://www.srbijanet.rs/sport/fudbal...u-fudbalu.html

                        Evo ja cu da im javim,mozda dobijem neku nagradu
                        Last edited by Vule_89; 24-10-11, 12:47.

                        Comment


                        • Ma da vidi se da je namesteno, pogotovo na osnovu toga kako je Boateng pucao ka golu, videlo se da je namestaljka i da ga igraci Lecea pustaju da sutne i da je trebalo da postigne pet golova, samo se nije najbolje snasao.To je tako ocigledno.

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Samo ne znam, zasto po defaultu mec mora biti namesten ako neko preokrene?

                            Nisam gledao Milan pa ne znam, moguce je ali ne mora da znaci. Ima u Kalcu namestaljki svakako, mada sad ih ima svuda ali nema onoliko koliko se prica i koliko se to potencira.
                            Ne mora po defoltu mec da bude namesten, al po iskustvu iz italijanske lige, po cinjenici da je sa 3:0 na poluvremenu preokrenuto na 3:4, a pri tom je ukupno bilo 11 suteva u okvir gola od cega je palo 7 golova, ne vidim sta nije jasno. Evo Lacio je vec dva puta ove sezone igrao iz 1 u 2, al ne tvrdim da je namesteno, mozda jeste mozda nije. Pa pogledajte sta se desilo ovog leta u Turskoj i Grckoj. Oduzeta je titula Fenerbahceu, Olimpijakosu je pretilo izbacivanje iz lige, i jos dosta klubova je bilo umesano, a to su samo one utakmice za koje se zna da su namestene. Ima ih jos dosta za koje nema dokaza, u to sam siguran.

                            Pa vi ako hocete da zivite u svetu gde svi igraju fudbal iz ljubavi, gde nema namestanja, gde ljudi iz ljubavi prema klubu prelaze u Man City, a ne zbog para, onda OK. Fudbal je biznis i sve se vrti oko para, a da u Italiji nema namestanja, to mi recite u zadnjih par kola kad igraju Lece, Cesena, Novara...pa kvote na njih budu 1.10. Ja sam zavrsio ovde, rekao sam sta sam imao, necu vise da gusim temu

                            Comment


                            • Mogao bi prvo da pogledas hajlajtse tog meca, pa tek da sudis da li je mec Milana bio namestaljka.
                              I pogotovo najvise da razmotris da li je gol Jepesa regularan?
                              Coek dosao sa svoje polovine da da gol.

                              Comment


                              • jao odmah price da je namjestaljka hahahahahhahaha hhaahhahahaha pa da ste gledali tekmu uzivo uvidili bi da nema nikakve namjestaljke.onakva dva eurogola boatenga je tesko namjestit hahaha .pa nije lece barca pa da je ne moze milan dobit ccc.jednostavno u drugom poluvremenu casano i dobro rasplozeni boateng unjeli su zivost te je uz pomoc njih milan napravio preokret.

                                EDIT: i milan je protiv liverpula vodio 3-0 pa izgubio na penala jel vam i to namjesteno? ebote pa lopta je okrugla,igrate li vi djeco kad fuce malo uzivo ,pa sve je moguce,dok zelja postoji za preokretom i dok ekipa nije pshicki pala sve je moguce a pogotovo kad se igra protiv jednog leeca.


                                Nisi mogao sve u jednom postu da napišeš???
                                Last edited by Il Capitano; 24-10-11, 19:19.

                                Comment

                                Working...
                                X