Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A odakle si ti zakljucio da ja nisam gledao hajlajtse? Kakve sad veze ima sto je Boateng dao onakav evrogol? Zbog toga nije namestaljka? Pa da nije on, dao bi neko drugi gol. Sta, ako je tekma namestena onda moraju sve da budu autogolovi i da odbrana ne postoji? Pa nije ovo nasa liga... Nije problem u tome sto Milan da 4 gola Leceu, nego sto Lece za jedno poluvreme da 3 gola Milanu, a do sad su na 6 utakmica ukupno dali 3 gola.

    Comment


    • Originally posted by lenjivac View Post
      A odakle si ti zakljucio da ja nisam gledao hajlajtse? Kakve sad veze ima sto je Boateng dao onakav evrogol? Zbog toga nije namestaljka? Pa da nije on, dao bi neko drugi gol. Sta, ako je tekma namestena onda moraju sve da budu autogolovi i da odbrana ne postoji? Pa nije ovo nasa liga... Nije problem u tome sto Milan da 4 gola Leceu, nego sto Lece za jedno poluvreme da 3 gola Milanu, a do sad su na 6 utakmica ukupno dali 3 gola.
      To sto pricas nema veze s vezom. Pa Junajted je primio 6 komada u prvih 8 kola, da bi im Siti u gostima dao isto toliko za 90 minuta.

      Comment


      • Originally posted by Dusan View Post
        To sto pricas nema veze s vezom. Pa Junajted je primio 6 komada u prvih 8 kola, da bi im Siti u gostima dao isto toliko za 90 minuta.
        Svaka tebi cast ako poredis Siti i Junajted sa Leceom. I jedni i drugi su postigli 20+ golova pre ovog kola, a Junajted je 3 gola primio u 90+ minutu sa igracem manje
        Last edited by lenjivac; 24-10-11, 21:28.

        Comment


        • Originally posted by lenjivac View Post
          Svaka tebi cast ako poredis Siti i Junajted sa Leceom. I jedni i drugi su postigli 20+ golova pre ovog kola, a Junajted je 3 gola primio u 90+ minutu sa igracem manje
          Taj primer mi je prvi pao na pamet, zato sto je bio juce, a ako ti treba naci cu jos primera, mada nije ni potrebno. Ipak ovo je bila cista namestaljka, kao i ceo Kalco. Sutra ce neki drugi tim da okrene pa ce uvek da se prica da je rec o namestaljci i uvek tako u krug.

          Comment


          • Originally posted by Dusan View Post
            Taj primer mi je prvi pao na pamet, zato sto je bio juce, a ako ti treba naci cu jos primera, mada nije ni potrebno. Ipak ovo je bila cista namestaljka, kao i ceo Kalco. Sutra ce neki drugi tim da okrene pa ce uvek da se prica da je rec o namestaljci i uvek tako u krug.
            A ti meni nadji gde sam ja to rekao? Naveo sam i primer da je Lacio do sad 2 puta igrao ia 1 u 2 pa ne tvrdim da je namestaljka. Nisam ni rekao da je cela liga namestena, cak kazem da veoma volim da gledam Kalco. A ti ako si tolkio ubedjen da nema ni jedne namestaljke i da je sve regularno onda ok

            Comment


            • Odma sad odma da prestanete sa pricom o namestanju!!
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Originally posted by Dacha View Post
                Odma sad odma da prestanete sa pricom o namestanju!!
                Bobo, skidaj gace odma' sada odma'

                Da ne bude off, sledece subote u 18h Roma-Milan, a u 20.45h Inter-Juve. Udineze neverovatan, samo jedan gol su primili, a Atalanta bi bila u Top 3 da im nisu oduzeta 6 bodova.

                Comment


                • Ima još do vikenda. Sutra, u sredu i u četvrtak se igra vanredno kolo...

                  Tue 25/10/11 Juventus 20 : 45 Fiorentina

                  Wed 26/10/11 Atalanta 20 : 45 Internazionale
                  Cesena 20 : 45 Cagliari
                  Chievo 20 : 45 Bologna
                  Genoa 20 : 45 Roma
                  Lazio 20 : 45 Catania
                  Milan 20 : 45 Parma
                  Napoli 20 : 45 Udinese
                  Novara 20 : 45 Siena

                  Thu 27/10/11 Palermo 20 : 45 Lecce
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Sad sam hteo da napisem da se igra vanredno preduhitrio si me

                    Bice tesno Juve-Viola..
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Sad sam hteo da napisem da se igra vanredno preduhitrio si me

                      Bice tesno Juve-Viola..
                      Ma pobedice Juve,jedino ako se Mihajlovic zatvori...

                      Comment


                      • Veceras ocekujem pobjedu Juvea, barem 1:0 da bude..

                        Comment


                        • Juve i Fiorentina , hmm , ne zna se ko igra gore Mala prednost Juveu ali X nekako najrealnije
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Juve i Fiorentina , hmm , ne zna se ko igra gore Mala prednost Juveu ali X nekako najrealnije
                            Uh strucnjaka....
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ma dobit ce Juve , vraca se Vidal , a i Montolivo ne igra za Violu ..

                              Ja se nadam da ce uzeti , jer ne bi valjalo da 2x zaredom kiksaju kuci .
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Dobija Juve veceras, al bice tvrdo. Miha jos ne zna derbije da igra. Trebace vremena Juveu da su uigra tim, samo se nadam da ih do tad nece nesto zesce Milan ostaviti iza sebe, cisto da bi prvenstvo bilo zanimljivije. Ocekujem novi kiks Intera (ako se to jos mogu nazvati kiksevima, ili je to njihova realnost?)

                                Comment

                                Working...
                                X