Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Je li po tebi i finale lige sampiona Milan-Liverpool bilo namesteno? (3-3)
    Nije to,govorim za Real,kladionica im je te sezone bila ista,i nije ti ni malo sumnjivo to?Jbt,secam se utakmice,pre te utakmice,Milan je bio u raspadu,a Real je pobedivao,pa sada kada su igrali u Milanu,trebao si da vidis izjednacujuci gol,trebao si da vidis i intervencije kod Kasiljasa,izgledao je kao amater a ne profesionalac...

    Comment


    • Secam se ja toga,samo sto ja tako ne gledam na fudbal...;)

      Samo me zanimalo sta mislis o tom finalu.

      Comment


      • pa vule i igraci su ljudi nisu roboti,pa svako zna pogrjesit bez obzira o kakvom se vrhunskom golmanu radi

        Comment


        • Lecce-Udinese 2:0

          Comment


          • Pa bilo je samo pitanje vremena,kada ce da izgube...

            Comment


            • Originally posted by goodboy View Post
              a te kvote za x su iskljucivo da navuke takve poput tebe da to odigra,pa zbog tih prica o namjestanjima klade mame s takvim malim kvotama na x ,to sto je mozda bilo prije ne znaci da ce bit i danas,pa zar ne mislis da je malo ofirno sve to da se stalno ponavlja
              I Kjevo-Samp je bila kvota na X 1.60, a nalazio sam i po 1.40, isto tako i proslo kolo u Seriji B Atalanta (ne znam s kim je tacno igrala) bila je kvota na X 1.50, i naravno obe tekme su usle u X, prva 0:, druga 1:1 i ti sada hoces da kazes da se ne namesta!? Pa, svuda se namesta, samo sto su Italjiani ispali glupi sto se toga tice, poslatlo je public, dok eto npr. Englezi ako se neko seca sezonu kada su u Vest Hemu igrali Markizio i Tevez, osam kola pred kraj ubedljivo poslednji i odnjedom pobedjuju sve, i naravno opstanu....sve to nisu cista posla i ko to ne primecuje on je jednostavno corav!
              Ipak, ja to ne kritikujem, meni je fudbal, pored toga sto je kao igra najlepsa, najatraktivnija i sve ostalo sto ovaj sport cine lepim, zanimljiv....hocu da kazem da nije te kladionice verovatno bi fudbal bio manje popularan nego sto jeste, dakle i ta kladionica dae neku svoju draz tom fudbalu ;)

              Edit: Sto se tice Udina drago mi je sto su izgubili, prvo jer navijam za Juve, a oni jure vizu za LS, drugo stvarno mislim da ce biti velika steta za italijanski fudbal ako jedan Udineze overi vizu za LS jer ce verovatno rasprodati na kraju sezone sve sto valja te nece biti konkurentni u tom takmicenju, a Italija ce samim tim izgubiti jos tih bodova u Evropi te ce to trece mesto doci pod pitanje!
              Last edited by Brajkula; 03-04-11, 16:24.

              Comment


              • wtf sta bolan pricas ccc cuj fudbal nebi bio toliko popularan da nije klada hahahhahaa,pa decko dok klade nisu ni postojala trbine su bile krcate,fudbal je bio i bice najmosovniji i najpopularniji sport na svijetu i sa kladama i bez.

                Comment


                • Originally posted by goodboy View Post
                  wtf sta bolan pricas ccc cuj fudbal nebi bio toliko popularan da nije klada hahahhahaa,pa decko dok klade nisu ni postojala trbine su bile krcate,fudbal je bio i bice najmosovniji i najpopularniji sport na svijetu i sa kladama i bez.
                  Druze, prvo dobro procitaj ono sto sam napisao pa onda komentarisi, msm cemu ovakvo izletanje...objasnicu, prvo da li sam ja napisao da fudbal bez kladze nije najpopularniji sport na svet? Nisam, dakle i bez te kadionice je najpopularniji. Drugo, kladionica je podigla popularnost fudbalu kako kod nas, tako i u svetu, evo npr. koliko samo znas ljudi koji tipuju a ne znaju da nabroje fudbalske igrace na prste? Dakle, da nije te kladionice takvi likovi ne bi se interesovali za taj fudbal, sto logicki dovodi do zakljucka da kladionica podize popularnost istom...toliko;)

                  Comment


                  • Zamalo da Roma da gol,sjajno je odbranio Storari
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Juve vodi 2:0 protiv Rome u Rimu... Krasić i Matri strelci.

                      Evo Krasine majstorije, doduše lepo je odigrao i Grosso

                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Jbt Groso 2 asistencije veceras hahahaha da li je moguce

                        ajmo moci jos malo 2-0 je nesmemo da ispustimo ovo ;)
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Pobedio Juve

                          Krasicu klaso

                          Comment


                          • Juve se branio ceo mec,i eto iskoristili smo sanse zap obedu.Grosso je odigrao ja mislim najbolju tekmu od kad je u Juventusu.
                            Matri ponovo dao gol,a tradicija se nastavlja,kad god Krasa da gol Juve pobedi
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Nisam imao net pa nisam gledao mec tj nisam mogao. Nisam mogao da verujem kad sam video na livescore da je Juve dobio sa 2-0 Matri i Krasa

                              Comment



                              • Bravo majstori, bravooooo....nisam gledao mec, gledao sam Djokovica, ali po sansama vidim da je bilo zivo
                                Opet je Krasa pokaza da je prava investicija, a i Matri, ocekujem da ga otkupe na kraju sezone, zasluzio je!
                                Markizio kapiten nema nista od njegovog odlaska

                                Comment

                                Working...
                                X