Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije tu samo do novca, a i teško da će se priključiti u borbu za Scudetto. Ipak treba dugo dok se jedna ekipa uigra sa novim pojačanjima, ako do istih dođe. ;)
    Bo�e, �to je lijepo Sarajevo moje, kad je cijelo BORDO boje...

    Comment


    • Ako nekoga sa Sportkluba uopste zanima sta se ovde kucka, predlazem da pod hitno vrate Seriju A na svoje kanale jer mislim da:1.)Ova liga privlaci dostav vise paznje na nasim prostorima od Premier (ali ne kazem da istu, tj. Premier treba da skinu sa svog programa)
      2.)Ova liga ce uskoro ponovo biti najjaca liga jer polako se klubovi poput Juvea, pa evo sada i Rome vracaju u zivot, uz jedan Inter, Milan....a pojavio se ponovo i Napoli, mislim da lako mogu da smaknu Premier ligu sa trona, a i da ponovo italijanski klubovi se setaju kroz Evropu (ne zaboravimo nikada i Fiorentinu, koja je po mom misljenju vise nego ok ekipa)
      3.)Serija se sastoji od svega onoga sto cini fudbal:taktika, dobra navijanja, ambijent, a polako neki klubovi uvode i napadacke filozofije

      Ma samo Kalco

      Comment


      • Takodje se slazem,Kalco postaje sve bolji i bolji
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Takodje se slazem,Kalco postaje sve bolji i bolji
          Varsopoli je proslost!

          Comment


          • Definitivno se vidi napredak u odnosu na poslednje godine ali jos uvek jedan Sahtjor koji jeste odlican tim ali ipak nije megasila oduva Romu kao neke cirlidersice.

            Comment


            • Nebi se slozio da se vidi napredak,Milan ispao od Totenhema(debitanta u LS),Inter srecno se provukao,a za malo su dozivili katastrofu.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Napredak se vidi u smislu da ima dosta ekipa koje mogu kvalitetom da konkurisu za vrh i da svako svakom uzima bodove ali sto se kvaliteta ekipa tice tu mora bolje.Mada sad Roma i Juve krecu u rekonstrukciju,Inter ima odlicnu ekipu i fali jos poneko pojacanje,Milan je lepo krenuo da se pojacava a Udineze i Napoli su sjajni za sada i bilo bi lepo da ostanu tako dobri.Kalco jeste na putu ka boljem ali i dalje je PL mnogo ispred a i Primera je svakako ispred.Bundes je slabiji po igrackom kadru ali imaju vise uspeha u Evropi.Trebace Kalcu vremena ali se vidi svetlost na kraju tunela.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by manda View Post
                  Nebi se slozio da se vidi napredak,Milan ispao od Totenhema(debitanta u LS),Inter srecno se provukao,a za malo su dozivili katastrofu.
                  ali ipak je Inter prvak sveta, a i pominju se velika imena za letnji prelazni rok:Nejmar, Kaka, Markizio, Bastos, Djuzepe Rosi...to pojacava kvalitet lige!
                  ako nista, ber ove godine Klaco je neizvesniji za raliku od prethodnik gde su Inter, pa pre farsopolija Juve harali!

                  Comment


                  • Po meni je Kalco 3 puta bolji od Bundes lige...
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Trebat ce dosta godina da se vrate gdje su bili,trenutno je Engleska i Spanska liga miljama ispred pogotovo Englezi,ovo je katastrofa u odnosu na ono sta je Italijanska liga bila prije 10-15 godina.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Po meni je Kalco 3 puta bolji od Bundes lige...
                        Pa moze po tebi da bude,rezultati pokazuju suprotno.Zbog uspeha u Evropi Bundes otima Kalcu 4. mesto za LS.
                        sigpic

                        Comment


                        • Znam otimaju to 4. mesto,a ja sam uvek voleo najvise od svih liga a i najvise pratio Kalco,jer obozavam Italijanski fudbal kakav god bio
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Vidi se napredak i to dosta. Šteta što Juventus i Roma najverovatnije neće igrati LŠ naredne sezone jer će se sigurno dosta pojačati na leto a umesto njih će igrati Napoli i Udinese koji mogu nešto da probaju da urade u LŠ ali zavisi i u kakvim sastavima će dočekati novu sezonu.
                            Milan će sigurno isto biti jači naredne sezone iako se i ove dosta popravio a Inter zadržava Leonarda kao trenera (nema više tumbanja sa novim trenerom) i to je sigurno jedan dobar predstavnik u Evropi.

                            Od sezone 2012/2013 očekujem da Inter, Milan i Juventus budu veoma dobri u LŠ a da Roma, Napoli (koji napreduje) i Fiorentina koja je isto TOP tim krenu sa odličnim igrama u LE.

                            A Nemci su dobili to 4. mesto?!

                            Ja bih po trenutnim rezultatima dao 5 mesta Englezima u LŠ a 3 Italijanima i Nemcima, ako se već oduzima Italiji mesto.

                            2003. su 3 od 4 tima u polufinalu LŠ bili italijanski timovi (Juve, Milan, Inter) od čega su oba tima u finalu bila italijanska. 2006. Italijani prvaci sveta. Opet krenula reprezentacija da igra bolje. Vraćaju se bolji dani na Apenine...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Ma dobar je Italijanski fudbal,uvek bio i bice i ja ga isto volim,ali pao je svakako u odnosu na ranije.Ono sto je bitno je da ima znakova da to opet moze biti brutalna liga.Kad se setim kad sam bio mali.Bilo je 6 ekipa za koje se mislilo da mogu do titule.Juve,Inter,Roma,Milan,Lacio i Parma.Fenomenalno je bilo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Matri dao gol za Italiju protiv Ukrajne u 81. minutu.Asistirao mali Alex Giovincio
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X