Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Krle View Post
    Vratio se Inter na 4-3-1-2... A Gasperini je forsirao 3-4-3. Kutinjo je umesto povređenog Snajdera bio ofanzivni vezista a u špicu su bili od starta Forlan i Pacini.
    Da znam sta je Gasperini forsirao. Nisam pratio igre Intera toliko do sada, reci mi kako se Zarate pokazao do sada?
    sigpic

    Comment


    • Pa danas Zarate nije igrao uopšte a kod Gasperinija i nije bio toliko loš. Imao je njegove karakteristične prodore, nije bio loš protiv Trabzona i Rome ali tad je cela ekipa igrala loše pa i on nije mogao da pokaže sve. Samo da bude malo manje sebičniji i mislim da će biti dobro sve.

      Ja da se pitam on bi mi bio 3. špic odmah iza Pacinija i Forlana koji treba da budu starteri a ispred Milita. Dobro je imati jednog brzog napadača koji je još i dobar tehničar... Doduše on baš i nije špic, nego neki polu-špic ili krilni napadač ali može da igra sve pozicije u napadu... U LŠ će početi možda i kao starter neki meč pošto Forlan ne igra... A i duga je sezona imaće verovatno dosta šansi.

      Evo highlights današnjeg meča:

      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Prva pobeda se veceras MORA ostvariti i za sad smo na dobrom putu,vodimo 1-0,golcinu je postigao majstor Sedorf.Ako neko ima link koji radi bez kocenja,nek kaci obavezno da pogledam ostatak
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Dobro je, prva pobeda u sezoni, golcina Seedorf-a

          Comment


          • Gotovo je 1:0 , Seedorf majstorski gol

            Igra Milana lose,lose,lose

            Al nadam se da ce sve biti dosta bolje kad se vrate svi povredeni igraci , a ima ih dosta da ne nabrajam


            Comment


            • Bitno je da se pobedjuje,ja se ne zalim,a igra ce doci kad tad,nismo ni u proslom sampionatu blistali na startu,pa smo uzeli titulu.I Napoli je kiksirao,ne mogu oni taj tempo da izdrze,zna se,a i kad bi Juventus sutra kiksao vratili bi se u igru potpuno.FORZA MILAN
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Kakav igrac,kakav majstor
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Pa dobro, ja i ne ocekujem dobru igru kad je maltene pola tima povredjeno, vazno je da se beleze pobede

                  Comment


                  • Samo malo da se sredimo, vraca se to na svoje.

                    Comment


                    • Inter i Milan napokon pobjedjuju.. nadam se da ce nastaviti ovako oba kluba zajedno sa Juveom.. i da na kraju imamo neizvjesnu trku do posljednje minute Serie A Mozda uz Romu i Napoli

                      Comment


                      • E sad jos Juve da pobedi

                        P.S. E moj golmane,gde si po'so s' krmeljive oci Bravo Sedorf
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Tesko bez Vucine... Kako ono ide? "Skiniii gace Vucina, da se vidi ..., da se vidi, da se vidi ..."

                          Comment


                          • Rekoh ja Inter inace odigrao mnoogo ozbiljnije i organizovanije,Forlan extra pojacanje!Pazzini samo je zdravo
                            Ranieri umije da digne ekipu,ali misliim da nije sposoban da bude takav do kraja!Vidjecemo:


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Kievo pobedio Djenovu,bukvalno u poslednjem minutu produzetka...

                              Comment


                              • Roma (4-3-3): Lobont; Cassetti, Burdisso, Heinze, Josè Angel; Perrotta, De Rossi, Pjanic; Borriello, Totti, Bojan

                                to je po meni moguca postava, a i po medijima je otprilike ovako,,,,,,,,,,bice teska utakmica, ali red je vise da se pobjedi

                                Comment

                                Working...
                                X