Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ Dale


    Evo Napolija 0:1


    Ajde Inter na 3 mjesto

    Comment


    • Hajmo momci, dvica je tu vec ;)

      Mascara i Hamsik iz penala
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Kakav pritisak je na igracima Milana za vcrs mogu mislit,dobio Inter a na dobrom putu je Napoli


        Bit ce vatreno u Firenci vcrs

        Comment


        • Što ne igra Cavani?

          Sampdoria gubi od Lece-a na svom terenu... Imaju veoma težak raspored do kraja, možda i ispadnu iz lige?!
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Hvala,Dule

            Jos jedna dobra vest za juve, je da ce Kvaljarela igrati u zadnje 2 kola protiv Parme i Napolija.Udine izgubio 2 tekme za redom,i sa -11 stigli smo na -5,Roma nam bezi ali 2 boda nije mnogo.
            Lazio je tu isto,mada i on mora da padne jednom.Sledeci mec sa Fiorentinom u gostima,veoma tesko ce biti,ali verujem u pobedu
            FORZA JUVE!!!
            Pa s' obzirom da je Fiorentina u dosadasnjem delu sezone vise razocarala nego mi, tj Juventus, iako po mom misljenju razlog za to lezi u velikom broju povredjenih igraca (ali povrede nisu zaobisle ni Juventus), pobeda u gostima nad ljubicastima je vise nego realna!;)
            Sto se tice Kvaljarele, drago mi je da se decko oporavlja, odlican igrac, sa njim i Matrijem bi bili vise nego konkurentni u napadu naredne sezone, plus Del Piero koji je iako je u poznim godinama i dalje zna da nas zaseni s vremena na vreme, covek je jednostavno ziva legenda fudbala, i plus Jakinta ili eventualno neko pojacanje u napadu....odlican napad, ali sumnjam da ce Kvaljarela odigrati te poslednje utakmice toliko kvalitetno kao deo sezone do povrede, jer jednostavno ne verujem da moze odmah da udje u formu a i gotovo uvek se kod igraca osecaju posledice duze pauze od povrede te ne mogu odmah da pronadju ritam, sto znaci da nam to mozda i nije neko pojacanje za dva poslednja kola

            Comment


            • Ne može da se kaže da je Fiorentina više razočarala od Juventusa.

              Fiorentini bi bio TOP plasman 4. mesto i kvalifikacije za LŠ, trenutno su 9. u ligi.
              Juventusu bi trebao da je cilj 1. mesto a oni su 6. tako da je Juventus više razočarao ove sezone od Viole.
              Nema veze što je Juve bolji na tabeli od Viole...

              Palermo sa novim-starim trenerom Rosijem vodi 2:0 protiv Ćezene, povratnik Pinilla je postigao 2. gol a prvi jedan od četvorice Slovenaca, Kurtić.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Konacno smo vezali 3 pobede Matri kralj http://www.mojjuve.com/forum/Smileys...ic/1230dxd.png

                Comment


                • Originally posted by Krle View Post
                  Ne može da se kaže da je Fiorentina više razočarala od Juventusa.

                  Fiorentini bi bio TOP plasman 4. mesto i kvalifikacije za LŠ, trenutno su 9. u ligi.
                  Juventusu bi trebao da je cilj 1. mesto a oni su 6. tako da je Juventus više razočarao ove sezone od Viole.
                  Nema veze što je Juve bolji na tabeli od Viole...

                  Palermo sa novim-starim trenerom Rosijem vodi 2:0 protiv Ćezene, povratnik Pinilla je postigao 2. gol a prvi jedan od četvorice Slovenaca, Kurtić.
                  Pa, sve zavisi kako gledas na stvari, jer realno te price oko prvog mesta i sl. su sluzile cisto da se zamazu oci navijacima koji su uz ovaj klub navikli na pobede i trofeje, a prethodna sezona nije to obecavala, pa kao jurimo prvo mesto a u stvari mislimo da bi extra bilo i to da se plasiramo u LS.
                  Zasto tako misim, pa prvo pogledajmo pojacanja Juvea letos, sve pozajmljeni igraci plus Krasic i Martinez (a za Martineza su se zajebali jer su mislili da ce dovesti Dzeka, te ce tako popuniti NON-EU mesto, te nece imati pravo da dovedu Krasu, pa posto su za istog popusili, daj da dovedemo bar jednog igraca koji ce biti pojacanje), ako je uprava Juventusa verovala da sa igracima koja cemo nazvati "pojacanja" moze da parira Interu i Milanu (Milanu koji u istom prelaznom roku dovodi Ibrahimovica i Robinja) u borbi za titulu, onda su oni stvarno ludi. Dakle, ocekivali su slican razvoj situacije, mozda malo bolji, npr. da u ovom delu sezone budu izmedju treceg i petog mesta te da se do kraja kolju za LS, jer stvarno nema smisla pricati o tituli i najvisim ambicijama sa pojacanjima tipa Mota, Traore, onaj stoper iz Palerma sto se odmah povredio na pocetku sezone), Akvilani koga su doveli nakon ocajne epizode u Liverpulu, gotovo dve godine ga nigde nije bilo, pa pomenuti Martinez. Dakle, mislim da si me ukapirao druze, nisu ti ljudi tamo ludi, obezbede LS, odmah se pojavi veci priliv novca u klub od tog takmicenja (TV prava, nagrade, marketing, karte od ulaznica) samim ti steknu uslov za veci budzet u narednoj sezoni, dovedu tri, cetiri kvalitetna igraca i pojure titulu...msm pa i ja bih tako postupio ako gledamo objektivno (a ne subjektivno kao jedan navijac kojem nikada nije dosta pobeda, trofeja i sl.), niko pametan nije mogao ocekivati ogroman preporod posle najlosije sezone u istoriji kluba!
                  A, mislim da je i Fiorentina imala slicne ambicije pre pocetak sezone, tako da zakljucak ti se sam namece ;)
                  Tako da, Juventini koliko nas ima, navijajmo da Juve ove sezone obezbedi LS, pa dogodine, Boze srece i zdravlja, da skinemo ove iz Milana sa trona...FORZA JUVE!

                  Comment


                  • Ne znam, po meni je Juventus razočarao više ove sezone uprkos slabim pojačanjima ;)

                    LŠ će biti teško dostižna za Juve iako bi italijanskom fudbalu mnogo više odgovaralo da Juve igra LŠ nego Udinese jer ovi gotovo da nemaju neke šanse da urade nešto u LŠ... Mada možda i Roma bude 4. ko zna...

                    A i bilo bi lepo gledati LŠ na novom stadionu u Torinu ;)
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Jbt ovaj Krle Interov navijac a pritom normalan tj ima barem nekakvu dozu respecta prema Juventusu... nevidjeno jbt Evo samo zbog njega sam napisao Inter veliim slovom sto mi nije inace praksa Inter mrzim iz dna duse, ali se prijatno iznenadim kad naidje neki njihov normalan navijac. Posto obicno je obratno

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Jbt ovaj Krle Interov navijac a pritom normalan tj ima barem nekakvu dozu respecta prema Juventusu... nevidjeno jbt Evo samo zbog njega sam napisao Inter veliim slovom sto mi nije inace praksa Inter mrzim iz dna duse, ali se prijatno iznenadim kad naidje neki njihov normalan navijac. Posto obicno je obratno
                        Hahaha

                        Ma volim ja da pecnem Juventus, pogotovu kad su u vrhu tabele i kad su konkurenti Interu . Lopovi su to stari

                        Mada više ne volim 2. tim iz Milana no Juve
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Seedorf

                          Comment


                          • Patooooooooooo <3

                            Comment


                            • Patooooooooooooooooooooo

                              Comment


                              • Odlicna igra, bolje ne moze.

                                Comment

                                Working...
                                X