Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & Capital One Cup 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da je pametan Wenger da mu Jack stalno igra 10-ku, iako ovaj moze da igra centralnog veznog, na 10-ku je bar 2x opasniji, ofanzivniji, Arsenalu treba takav Wilshere, momak je genijalac, ne pricam ja ovo bzvz jos od kako se povredio, moze da bude najjaci Engleski igrac jos od Gazze, eto koliko ima potencijala...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Au,Runi
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Kakve lopte salje majstor Rayan Giggs
        rutinski smo odradil ovu utakmicu , dal jedan gol i imali jos neke sanse
        Runi je promasio penal , ali tek se vratio od povrede
        treba vremena da ponovo proradi

        Comment


        • Kakav je majstor Vilsir! Najbolji igrac danas. Ni tri igraca ne mogu da mu uzmu loptu! Odlicno se krece, pametno igra, zna kada treba da povuce, kada da stane na loptu... a i iznenadjuje me njegova eksplozivnost i startna brzina!

          A o Volkotu ne treba trositi reci... Fino je odigrao i Kokelan.

          A sto se Junajteda tice, ono sto sam gledao rutinski odradjeno. Gigs je dominirao kada je presao na krilo, kako se covek krece, kakva kontrola lopte!

          Comment


          • Vilsir izdominirao, ali je nerealno sto je Vorm u stanju da odbrani, ako njega prodje nece nekog od igraca, kako se ljudi postavljaju
            Volkot sve trazi neka leprsava rjesenja, dobro je rekao komentator kopira Anrija. Bolje da daje golove i da mu malo poraste samopouzdanje, svakako nikad nece moci da izvodi ono sto je Tijeri.
            sigpic

            Comment


            • Rafael igra rukom u sesnaestercu,ali nista.Ocekivao sam makar da ce otici do sudije i reci da je igrao rukom jer se Ferguson toliko zalaze za fair play,ali eto valjda mladi Rafael zaboravio .Siguran sam da ce ga sef podsjetiti na pravila igre i objasniti mu kako je nacinio gresku sto nije sudiji prijavio.

              Wilshere objasnio suigracima (manekenima) kako se igra.Covjek odskace toliko od ostalih i samo ga povrede mogu zaustaviti u velikoj karijeri.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                Rafael igra rukom u sesnaestercu,ali nista.Ocekivao sam makar da ce otici do sudije i reci da je igrao rukom jer se Ferguson toliko zalaze za fair play,ali eto valjda mladi Rafael zaboravio .Siguran sam da ce ga sef podsjetiti na pravila igre i objasniti mu kako je nacinio gresku sto nije sudiji prijavio.
                Ala si ti povampirio... Te nije ugrizao Suarez?!

                Comment


                • Spoiler
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                    Spoiler
                    Osisas ga, obrijes mu glavu i pravi je Nosferatu!

                    Comment


                    • Sta mu je s usima jbt?
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • pravi vampir

                        Comment


                        • Posto se niko ne oglasava...
                          Cestitke Bradfordu na ogromnom uspehu, izbacili su i Villu, u finalu Capital One kupa su!
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Bredford izbacio i Aston Vilu! Tim iz 4. ranga takmicenja u finalu, pre toga Arsenal i Vigan. Kapa dole. Vila je dobila 2:1 veceras.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ogroman respekt! Sredina tabele 4. lige i finale Liga Kupa!
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Zbog ovoga je Engleska ono sto jeste...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X