Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & Capital One Cup 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav retard moras da budes da bi drzao Lamparda i Dembu kao rezerve , a Torres da igra.

    EDIT: U jbt, da sam sada imao samo ton bez slike, stvorio bih utisak da je Isus Hrist usao na teren.
    Last edited by Drunken Whaler; 09-01-13, 21:16.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Ovaj Svonsi je najjaca ekipa, nidje ih nema ali cim im se ukaze i najmanja sansa koriste. Strasan kiks Ivanovica. Ne znam zasto je Demba minut ranije dobio zuti
      sigpic

      Comment


      • Sta je sa Ivanovicem jbte....

        Nije mu veche...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Al' nas je zakopao Ivanovic, ovo je nevidjeno...
          Demba za 10 minuta uradio vise nego Torres za 80, dao i strasan gol, ali ponisten zbog milimetarskog ofsajda, zuti karton potpuno nezasluzen, bilo je kontakta, mozda nije dovoljno za penal, ali ono sigurno nije bilo simuliranje...
          Makar ima i revans, al ovaj drugi gol...
          sigpic

          Comment


          • Znaci Svonsi u finalu! Nadam se da ce osvojiti ovaj trofej!

            A Celzi, vec treci trofej za cije osvajanje su bili glavni favoriti i nista...

            EDIT: Ima i revans... e onda to sve menja, nisam znao!

            Comment


            • Ima revanš ali teško će stići Chelsea ovo, mogu jedino da ispuše i u Velsu

              Comment


              • Muka mi gledati Toresa i Beniteza, koji je crnji.
                Celzijev problem sto ima igrace defanzivne i ofazivne, nema izmedju, koji ce da povezu, sve dok nije usao Lampard, sta rade Hazard,Oskar i Mata u odbrani skoro nista,a toliko Ramires i Luiz dobro organzuju igru, nema tu ljeba.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Otkad David Luiz igra na mestu zadnjeg veznog krenuli su ovi neocekivani porazi. Torres ama bas nista nije uradio, trebao je Dembara od prve minute. Goru Ivanovicevu utakmicu nisam gledao..
                  No sve u svemu drago mi je zbog pobede Swansea i nadam se da ce Swansea igrati u finalu.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                    Ima revanš ali teško će stići Chelsea ovo, mogu jedino da ispuše i u Velsu
                    Jbg, primili su i drugi gol pred sam kraj. Nece biti lako u svakom slucaju.

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      Otkad David Luiz igra na mestu zadnjeg veznog krenuli su ovi neocekivani porazi. Torres ama bas nista nije uradio, trebao je Dembara od prve minute. Goru Ivanovicevu utakmicu nisam gledao..
                      No sve u svemu drago mi je zbog pobede Swansea i nadam se da ce Swansea igrati u finalu.
                      Nista ovdje Luiz nije kriv. Nema to veze sa njim.
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan Piper View Post
                        Nista ovdje Luiz nije kriv. Nema to veze sa njim.
                        Znam da nema veze, ali ocigledno da nesto ne stima. Jer i na mecu sa QPR-om je Luiz igrao kao zadnji vezni, a eto i danas. I gol nisu uspeli da daju. Ako Benitez i protiv Stoke-a u subotu stavi Torresa u prvu umesto Dembare onda stvarno ne znam sta da kazem za njegov izbor. Suvise je ocigledno da Torres toliko igra samo zato sto je Benitezov miljenik.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Manda i topdzija, mislim ono, ne znam da li ste gledali utakmicu, rekao bih da niste, ako jeste, onda stvarno...
                          Kao prvo, Oscar, Mata i Hazard su celo prvo pol. igrali strasan presing i osvajali lopte na polovini Swansea-ja, to je najbolji vid igranja odbrane, Luiz kida kao zadnji vezni i organizuje napade bolje od mnogih vezista, a igra tu tek 10-ak utakmica, Ramires je idiot, to svakako stoji... Ovi neocekivani porazi su posledica brojnih promasenih sansi i glupo primljenih golova, nema to nikakve veze sa pomeranjem Luiza na zadnjeg veznog, zapravo je to pomeranje donelo samo pozitivne stvari, nista negativno. Danas 2 glupa kiksa Ivanovica, kiksevi na tom nivou da se covek zapita da nije igrao na kladzi duplu pobedu na Swansea, i onda se vi ovde nadjete da krivite Luiza i nedostatak neke veze izmedju odbrane i napada??? Smesna analiza, jedina kritika koja ima smisla je sto Demba nije poceo umesto Torresa...
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Topdzija View Post
                            Znam da nema veze, ali ocigledno da nesto ne stima. Jer i na mecu sa QPR-om je Luiz igrao kao zadnji vezni, a eto i danas. I gol nisu uspeli da daju. Ako Benitez i protiv Stoke-a u subotu stavi Torresa u prvu umesto Dembare onda stvarno ne znam sta da kazem za njegov izbor. Suvise je ocigledno da Torres toliko igra samo zato sto je Benitezov miljenik.
                            Ne stima to sto Ramires jebeni igra umjesto zdravog i motivisanog Lamparda, a Torres umjesto Dembe.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              Jbg, primili su i drugi gol pred sam kraj. Nece biti lako u svakom slucaju.
                              pa jbg sigurno se neće Chelsea predati ali ja sam ubeđen da Svonsi neće prokockati ovu priliku da ostvare historijski uspeh kluba

                              Comment


                              • Ja sam davno tvrdio da je Luiz za poziciju DMCa umesto stopera, i vremenom ce se to pokazati kao ispravna odluka. Ali trebace vremena...

                                Comment

                                Working...
                                X