Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 Santander British Grand Prix (Silverstone)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Jos su Pica pustili, i pored ocajnog tempa celog vikenda.

    Covek se jos i izvukao na vreme iz price, kad je video da od toga nema nista bez mnogo vecih ulaganja. Kontam da ovim pokusavaju da ubrzaju protok vazduha ispod nosa, Renault je to radio 2009 i Force India je probala prosle godine, ali dzabe se ubrzava vazduh, kad ga nema dovoljno...

    Comment


    • #32
      1.alonso
      2.scumacher
      3.massa

      vjerujte ;)
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • #33
        Ne verujem.

        Comment


        • #34
          Originally posted by Iceman View Post
          1.alonso
          2.scumacher
          3.massa

          vjerujte ;)
          Nije iskljuceno, Massa zna po kisi, ali ne i po promenljivim uslovima. Za Schumachera i Alonsa je nepotrebno i govoriti... Pitanje je da li ce Red Bullovci pregoreti, kao i Hamilton? Ako ne, onda tesko da ce biti ovakav podijum...

          Comment


          • #35
            Ja nesto sumnjam da ce Alonso pobediti. Nemojte me shvatiti pogresno. Suvise je logicno u ovako nelogicnoj sezoni. Stavio bih pare na Sumahera koliko god ga ne voleo. Kisa na Silverstonu. Easy money...
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #36
              U pravu si Sone, ja racunam da ce pobeci na pocetku jer nece imati prskanje u vizir, ali vodja kolone takodje ima problem jer prvi nailazi na nezgodna mesta. Tu opet racunam na njegovo umece da ucini najinteligentniju stvar... Ako se Schumacheru Fortuna okrene i dopusti da vozi agresivno po kisi kao u najboljim danima, eto njemu pobede.

              Previse je ako i ali da bi se ista sigurno predvidelo... Za svaki scenario postoji za i protiv, a sto je jos gore, ponistavaju se za svakog vozaca iz Top5 timova (cak i Buttona), tako da je krajnje nepredvidivo... Treba uzivati, ovo je klasik u najavi.

              Comment


              • #37
                A u Silvertone-u: Sunce!

                Comment


                • #38
                  E kud ogrija sunce,bolje da je kisa,mislim da bi Nando imao vece sanse iako mislim da ce kisa da padne kasnije
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Bio je najbrzi na suvom, a odvezao je krug 20 minuta pre kraja... Do kraja sesije staza se poboljsala, sigurno za jos 0.3s... Svejedno, ocekuje se kisa u toku trke, tako da sve je i dalje otvoreno.

                    Comment


                    • #40
                      Au, ala ce biti zeznuto sa podesavanja... Aj na chat ljudi
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #41
                        http://us4.chatzy.com/13265781504683
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #42
                          Sta se desilo sa Alonsom? Dobro je i 2. mesto..

                          Comment


                          • #43
                            Gume ga ubise, pricali smo dosta o tome na chatu. Opcione su ocajne danas, Luis ih je zamenio prakticno posle 5, 6 krugova.

                            Odlicna trka, onako old school, kao pre ove godine, ne racunajuci nekoliko poslednjih krugova. Meni je covek dana Grozan, kada bude imao malo srece, slavicu kao da mi je neko najrodjeniji pobedio.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #44
                              Jeste.. alal vera Grozanu, definitivno vozac dana, mada ajde i Webbera da ne izostavimo, izgleda da je i on jadnicko docekao svojih 5 minuta Moj McLaren ide u kontra ritmu ove sezone.. svi se poboljsavaju, jedino mi idemo na gore

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Vanja #66 View Post
                                Marked, ne radi se tu ni o kakvoj Konfucijevskoj filozofiji. Sto kazes, klasicna vozacka vestina. Ali treba je se setiti u onakvom haosu... ;)
                                To je kao kad bi neko od njih zaboravio da stisne papučicu gasa.Kiša im na stazi smeta i sigurno kažu ,,Čekaj, daj da olakšam sebi život tako što ću da na izlascima vozim na nižim obrtajima".Tu ipak zavisi i od menjača.
                                Jesi primetio danas kako Veber i Fetel na ulasku u prvu krivinu voze sedmom, pa na temenu spuštaju u šestu brzinu i onda opet u sedmu.Spuštaju u šestu da bi motor ,,nabio" više snage.Nekad to može da se primenjuje, nekad ne može.Nekad jednostavno mora i treba da se radi, nekad ne mora i zavisi u kojim krivinama.Zato je jako bitno dobro podesiti menjač.Nisu sve brzine u bolidu ravnomerno skalirane.

                                Šta reći za današnju trku... možda za nijansu manje zanimljivo nego što sam očekivao.Maldonado dokazuje kolika je stoka.Pokvario je trku Hamiltonu prošlog puta a sad i Perezu.Nemam reč kojom mogu da opišem taj bezobrazluk i neinteligenciju.On je Kartekejan u zadovoljavajuće dobrom bolidu.Nebitno sa koje strane mu vozači dolaze, bilo to unutrašnja ili spoljašnja on će da izgura ili udari sa spoljne.Često tako odbrani poziciju jer on zna da drugi vozači znaju kakav je on, pa zato očekuje da će da popuste u borbi jer je blago rečeno lud.Zašto ne olabavi malo, da uživa u trkama i tim krugovima kad su već platili tolike pare da vozi.Ostavio je pobedu i treba da uživa.Bitni su ti krugovi za Vilijams koji nije baš toliko jaka ekipa.Potrebni su im ti krugovi kao podaci.Bio on crnac, belac ili šta god, ima mozak kao da vozi traktor.Zaista me jako nervira.To nije borbenost, to je čist bezobrazluk.Samo se stavite u poziciju drugih vozača.Imate ove normalne oko sebe i jednog čobana koji samo čeka da mu se sklone a u suprotnom da nabode nekoga.Hamilton i Masa bi pored Maldonada mogli da konkurišu za neku nagradu za mir i fer plej.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X