Announcement

Collapse
No announcement yet.

PRENOSI 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav narode...
    Meni je samo bitno da zadrzite Premier ligu i nakon ove sezone. Svaka cast i za Primeru, ali PL je PL
    Arena je pukla ove sezone i sigurno ce uciniti sve da sledece godine u ponudi ima makar jednu od dve najjace lige na svetu, a posto je Primera zauzeta naredne 3 godine a vama PL istice sledece... Ali ne dajte se

    Comment


    • Ако изгубе Енглезе, нек им онда узму Италијане и Французе. Помирио бих се са тим.
      Ако неко може нека ми одговори на пређашњи пост. Налази се на претходној страни, последњи пост.

      Comment


      • Prošle godine nije bilo zaštićenih termina od Fudbalskog Saveza Srbije. Možda su ove godine to pravilo ponovo uveli.

        Mada, pravilo je prava budalaština. Kada nam FSS omogući da na našim terenima gledamo uživo Ben Arfu, Torresa, Lamparda, Coloccinia, Rooneya i ostale zvezde Premier League, neka onda zaštićuju koga hoće.

        FSS eventualno može da upozori Sportklub, ali ne može Eurosport jer oni imaju pan-evropska prava...
        "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

        Comment


        • Ма мени је битно да Спорт клуб не извиси од преноса због овога и да останемо ускраћени за Енглезе, Шпанце и сл.

          Comment


          • Ja ne vidim arenu sport kao konkurenciju oko preuzimanja Premijer Lige.Bio bi veliki to skandal da to kod njih zavrsi, a 5% Srbije ima taj kanal.Vecu konkurenciju vidim u RTS-u kod kojih ne bih zeleo da gledam zbog vise razloga:komentatori i njihova ''strucnost'' , 1-2 meca ce prenositi vikendom zbog njihove programske seme, a i sigurno je da cemo neke derbije propustati zbog te zabrane FSS.

            Ja bas zbog ovakvih stvari volim i eurosport i sport klub, zato sto jednostavno mozes da biras koji ces mec gledati od ponudjenih 5-6, ovako ako te ne mrzi da se cimas preko strimova pogledaces i taj jedan mec na drzavnoj televiziji.

            Comment


            • To što FSS preti sa uvođenjem nekakvih zaštićenih termina je čista nebuloza! Nešto nisam čuo da je neko u bilo kojoj drugoj zemlji tražio zabranu emitovanja stranih liga na kablovskim kanalima za vreme igranja utakmica domaćeg prvenstva, koje većina ljudi kod nas može da prati samo preko radija upravo zahvaljujući Savezu! Baš bih voleo da vidim da tuže, recimo, Eurosport koji prenosi Bundesligu u istim terminima u nekoliko desetina evropskih zemalja za šta je sigurno obezbedio neku dozvolu i papreno platio kupovinu prava prenosa. Slična stvar je i sa Sport Klubom i da sam ja na njihovom mestu ne bih se previše obazirao na kojekakve gluposti proistekle iz glava ljudi koji treba da se brinu o mnogim drugim stvarima u vezi sa domaćim fudbalom, a ne da izmišljaju toplu vodu! Uostalom, ja sam za to da izbor u svakom trenutku bude moguć: Arena prenosi domaću ligu i još neke balkanske lige, ES Bundesligu, SK Premier i Primeru, pa kom obojci kom opanci, da vidimo šta se najviše prati i ko ima najveću gledanost. Ja plaćam kablovsku da bih gledao prenose svih ovih liga na SK, pa ako naš savez hoće to da onemogući meni i drugima, onda lepo nek nam plati obeštećenje pa da se snalazimo.

              Comment


              • Zasticene termine moraju da postuju FTA televizije. SK nije FTA. Da bi gledali SK morate da platite, nisu pay paket ali svakako spadaju u pay televizije i samim tim se to ne moze odnositi na njih.
                sigpic

                Comment


                • Pitanje za reziju: da li je moguce da ce Norwich - QPR da pustite na SK PRIME a MU - Fulham na SK3? Mislim da je vecina zainteresovanija za MU - Fulham pa vas molim ako je moguce da zamenite kanale za te dve utakmice i pustite MU - Fulham na SK PRIME jer vecina nas nemamo SK3...

                  Comment


                  • Originally posted by mikisavic89 View Post
                    Pitanje za reziju: da li je moguce da ce Norwich - QPR da pustite na SK PRIME a MU - Fulham na SK3? Mislim da je vecina zainteresovanija za MU - Fulham pa vas molim ako je moguce da zamenite kanale za te dve utakmice i pustite MU - Fulham na SK PRIME jer vecina nas nemamo SK3...
                    Jedna utakmica u terminu subota 16h se prodaje bosanskoj televiziji i ta utakmica ne ide na ova prva tri kanala,prosle sedmice bio je Arsenal,a danas je Mancester ;)
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Jedna utakmica u terminu subota 16h se prodaje bosanskoj televiziji i ta utakmica ne ide na ova prva tri kanala,prosle sedmice bio je Arsenal,a danas je Mancester ;)
                      A cekaj kakve veze ima SK sa bosanskom televizijom? Ima nas i u Srbiji koji bi da gledamo.

                      Comment


                      • Originally posted by KERSDRS View Post
                        A cekaj kakve veze ima SK sa bosanskom televizijom? Ima nas i u Srbiji koji bi da gledamo.
                        SK proda prenos toj bosanskoj televiziji i oni samo prenose,kontas,kada nesto prodas to nije tvoje?
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          SK proda prenos toj bosanskoj televiziji i oni samo prenose,kontas,kada nesto prodas to nije tvoje?
                          Pa cekaj otkud sam ja to znao? Naravno da razumem nisam malouman.

                          Comment


                          • Pa to svi znaju,to traje vec tri godine.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Zasto danas ne prenose Manchester United - Fulham na neki od tri primarna kanala??
                              Ako je Villa - Everton i Norwich - QPR bolje od Manchester United - Fulham onda necu ni gledati premier ligu.

                              Comment


                              • Zasto je Man Utd - Fulham na SK3???
                                Najbolju utakmicu, uz Chelsea - Newcastle naravno, mogu gledati samo oni koji bacaju pare na one nebulozne pakete kablovskih operatera.

                                Comment

                                Working...
                                X