Announcement

Collapse
No announcement yet.

PRENOSI 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ostaje sve

    Moto GP i F1 ce od sad moci da idu samo na SK pored digitalnih kanala (SK3, 4 i 5)
    Možemo li da znamo razloge za ovu promenu? Koliko vidim, na SK će uglavnom ići snimci, a ne direktan prenos treninga, kvalifikacija i trka.
    Negde sam na forumu takođe pročitao i da će SK3 biti premešten iz osnovne ponude D3 u neki paket koji se dodatno naplaćuje.
    Da li to znači da je ovo prebacivanje sa SK prime (direktni prenosi) na SK (uglavnom snimci) samo priprema korisnika na činjenicu da će ubuduće morati da izdvoje malo više para ako žele da prate Moto GP i F1?

    Comment


    • Bilo bi dobro kad bi SK i CURLING prenosio gledanost bi bila na vrhuncu razmislite o prijedlogu kakva PRIMERA nide veze

      Comment


      • Кад би следеће године убацили Италијане или Французе то би био БУМ !

        Comment


        • Originally posted by ИгорFMC View Post
          Кад би следеће године убацили Италијане или Французе то би био БУМ !
          Ehehehehe pa tad bi se Arena tek ugasila :-))))))

          Comment


          • Прашањето за Ла Лига сеуште е отворено. Доколку имаме информации околу сезоната на шпанското првенство ќе бидете информирани преку сите наши медиуми.

            Проблемот е што шпанско првенство нема регулирано права за пренос во нашата земја, од таа причина не може да се пренесува на територијата на Македонија, дури и да го пуштиме каналот SK Prime, натпреварите од Ла Лига не би се емитувале и би биле затемнети.
            Ova e odgovorot na MaxTV od Makedonija. Vie kazavte deka gi imate odkupeno pravta za LaLiga i za Makedonija, a tie negiraat i zaradi toa nemozele da go vovedat kanalot SKPrime.
            In Munich 23 Died, In United You Live Forever.sigpicBefore the tragedy in Munich the club belonged to Manchester. But afterwards Manchester United captured the imagination of the entire world.

            Comment


            • Originally posted by tarantula View Post
              Možemo li da znamo razloge za ovu promenu? Koliko vidim, na SK će uglavnom ići snimci, a ne direktan prenos treninga, kvalifikacija i trka.
              Negde sam na forumu takođe pročitao i da će SK3 biti premešten iz osnovne ponude D3 u neki paket koji se dodatno naplaćuje.
              Da li to znači da je ovo prebacivanje sa SK prime (direktni prenosi) na SK (uglavnom snimci) samo priprema korisnika na činjenicu da će ubuduće morati da izdvoje malo više para ako žele da prate Moto GP i F1?
              Razlog za premijestanje je jednostavan, SK Prime je krenuo i za teritoriju Hrvatske i Slovenije i postao je ono sto je npr. SK+. SK nema otkupljeno pravo za Moto Gp i F1 za te teritorije i ne moze pustati te sadrzaje vise na tom kanalu, ostaje SK na kojem moze pored digitalnih kanala.

              Ovo drugo ne znam stvarno.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Razlog za premijestanje je jednostavan, SK Prime je krenuo i za teritoriju Hrvatske i Slovenije
                Hvala na informaciji. Dakle, jedino je rešenje (koliko shvatam) da operateri preuzmu SK3 u svoj osnovni paket ponude, da bi se sve vratilo na staro stanje, tj. da bi oni koji su mogli do sada da prate direktne prenose Moto GP i F1 na SK Prime kanalu i dalje imali tu mogućnost.

                Comment


                • [QUOTE=Vladan;840024]Razlog za premijestanje je jednostavan, SK Prime je krenuo i za teritoriju Hrvatske i Slovenije i postao je ono sto je npr. SK+. SK nema otkupljeno pravo za Moto Gp i F1 za te teritorije i ne moze pustati te sadrzaje vise na tom kanalu, ostaje SK na kojem moze pored digitalnih kanala.

                  Ovo drugo ne znam stvarno.[/QUOTE
                  naravno da cemo gledati kao i do sada (na netu kao ja npr.),jer u ovoj usranoj zemlji i onako nista ne moze da funkcionise normalno...pa posle kazu,Evropa nas mrzi...ma Evropi smo mi ogroman problem,jer nikako ne moze da nas dovede u red...vec treca godina kako zivim gore,i verujte mi,toliko je lepo ziveti u zemlji gde sve normalno funkcionise,svi postuju zakone,i niko ne pokusava da improvizuje bilo sta,jer takav je zakon,oni ga takvog shvataju i postuju,nemaju vremena da traze rupe,zaobilaze ga,varaju,niti bilo sta drugo...Ja tamo,verujte,imam veca gradjanska prava,nego sto cu ovde ikada imati...suvise je mnogo ovakvih prevara ovde,covek to jednostavno ne moze da trpi...rekao sam to milion puta,i ako treba,jos milion puta cu ponoviti,KO ZADNJI IZADJE ODAVDE,NEKA UGASI SVETLO!!! Toliko od mene Gospodo,necu Vas vise uznemiravati...

                  Comment


                  • Meni ovo objasnjenje, iskreno, nema veze sa zivotom. Ako je stvarno tako kako onda mogu istu tu trku, za koju nemaju regulisana prava osim na teritoriji Srbije, da emituju u odlozenom prenosu na SportKlubu? Zar se ne emituje i taj kanal na istim tim prostorima Hrvatske i Slovenije? Uostalom, ovo se regulise tako sto se ne emituje program SKPrimea u tim terminima na tertoriji SL i HR odnosno jednostavno prekine program, kao i kod svih slucajeva reemitovanja stranih kanala sa otkupljenim pravima kada je u toku trke iskljucen prenos (npr. F1 na RTL). Ne znam da li neko vodi racunicu u SK ali stvarno ne znam kako vam se isplati da otkupite prava za F1 i MotoGP a onda da ga prenosite samo za 10% publike jer ostalih 90% nema i nece imati (verovatno nikad) SBB-ov D3 paket. Sreca pa makar svi mozemo da gledamo fudbal na sva tri kanala u svako doba dana i noci.

                    Comment


                    • Srbija,Hrvatska i Slovenija imaju svoje sportklub kanale,dk je + i prime isti za sve zemlje samo imaju svoje komentatore,a u BiH dok je isla F1 na prime je bilo zatamljeno zato sto prava imaju hayat i alternativna..ali eto sad cemo vidjeti da li ce zatamnjivati srijedom SK SLO dok prenose liku prvaka

                      Comment


                      • Može li neko još jednom da napiše, pošto stvarno nisam u toku, a nemam vremena da čitam ove ostale stranice. Zanimaju me takmičenja koja su prenošena prošle god. Dakle, šta sigurno ostaje, koliko dugo i oko kojih takmičenja se još pregovara ?
                        Ako neko može sve to da napiše, bio bih mu veoma zahvalan.
                        Last edited by ; 21-08-12, 15:30.

                        Comment


                        • dali ste pri samog kraja sa pregovore so makedonske operatore kako shto je BOOM TV i ima li neka verovatnosti da ce mozemo da pratimo PRIME u cetvtrak( jer niko u Makedonij ne ce moziti pratiti finale spanskog kupa jer niko ga nema u ponudi) ili ovog vikenda kad je redovno kolo spanska primera pozdrav

                          Comment


                          • Hajde pokusajte jos Coppa Italia i Copa del Rey da zadrzite, kad ste vec carling cup izgubili


                            Comment


                            • dali neko zna da dade neki info josh koliko ce se voditi ili su pri samog kraja pregovore sa makedonske operatore kako shta su BOOM,MAX,TELEKABEL i ostale, veceras je spanski kup Real-Barca i ovo ce bude prvi put da niko u Makedonij da ne moze pratiti kako finale tako i vash SK PRIME?? pozdrav
                              Last edited by Aleksandar_; 23-08-12, 00:50.

                              Comment


                              • http://teve.ba/article/10763/fss-opo...rt-i-sportklub

                                Колико ово може да утиче на Спорт клуб ? ;)

                                Comment

                                Working...
                                X