Announcement

Collapse
No announcement yet.

PRENOSI 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zato sto BHT prenosi Man UTD

    Comment


    • Obicno su neke lokalne/nacionalne televizije u dogovoru sa sportskim televizijama oko prenosa jedne utakmice nedeljno.Mozda je to i ovdje slucaj...Napr BH otkupi prenos Junajted-Fulam,a SK onda to prebaci na SK3 ili koji li vec koji nema puno ljudi.

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Obicno su neke lokalne/nacionalne televizije u dogovoru sa sportskim televizijama oko prenosa jedne utakmice nedeljno.Mozda je to i ovdje slucaj...Napr BH otkupi prenos Junajted-Fulam,a SK onda to prebaci na SK3 ili koji li vec koji nema puno ljudi.
        TAko je.Svakog vikenda ostacemo uskraceni za jednu dobru tekmu prva 4 kluba, jer logicno da im nece prodati npr svonsi- noric iako i to moze da bude tekma boli glava. Nema po meni je Sport klub krenuo silaznom putanjom. Sve su izmesali sa ovim prenosima oko Primere koja je bespotrebna jer je toliko smaracka da je neverovatno.

        Sto se tice danasnjih utakmica bice dobra Celsi-Njuka, Svonsi- Vest Hem...Dobar dan danas sto se tekmi tice
        Last edited by Cassius Clay; 25-08-12, 11:44.

        Comment


        • Ja se ne sjekiram jer i onako gledam na netu

          Comment


          • Upravo, spanci su dosta nazadovali po pitanju prvenstva, osim ako izuzmemo Barselonu i Real Madrid, ostali timovi su dosta pali. Ako se setimo nekad kako je igrala La Korunja, Valensija, Viljareal, Sevilja, Selta Vigo, Real Sosijedad..., a sad su to sve prosecni klubovi.
            Prosle nedelje zamalo da ostanemo uskraceni i MotoGP-a, nego je Novak izgubio relativno brzo od Federera pa su mogli da prebace prenos na neki od primarnih kanala.
            Premijer liga je trenutno najbolja, pa po mom misljenju ide Bundes Liga, pa da kazemo da je Primera na trecem mestu..

            Comment


            • Obrisan mi je komentar mada ne znam zasto jer nista uvredljivo nisam pisao samo sam rekao da pustite MU - Fulham na normalni SK kanal jer mislim da je to misljenje 99% gledalaca koji prate premijer...

              Comment


              • Originally posted by mikisavic89 View Post
                Obrisan mi je komentar mada ne znam zasto jer nista uvredljivo nisam pisao samo sam rekao da pustite MU - Fulham na normalni SK kanal jer mislim da je to misljenje 99% gledalaca koji prate premijer...
                Pet puta je ovde a i u drugim temama pricano zasto ce se neke utakmice prenositi na SK3, 4, 5. Zbog BHT-a, koi uzima jednu tekmu nedeljno, i ta tekma ce se uvek stavljati na ove specijalne kanale.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • I koji je to kanal ili sta je to BHT? Ako je nesto vezano za bosnu sta me briga. Ja placam sbb i vi kao sport klub ste duzni da prenosite ono sto treba jer ja (a i ostali korisnici) smo uskraceni za taj prenos... Ove ostale tekme mozete da i ne prenosite jer niko nece ni da ih gleda... I na kraju pitanje: gde sad ja to da gledam??

                  Comment


                  • SK nije samo Srbija,on je i za CG i Bosnu,ako nisi znao,i BHT je drzavni kanal u Bosni koji je otkupio od SK prava na taj mec,i vazda odkupljuje subotom u cetri,i sta se cudis kao da je prvi put,pa da pratis PL skontao bi to prije tri godine,uzmi fino strim i gledaj,ako ti se gleda.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Ma dzaba manda, ne mozes im objasniti, pa da im 100x ponavljas jedno te isto....
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Pa prodajte nekom srpskom kanalu sa nacionalnom frekvencijom i nema frke.

                        Comment


                        • I jos najjace, preporuka administratora je da gledam na stream-u. Xaxaxa....

                          Comment


                          • Pod prvo,nemam nikakve veze sa SK,samo sam administrator na forumu,i odgovorio sam na pitanje,u cilju da pomognem,a vi nastavite da se cudite.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Ma nije ni bitno, gledacemo ekskluzivni snimak..

                              Comment


                              • Sta?? Ja pratim PL vec deset godina i pre na RTS i na SK uvek sam mogao Mancester da gledam a i ostale klubove velike cetvorke. Pa vi za ostale drzave pustite nesto drugo ako tamo imaju gde da gledaju, sta mene briga za ostale a za Srbiju pustite lepo Manceter. Samo se pravite vi pametni videcete kasnije kad svi sto su hteli da gledaju shvate da nemaju gde pa ce biti pljuvanja i ovde a i na svakoj strani sport kluba... Jedna prava antireklama za SK.

                                Comment

                                Working...
                                X