Announcement

Collapse
No announcement yet.

PRENOSI 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sto F1 trening na SK3?
    Last edited by tantuz; 01-09-12, 10:19.

    Comment


    • OVO JE UŽAS, HOĆU NAZAD MOJE PARE. ŠTA JE SPORTKLUB3? KAKO DA GLEDAMO TRKE
      "stvarnost ne definišu oni koji je najbolje poznaju, nego oni koji njome vladaju"

      "rat je mir
      sloboda je ropstvo
      neznanje je moć"

      Comment


      • Ne mogu da verujem da je repriza utakmice Premier lige Liverpool - Man City, koju ste u toku nedelje par puta reprizirali, vaznija od F1. I ko jos gleda raspalu rusku ligu, gurnite nju na SK3

        Comment


        • Originally posted by n3mo View Post
          Ne mogu da verujem da je repriza utakmice Premier lige Liverpool - Man City, koju ste u toku nedelje par puta reprizirali, vaznija od F1. I ko jos gleda raspalu rusku ligu, gurnite nju na SK3
          Amin.

          No ja donekle razumem da je sve to trgovina i da neko pokušava da profitira
          ALI TO SE NE RADI NA POLA SEZONE
          "stvarnost ne definišu oni koji je najbolje poznaju, nego oni koji njome vladaju"

          "rat je mir
          sloboda je ropstvo
          neznanje je moć"

          Comment


          • Ovo je vise raspad sistema. Sta vi radite s prenosima, bruka. Prosle nedelje MU - FULHAM prodali prava a kakva utakmica ispade, sad prenose raspale lige umesto kvalifikacija za F1. Ne smem vise ni da pomislim ubuduce sta cemo sve propustiti na sport klubu. Odo ja na llivestream a vi i dalje gubite gledaoce...

            Comment


            • @mikisavic89

              AMIN!!!

              Comment


              • Mozda bi na kraju sezone trebali izbaci lige poput:Svajcarske,Austrijske,Belgijske,kontam da nisu gledane...

                Comment


                • da ali cemo zato biti pocasceni prenosima hrvatske kosarke, mozda dobijemo prenose obaranja ruku ili prenose giga mega uzbudljivog stonog fudbala

                  Comment


                  • Svaka čast za prenose ASOBAL lige, nadam se da će biti redovni a ne po jedna utakmica u mesec dana kao što se ranije dešavalo. Još kad bi neko sa SK-a mogao da kaže da li postoji šansa da se obezbede prenosi grčke fudbalske i košarkaške lige, koledž fudbala, a možda i koledž basketa i neke odbojke pošto imam utisak da je Arena odustala od ovih prenosa za sledeću sezonu?

                    Comment


                    • Pa ljudi dragi da li vi uposte citate temu ili samo onako lupite.za f1 je objasnjeno da nece bit na skprime jer je taj kanal dostupan i u hr i slo i zbog prava su premjestili,mada su komotno mogli ostavit na prime i zacrnit sliku u drugim zemljama kao sto je slucaj bio u bih,a sk vec a subotom u 16:00 vec tri godine daje termin bht i slovenackoj tv jednoj,bila je ona na totalu i tako ce vam biti,a licno se slazem sa time jer treba uzet para nekih da bi se mogla ponovo kupit prava a vidite da su i reklame ubacili pred sam pocetak i odma pri kraju.jer sta bi bilo gore da fulaju jednu tekmu sedmicno ili da skroz izgube prava.a f1 i moto gp bi trebali ostat na sk prime jer je taj kanal i najavljen kao djelomicno moto kanal,pa nek se zacrni gdje nema prava

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        LIGA ASOBAL NA SK!!!



                        Prenose otvaraju Atletiko Madrid - Barselona sledece subote u mecu superkupa!
                        Ово је ОДЛИЧНО!!

                        Comment


                        • Evo prenos trke sutra je na sportklub

                          Comment


                          • Originally posted by Vule_89 View Post
                            Mozda bi na kraju sezone trebali izbaci lige poput:Svajcarske,Austrijske,Belgijske,kontam da nisu gledane...
                            Te lige su tu da popune rupe u programskoj semi, mada nakon ovakve ponude sam siguran da ce neku morati da izbace.Sve te tri lige pustaju samo jedan prenos nedeljno.Ne znam za Belgijance da li je zapocet novi ugovor ili ne, ali svajcarsku i austrijsku su prosle godine ubacili.Moguce da je to trogodisnji ugovor.Ono sto sam primetio je da vise ne prenose Dance.Belgijska je gledanija od ove dve, to ti mogu garantovati.

                            Originally posted by n3mo View Post
                            da ali cemo zato biti pocasceni prenosima hrvatske kosarke, mozda dobijemo prenose obaranja ruku ili prenose giga mega uzbudljivog stonog fudbala
                            I meni je bilo cudno sto prenose hrvatsku kosarku, ali ispostavilo se da nas SK ima u Hrvatskoj.

                            Comment


                            • Originally posted by erotica View Post
                              Evo prenos trke sutra je na sportklub
                              'Ajde...

                              Comment


                              • И Данска прва лига се преноси.

                                Comment

                                Working...
                                X