Announcement

Collapse
No announcement yet.

PRENOSI 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidim da i na Areni imaju prenos kvalifikacija za SP 2014, izgleda da su podjelili mozda prva ili tako nesto..

    Comment


    • Izgleda, ali opet, na Areni su najavili da prenose samo Francuska-Belorusija i južnoameričke kvalifikacije. Mene je zanimalo zašto ne možemo da gledamo utakmicu Austrija-Nemačka, na primer, kad nijedna druga stanica kod nas ne prenosi ovaj susret, a SK ima prava na kvalifikacije za SP.

      Comment


      • Za vikend nema ni Barce ni Reala na SK+. Vidim da ste počeli hebat ljude u zdrav mozak i po pitanju drugih stvari . Ljudi moj vam je savjet da uložite u mrežnu opremu stavite brz internet ili da koristitte card sharingi i nema birga a ovi nek otimaju lovu i mažu oči drugim budalama. Operateri i vlasnici tv prava počinju vrtjeti pravi monopol i ucjenjivat ljude zato nedajte se.

        Comment


        • Svako ko ima sportklub+ mora imati i skprime, to je samo do vaseg kablovskog operatera. SKPRIME je kanal namjenjen za Primeru, a utakmice koje se poklapaju budu prebacene na sportklub+. Bio je slucaj ,mislim da je to proslo kolo bilo, kada je se utakmica prenosila na sportklub4.

          Spoiler

          Comment


          • Jel moguce da je nekome potrebno dodatno pokazivati tu sliku, koliko sam je samo puta ukinuo zadnjih mjesec dana

            Comment


            • Prenosite malo neke druge a ne samo Boku i River


              Navijaci San Lorenca iz Srbije !

              Comment


              • Zato sam ja prije 2 godine uveo CS i rijesio se ovih gluposti i monopola svih televizija sad uzivam i jos placam manje nego ovi koji imaju sve ostale operatere

                Comment


                • Josh koliko dugo cemo cekat da pregovore sa makedonske operatore kako shta je sa BOOM TV konacno zavrshe pa i ni u Makedonij osvim na Total tv gdje je sad vash SK PRIME da mozemo pratemo spanske primere pozzz

                  Comment


                  • pozdrav...da li se zna što je sa prijenosima coppa italia i copa del rey ove sezone?

                    Comment


                    • Od ove godine utakmice Partizana u EL samo i iskljucivo na SKu.

                      Utakmice Partizana u EL jedino i isključivo na Sport Klubu!!!


                      Sport Klub Televizija omogućila je ljubiteljima košarke i navijačima Partizana da ekskluzivno, u direktnim prenosima, prate sve utakmice koje KK Partizan igra ove sezone u Evroligi. Svih deset utakmica Partizana, kod kuće i u gostima, kao i više od 250 utakmica u kompletnom Evroligaskom takmicenju biće prenošeno na kanalima Sport Klub-a, koji su u osnovnoj ponudi svih većih kablovskih operatera u Srbiji. Pet utakmica, koje KK Partizan igra kod kuće, Sport Klub ce prenosiće prvi put samostalno.

                      -Preuzimanjem ekskluzivnog prava na prenose svih utakmica KK Partizan u Evroligi dajemo mogućnost našim gledaocima da uživaju vrhunskom kvalitetu slike i tona, zanimljivim komentatorima i poznavaocima košarke. Po tome smo i postali poznati i izdvojili se u regionu, ali i stekli naklonost brojnih ljubitelja sporta – izjavio je Nemanja Simeunović, direktor Sport Klub Televizije.

                      Sezona u Evroligi počeće 19. oktobra, a završni turnir biće održan u Londonu. Grupu D, u kojoj se takmiči KK Partizan, sportski novinari već su nazvali „grupom smrti“. Pored predstavnika Srbije, ovu grupu čini i pet šampiona veoma jakih evropskih liga, sa trenutno najkvalitetnijim košarkaškim imenima – Barselona, prvak Španije, CSKA, prvak Rusije, Bamberg, prvak Nemačke i Bešiktaš, prvak Turske, kao i Lijetuvos Ritas, vicešampion Litvanije. Sve ovo garantuje zanimljivu košarkašku sezonu na kanalim Sport Klub-a.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kada pocinju pregovori oko prava za premiership,i mozda da nam spremite kakvo iznenadjenje sa seriom a

                        Comment


                        • Kad cete izbaciti raspored prenosa NBA lige tj koje utakmice prenosite i koliko ove sezone?

                          Comment


                          • Davno je to izbaceno

                            http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post869924
                            sigpic

                            Comment


                            • Primetih da je u poslednja dva kola Premijer liga propraćena sa 8 (od ukupnih 10) prenosa, pa me interesuje - da li će tako biti i ubuduće ili će se te određivati od kola do kola?

                              Comment


                              • Vladan@ Hvala nisam vidio

                                Comment

                                Working...
                                X