Announcement

Collapse
No announcement yet.

PRENOSI 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa neka se otarase nekih liga:Svajcarska,Austrija,Turski kup,slaba je gledanost sigurno

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Vec sam rekao masu puta, tenis ima ubjedljivo najbolje rejtinge na SK.
      To mi reci.

      Hvala.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vule_89 View Post
        Pa neka se otarase nekih liga:Svajcarska,Austrija,Turski kup,slaba je gledanost sigurno
        Sto bi se oslobadjali, zar nije bolje da ide nesto direktno nego nista u tom terminu ako vec imaju mogucnost za tako nesto?
        sigpic

        Comment


        • Mene samo intereseuje sta ce biti posle Dokovic manije?Jel ovo sto medije rade nije normalno

          Comment


          • Рече једном Един Авдић да се још није упознао са справом која мери гледаност.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Uros94 View Post
              Рече једном Един Авдић да се још није упознао са справом која мери гледаност.
              Rejtinzi nacionalnih televizija se mjere svakoga dana, Pink na vrhu od komercijalnih emitera, ukupno RTS ima najjace. A nikad neces pogoditi koja kablovska televizija je najgledanija

              Prelistaj ovu temu kad stignes

              http://www.rtvforum.net/thread-2173.html

              Tu ces vidjeti da jedno finale lige sampiona ne da nije najgledanije nego je jedva u TOP 5 te nedelje, jedva ispred Selo gori, a baba se ceslja npr. Da jedno polufinale i finale Eurosonga ima mnogo bolje rejtinge.
              Sudeci po ovom forumu i vjerovatno nasem okruzenju niko ne gleda Preljubnike, a svakog dana su u TOP 5 najgledanijih emisija.
              sigpic

              Comment


              • Svaka ce televizija reci da su najgledaniji

                Comment


                • WTA na SK

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Rejtinzi nacionalnih televizija se mjere svakoga dana, Pink na vrhu od komercijalnih emitera, ukupno RTS ima najjace. A nikad neces pogoditi koja kablovska televizija je najgledanija

                    Prelistaj ovu temu kad stignes

                    http://www.rtvforum.net/thread-2173.html

                    Tu ces vidjeti da jedno finale lige sampiona ne da nije najgledanije nego je jedva u TOP 5 te nedelje, jedva ispred Selo gori, a baba se ceslja npr. Da jedno polufinale i finale Eurosonga ima mnogo bolje rejtinge.
                    Sudeci po ovom forumu i vjerovatno nasem okruzenju niko ne gleda Preljubnike, a svakog dana su u TOP 5 najgledanijih emisija.
                    Кажем ти да они могу да пишу шта хоће, а и реално свака ТВ каже да су они најгледанији.
                    Поента је да сви лажу, и да не постоји справа која мери рејтинг.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Pa ne rade to televizije, ne znam o cemu pricate. Ali nebitno potpuno sto god kazem i postujem vi necete vjerovati i to je to, samo sam ostao duzan za najgledaniju kablovsku televiziju, Ultra.

                      http://www.iaa.rs/v2/assets/Nielsen-...ene-Srbije.pdf

                      Tu imate sve ako vas zanima

                      http://rtvforum.net/forum-11.html
                      sigpic

                      Comment


                      • Ма небитно сад са тенисом, причам конкретно о рејтинзима. Нема шта да ти не верујем, то је моје мишљење. Ко год да мери, ја не могу да поверујем да они знају шта се колико гледа, једино ако раде анкете по улицама. То је могуће.
                        Ту Ултру сам имао пре, па сам је изгубио, мрзи ме да тражим сад. Пре беше програм за децу, је л' и даље то?
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Pa ja pricam o ukupnim rejtinzima ne o tenisu, kazem ti svakoga dana izlaze rejtinzi i da je tako kao sto govorite svi bi rekli najgledaniji smo. Pink onda kaze najgledaniji od komercijalnih emitera, ima 10-ak dana godisnje kad je gledaniji od RTSa i tada se fali na sve strane najgledaniji ukupno, ima dana kad je manje gledan od Prve pa tada nista ne objavljuju uglavnom i tako, zanimljivo im je. Na kraju svakog dnevnika objavljuju rejtinge, jbg postoje rejtinzi i ne rade ih televizije i to je cinjenica.
                          Da, djeciji kanal. Eto ti ne znas ni da postoji, a ona najgledaniji kablovski kanal

                          No da ne idemo vise u off
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Uros94 View Post
                            Рече једном Един Авдић да се још није упознао са справом која мери гледаност.
                            Mislim da je rekao da nikad nije upoznao ili čuo za osobu koja ima uređaj za merenje gledanosti u svom domu. I zaista, za koliko takvih ljudi znate?

                            Pre nekoliko godina sam čuo/pročitao da tih piplmetara (valjda se tako naziva) nema više od 1000 na nivou cele države. To teško da je reprezentativan uzorak. Ili ipak jeste? Opet, kakva je georgafska raspoređenost tih sprava, kakva je polna i starosna struktura domaćinstava u kojima su instralrani itd... Mnogo prostora za manipulaciju.

                            Comment


                            • Па то сам каз'о. Нисам мислио да се буквално упознао са справом.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Moram da kažem da sam se zaista obradovao kada sam pročitao vest o prenosima WTA tura na kanalima SK-a. Ranije nisam nešto, ali sam u skorije vreme počeo malo više da pratim ženski tenis jer smatram da je konkurencija ako ne vrhunska onda bar veoma ujednačena i borba za poziciju br.1 je neprekidno traje već mesecima. U vezi sa najavljenim prenosima, hteo bih samo da pitam par stvari:

                                1. Planirate li da aktivirate SK Premium za dodatne prenose? Koliko sam primetio, na njemu se sada uglavnom pravi kombinacija prenosa sa ostalih kanala, pa mi nije baš najjasnije čemu služi ovaj kanal kada su i svi ostali u HD formatu.

                                2. U slučaju prenosa utakmica Premier lige subotom popodne, da li ste hteli da kažete da će se prenosi emitovati kao do sada, dakle, jedna utakmica na jednom od glavnih (slobodnih) kanala, a ostalih nekoliko na SK 3,4,5, što mislim da je OK, ili uopšte nije dozvoljeno da bilo ko prenosi više od jedne utakmice u tom terminu?

                                Moram još da dodam da se apsolutno slažem sa jednim od admina koji je mišljenja da je bolje da bude što više direktnih prenosa što više liga i sportova, nego vrteti snimke 2-3 lige u krug, Što bi nekome smetale austrijska, švajcarska, danska liga... kad apsolutno ima prostora da se i to prenosi na jednom od sedam kanala, čime se dobro popunjava šema posebno vikendom, a ponekad naleti i neka atraktivna tekma. Ima tu mesta da se ubaci još neka liga... ;)

                                Comment

                                Working...
                                X