Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista ovi nisu specijalno, ali dokle vise sami sebe da pobedjujemo? Ceo vezni red danas je igrao katastrofalno, ali mi prosto nije jasno zasto bre ljudi ne pritisnu malo, dodaju se stoperi pozadi pola sata.
    sigpic

    Comment


    • Mislio sam da ovo necu reci,ali Stojkovic,Ilic i tomic su klasa za sve ostale i jedini su pokazali da imaju muda danas,stvarno kakave picke od igraca,pa onaj Aksintijevic je vise pokazao od sviju,jeste da je pogresio,ali vazda je lopta oko njega,probao proci,koji put centrirao,a gdje je hvaljeni Volkov nigdje ga nije bilo.
      Nema nista od Parizana ovi su klasa.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Da je Babovic dobio zuti karton pa i da se nadamo necemu ovako ce biti tesko.

        Comment


        • Ninkovic,Markovic,Zabija , sve to mora da igra u revansu

          Stojkovic - Aksentijevic,Ostojic,Ivanov,Volkov - S.Markovic,Lovre,Tomic,L.Markovic,Ninkovic - Zabija

          S time da Ilic udje pred kraj ili da igra od pocetka a Dzigi udje kasnije
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Ja se izvinjavam a sta je to Tomic pokazao?Mislim osim stomaka?Jedini koji su bili na visini zadatka su Stojkovic i Ilic,ostalo ili prosek ili daleko ispod proseka.

            Comment


            • Dinamo ima odlicne sanse za prolaz u play off, ali moraju odigrati mnogo pametnije nego sto je to bilo u zadnjih nekoliko utakmica.
              Partizan lose odigrao, ali ipak mislim da ce u revansu biti bolji i da ce proci.
              Izenadio me Fenerbache koji je remizirao kod kuce sa Vasluiem, a u revansu ce biti jako zanimljivo.

              Comment


              • Ma Turci su jos kriminalniji od nas kada se uzme u obzir rejting njihove i nase lige,ulaganja,finansijska moc klubova...

                Comment


                • Mi smo danas doziveli tesku sramotu , ne rezultatski , rezultatski je i solidno ali sramota kako su igrali , pa kao da su dosli na laksi treningu majku mu tako su se trudili tj nisu se trudili , brate Sasa Ilic dobije loptu dvojica odmah ispadaju , lepi mu se lopta za nogu , s time se radjas ili ne , cinjenica ... Ostojic i Ivanov korektni sa moje strane , na kraju stoperi i nisu toliki problem , Volkova nigde , ni senka od Volkova od prosle sezone , Aksentijevic napravio tesko sr_nje , kasnije solidan ali to ne brise ovo. 2 zadnja vezna kao da nisu igrala , o doticnoj 25. necu da pricam , ironija je sto nam je on u klubu , teska ironija , Tomica nigde nema , Ilic perfektan , tuga i zalost kada je nama igrac sa 35 godina ubedljivo najbolji na terenu , naravno kada to kazem necu da podcenim Ilica , jednog od najvecih ikada samo kazem da mora da bude boljih od njega , pa on sa 35 drzi lekcije deci od 25 , Stefan tuga Scepovic , sta promasi crni Scepovicu , crni E kada nama propali talenti stizu u klub , nema gde pa u Partizan. Vukic nek se goni u 7 lepih , samo trebao dodati , samo dodati ... Kleo i Tejgo , kakvi napadaci , dupe bih dao da se vrati samo jedan od njih da objasnim ovim pa nazovimo ih napadacima kako se igra fudbal i daju golovi
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Proci cete Miko,ne moras nikome dupe da dajes
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Kako cemo proci , moramo dati 3 gola da bi prosli posto nema sile da ga ne primimo a mi nemamo igraca da dadne jedan kamoli 3
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Miko ako moze Sarajevo, moze i Partizan

                        Comment


                        • Ako ispadnemo bicemo 90% nosioci u PO za LE , ali ako ovako budemo igrali desice se novi Samrok
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ako je istina da je Omonia bolji tim od Aela , Zvezda veceras nema sta da trazi iako mi nikako nije jasno sto kladionice daju ovolike sanse Zvezdi. Vojvodina protiv Rapida , pa realno Vojvodina je jaci tim , Austrijska liga sve vise i vise propada , ali sa Vojvodinom nikada nisi nacisto. Iskreno i za Vojvodinu i za Zvezdu mi sasvim svejedno hoce li proci ...

                            Sarajevo - Zeta ce biti zanimljivo i to cu veceras gledati s obzirom da Face TV sa Marjanom ovo prenosi , bar malo da se ismijem

                            Hajduk - Inter , velespektakl , ne vidim kako Hajduk moze do remija s ozbirom u kakvoj su krizi

                            Bilbao - Slaven Belupo jedno 7:0 je realno
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Mikula, mani se ti procena Zvezde, keve ti...
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Miko opet nesto prognozira E paz' da ne pogodi

                                Comment

                                Working...
                                X