Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fatos Beqiraj napokon pogodi za Dinamo, nakon odlicne lopte Badelja. Jos je imao jednu dobru prliku ali je oklijevao. Koliko ovaj Sheriff ulaze, a nista specijalno na terenu imali dvije dobre prilike ostalo sve bilo jalovo.

    Comment


    • Vjestacka ekipa. I mi smo ih bez ikakvih problema prosli

      Comment


      • Ma to bi Dinamo trebao lagano proći, prema i očekivanjima. Nije ovaj Sheriff čemu, to smo vidjeli i prošle godine kada ih je Željo nadigrao. Nadam se da će ovaj BATE već jednom ispasti, neće se valjda opet provući. Shmona prema očekivanjima već u prvoj utakmici riješava pitanje prolaska dalje.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Stojkovic za sada drzi Partizan u igri, dva zicera covek skide...bije bogme ovaj AEL...
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Koji mi fudbal igramo
            sigpic

            Comment


            • Ma kada idiot napravi onakvu gresku i dadne krila protivniku,znaci ne vjerujem onakvu nonsalantnost,sto ne izbije u aut kao sam normalan svijet..
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Svi igraju lose al Scepovic i Babovic prednjace kako ljudi veze nemaju to je strasno.

                Comment


                • Koliko smesna igra , onom Aksentijevicu bi rekao sve ali necu , neka bice bolje valjda , jedna stvar mi ne ide u glavu , ljudi lete po terenu a nama napadacka linija Babovic-Ilic-Tomic , ne zna se ko je sporiji , ubaci bre Ninkovica oko 70. umesto Ilica , Babovica napolje ili sacekaj da dobije ako Bog da zuti pa onda Markeca i da ih napadnemo , imamo brze igrace a ne igraju nam , stoperi se trzaju nzm ni ja kako , ne smeju nista , Ivanov u jednom trenutku dosao napred preko pola nepotrebno i onda kontra , Stojkovic odlican , Scepovic promasio pa ono bi i ja dao jbt , strasno ,Sale imao 2 lepe lopte ali sta ce , nema s kime da igra , daj Zabiju umesto Scepovica , dace momak sve od sebe da se dokaze garantujem , moramo gol dati , moramo !
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Nista me nije iznenadilo u nasoj igri,ovi nedostatci su se videli jos odavno a gol je bio neminovnost,ovde ako izvucemo nereseno da se sutiramo u dupe sve do Beograda.Ovo je klasican prikaz modernog fudbala protiv zastarelog,njihova transformacija iz odbrane u napad je pojam za nas fudbal.

                    Comment


                    • Kovinjalo poredi Markovica i Messi-a..

                      Pa ove nase novinare zatvoriti treba.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • "Markovic nema kontorlu lopte kao Leo Mesi"
                        NEDELJKO KOVINJALO BOG!
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Maribor razbi Dudelange, 4-0

                          Comment


                          • Otisao nam je fudbal u majcinu i zvanicno. Bogami, budu li ovi Kiprani uvaljali gol u Beogradu, ja stvarno ne vidim kako ce Partizan dati 3.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ja cu da ti kazem,nikako,mi bez gola u gostima nemamo sta da trazimo.

                              Comment


                              • Covek poznat po svojoj strucnosti i objektivnosti. Da dodam da je smarac teski.

                                Mogli smo u poslednjem napadu nesto, ali mrtvi Vukic preforsirao, i izgubi loptu. Ocajna utakmica, daleko bolji fudbal igra AEL, moderniji, videcemo u BG kako i sta.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X