Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nazalost jedno bordo srce sinoc nije izdrzalo, momak inicijala J. M. (1978), dozivio je srcani udar na istocnoj tribini, a oko 22:30 sati je na KCUS policijskim vozilom, dovezen u bezivotnom stanju.
    Reanimacija nazalost nije uspjela i konstatovana je smrt, a bice i obavljena obdukcija nesretnog navijaca.

    Comment






    • I malo kako to Marijan prenosi:





      Sada Zetu ozbiljno shvatiti jer bi bila steta da se ovako lijepa prilika prokocka.

      Sto se tice ovog momka pretuzno
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Izgleda da je ovo bila zadnja utakmica koju je Marjan prenosio :




        Na kraju to kaze ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • KAKVAAAA NOC! SAIDEEE, SARAJEVOOO!
          Rekao sam odmah nakon sto smo izbacili Hibernians da mozemo doci do neceg ovakvog. Znao sam da mozemo, bravo momci. Sarajevo je ovo definitivno zasluzilo. Navijanje odlicno, koreografija odlicna.

          LEVSKI NAM JE PLJEN, S 3 KOMADA JE KUCI ISPRACEN!

          Comment


          • Ma Zeta je smješna ekipa, pa oni Finci su sami sebe izbacili. Stadion im polu-prazan tako da oni i nemju neke navijače tako da ćemo imati jug na raspolaganju to jest 18000 u četvrtak, a onda slijedi invazija hordi ka podgorici. Ozbiljan pristup i proazimo laganini. Evo vidim Pape raznmišlja da Saidu pozove u repku, napokon

            Šteta za Marijana, čovjek je fenomen ............naklon do poda majstore

            Comment


            • Smijesno je pisati da je ekipa koja je prosla u trece pretkolo je smjesna. Nadam se da igraci nece imati ovako razmisljanje i da ce shvatit Zetu isto kao i Levski. Ko zna gdje mogu pogledati snimku utakmce Zeta-JJK neka ovdje postavi.


              Sto se Koseva tice ovo je jedinstvena prilika da se ono normalizuje i stvore uslovi da reprezentacija moze igrati na njemu. Sinoc smo izgubili neki 100.000 KM zbog toga sto zapad nije bio otvoren.

              Comment




              • Ovde ima pregled golova i sansi.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Ma gledao sam ovo, mislio sam na cijelu utakmicu. Valjda ce biti negdje postavljeno.

                  Comment


                  • Ni u kom slučaju se ne smije reći da je Zeta smiješan protivnik i da ih treba podcijeniti. Sama činjenica da su dogurali do 3. pretkola govori da se radi o jednoj ozbiljnoj ekipi, no da je Sarajevo favorit - jeste. Treba biti realan.

                    Što se sinoćnje igre tiče ono ponoviti i mogao bi se prolaz u play-off riješiti već na Koševu. Ne smijem ni pomisliti šta bi bilo da Suljić i Husejinović imaju snage za svih 90 minuta. I Jović je odradio strašan posao, uspio je nevjerovatno pripremiti ekipu, odavno nisam vidio neku našu ekipu u Evropi da je onako jaka trkački. Odbrana je uradila dobar dio posla Torlak i Dupovac su uglavnom očistili većinu lopti i nije bilo kašnjenja. Tatomirović napravi penal kojeg nije bilo, ali eto svirao ga je. Belošević ponovo odradio dobru utakmicu, dosta je i on pretrčao stalno ga vidiš pred golom Levskog, a onda i pred golom Sarajeva, imao i par izuzetno dobrih udaraca, ali kada čovjeka neće baš neće. Sesar odigrao lavoski dio posla, nevjerovatno koliko taj čovjek pretrči po utakmici i koliko puta ukliže, borbenost i požtrvovanost, uz to i nevjerovatna izdržljivost, šta im je samo lopti presjekao. Husejinović još jednom dokazao klasu i da nije džaba igrao u Bundesligi. Veliki majstor, kako ih samo naniza kod onog drugog gola i majstorski šut. Mislim da ovog momka i Sušić treba imati na svom radaru. Jedino je šteta što ovakve partije neće ostati nezapaženo i što bi mogao napustiti Sarajevo. Suljić također veoma dobar, šta više odličan, koliko im je samo zadao problema po desnoj strani. Opet kažem ne znam samo šta bi bilo da Suljić i Husejinović imaju snage za svih 90 minuta kakvo bi tek onda trpanje bilo. Zlatković do izmjene također bio na niovu i šteta što se povrijedio valjda nije ništa ozbiljno i da će biti spreman za Zetu. Momak koji ga je zamijenio je također odlično zatvorio lijevu stranu, u drugom poluvremenu ne znam jesu li ijednom prošli po njoj. Hadžić sinoć pokazao svoje iskustvo i odigrao sjajnu utakmicu. Kakvo samo građenje ima, kad se zagradi džaba 3 igrača Levskog da dođe ne mogu uzeti loptu. Sve u svemu odigrali su lavovskih 180 minuta, govorim ovo jer je i u Sofiji bila odlična igra samo što je nedostajao gol, ali je to sve nadoknađeno na Koševu.

                    Sada se skoncentrisati samo na Zetu, odvesti igrače negdje u planinu i spremiti za meč, daleko od ove euforije i mislim da prolaz ne bi trebao doći u pitanje.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Nemanja ce biti spreman za Zetu. Igraci koje smo osporavali sinoc su odigrali iznad svoji mogucnosti. Sinoc sam napisao koji su igraci po meni bili senzacionalni. Samo jos od Dzemala Berberovica nisam vidio igraca kao Ivana Tatomirovica koji je sinoc glavom u kopacku protivnika isao.

                      Comment


                      • Zeta nije ništa posebno u igračkom kadru. Ali rad i disciplina su ih doveli do 3. kola kvalifikacija...

                        Sama činjenica da im je predsjednik bivše vojno lice dovoljno govori o tome. Gledao sam par treninga na CG primorju i mogu vam reći da im na fizičkoj spremi mogu pozavidjeti i mnogi jači klubovi. Ko se zeza, trci za Rajovim džipom po dva sata.

                        Ono što će ponovo biti u prvom planu su navijači. Dobro se zna da su više naklonjeni Srbiji nego Crnoj Gori. Tako da će sigurno biti i lošeg skandiranja na račun Sarajlija.

                        Comment


                        • Braca iz Dresdena
                          dresden-cestitamo-sarajevo.jpg

                          Comment


                          • Veceras pocinje 3. pretkolo Lige sampiona i to utakmicama

                            19:00 Dinamo Kyev - Feyenoord
                            20:45 Motherwell - Panathinaikos

                            Vidjet cemo kako je u igran tim Dinama koji je doveo cetiri odlicna igraca Niku Kranjcara, Miguel-a Veloso-a, Admira Mehmedia i Marco-a Ruben-a. U drugom mecu Panathinaikos ne bi trebao imati problema.

                            Comment


                            • jel gleda neko kiev-fey? kakva je tekma?

                              Comment


                              • Panathinaikos lagano kao sto se ocekivalo i 90% su obezbjedili prolaz dalje, dok s druge strane Feynord ima jako dobre sanse da izbaci D.Kieva.

                                Comment

                                Working...
                                X