Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    On govori care za Sarajevo,to su oni
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
      Ne znam, imas pravo s jedne strane, ali opet, ti krediti za stadion ce biti otpalceni uskoro i ocekuje se daleko vise mogucnosti na trzistu za Wengera. Ako se Dien vrati, to je druga pesma, ali je rizicno, nije samo do transfera, ocito je da se muci s taktikom a i motivacijom igraca.
      Ne znam sto ce biti, iskreno se nadam da ce sam otici ako vec mora da ide, bilo bi ruzno ako bude drugacije posle svega. Promjena moze biti dobra za obje strane. Nekako mi Klop djeluje kao idealan naslednik no je li on spreman da napusti ono sto je godinama gradio isto je pitanje.
      Originally posted by soe View Post
      Nije bitna ni plata ni nista Van Persie je najveci izdajnik i nemamo se tu sta raspravljat.

      Da Nani dodje kod nas slavili bi .
      Ne prodajemo mi igrace rivalima, nismo ludi

      Ja nikad ne bih prihvatio ponudu rivala za takvu igracinu, nikad, pa ako oce neki veliki evropski klub da ponudi oce, ako nece ostace u klubu do isteka ugovora.

      Sto se Sarajeva tice ni on vam ne bi pomogao protiv Zete
      sigpic

      Comment


      • Moyes je moj pik, mada ni Klopp ne bi bio lose resenje. Jos ako bi sa sobom poveo Reusa ili Gotzea...
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Sto se Sarajeva tice ni on vam ne bi pomogao protiv Zete
          Igraci Sarajeva da nisu imali mentalitet "'ta ce oni crnogorci, ni stadion kako treba nemaju da prodju nas koji smo izbacili Levskog" bi prosli Zetu sigurno.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Igraci Sarajeva da nisu imali mentalitet "'ta ce oni crnogorci, ni stadion kako treba nemaju da prodju nas koji smo izbacili Levskog" bi prosli Zetu sigurno.
            Zeta mi je dobila opkladu protiv Dzoa, sad ce mozda i ispasti iz lige, nije da me zanima previse
            sigpic

            Comment


            • Pa da, o tome govorim, kretenski mentalitet je doveo da klub izgubi vrijedne pare od TV prava i od Uefe, pa sad ne bi bili u govnima zbog ovih ogromnih kazni..
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Dok ste prodavali igrace Sitiju koji vam je tada bio PRAVI a ne izmisljeni rival za top3, tada nije bilo problema.

                Medjutim kako se odavno ne borite za titulu, a svrstavate Junajted kao najveceg rivala, onda je Robin najvece govno...

                Pritom ste bez razmisljanja prihvatili najvecu ponudu koju ste imali (od nas), sigurno ste i tada razmisljali o rivalstvu. Cinjenica je da ste dobili 24mil funti (oko 30 mil evra) za igraca od 29 godina u poslednjoj godini ugovora sa uzasnim istorijatom povreda. Bolje nije moglo. Prosto vam je odgovaralo. Mislis da Venger nije mogao da blokira transfer u bilo kom trenutku, da mu je toliko stalo da ga ne prodaje Junajtedu. Prihvatio je ponudu oberucke. Vas problem je sto niste doveli adekvatnu zamenu. Dali smo vam vise nego dovoljan kes.

                Ovim ne zelim da navijace poput Vilsirice i jos nekih provociram, jer jako cenim Arsenal kao fudbalsku instituciju, navijao sam veceras za vas ali ovo lupetanje stvarno mora da prestane.

                Ako vam godinama i godinama unazad odlaze najbolji igraci, zapitajte se gde lezi pravi problem.
                Last edited by ExEric; 19-02-13, 23:41.
                sigpic

                Comment


                • U pravu je bata Eric, to gde momci idu nije toliko vazno, vazno je sto uopste idu. Niko ne moze da me ubedi da ne bi uzeli makar 2 od zadnjih 3 titula da je ostalo 70% igraca koji su otisli.
                  Sto se tice Robina, odlicnu smo kintu izvukli. Situacija je win-win za obe ekipe, samo sto smo mi lovu umesto u kvalitetnog napadaca (da, mislim na Jovetu) ulozili u panja Girouda.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Bayern silovito, iako nisam gledao mec, po statistici mi je sve jasno, jos ovde po komentarima kazu da je Bayern slabo igrao ??? Imao sam vere da ce Arsenal bar izvuci nereseno, ali jbg... Pregazice ih tamo na Alianz areni...

                    A mocni Porto bez Jamesa pobedio... Malaga samo jedan sut na utakmici, dominacija...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Вечерас ми се казало, то је то вече, финале Бајерн-Јувентус, премекано, остали су или лоши или немају среће, тачка.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Вечерас ми се казало, то је то вече, финале Бајерн-Јувентус, премекано, остали су или лоши или немају среће, тачка.
                        Igracete vi sa Bayernom, samo sto to nece biti finale, nego sledeca runda, nakantace vas...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Igracete vi sa Bayernom, samo sto to nece biti finale, nego sledeca runda, nakantace vas...
                          Сраман си....

                          Comment


                          • Bajern pjeske protiv Arsenala.Idu oni do finala...nego su to baksuzi pa ce napraviti neko sranje usput A Nojer je zaboravio da brani...ili je poceo opasno da pije

                            Comment


                            • Ne znam kako ce ovo sve zavrsiti sa Arsenalom, ali u uzvratu ocekujem odmaranje Mullera, Mandzukica, i npr. Bilala, a u prvoj postavi Shaqiria, Gomeza i Arjena sto bi moglo u ovom trenutku biti i gora opcija za Arsenal. Trojac koji gori od zelje da pokaze Juppu da zasluzuju biti u 11, ali ne mogu..

                              Comment


                              • Moje misljenje je da je Arsenal jedna dobra firma za pravljenje pare, jer oni da imaju sportske motive ne bi prodavali svoje najbolje igrace rivalima, ustvari to onda i nije rivalstvo, kada bi npr Liverpool prodao Suareza Manchesteru? Pa msm da bi pre pustili u neki drugi klub za neuporedivo manje pare (ovo ne znaci da su Liverpool i Manchester rivali u borbi za neko mesto, nego onako veciti), Arsenal ako pretenduje da napravi nesto na sportskom planu mora jedno leto da sacuva igrace i da se jos pojaca sa bar 2-3 odlicna igraca koji prave razliku i kao najvaznije da nadju pravog spica, iskreno Ziru je slab..
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X