Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lijepo Porto , idealno , pobjeda bez primljenog gola , tamo rutinski zavrsiti to

    Opet mocni Joao strijelac , briljira ove godine , nema utakmice u kojoj ne zabije ili ne asistira na neki spektakularan nacin , zvijer
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Malaga ce morati otvoreno da krene, pa i ako povede 1:0 ne smiju taktizirati jer svaki gol Porta znaci i rjesavanje dvomeca. Ovo je sjajan rezultat za Portugalce.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Malaga ce morati otvoreno da krene, pa i ako povede 1:0 ne smiju taktizirati jer svaki gol Porta znaci i rjesavanje dvomeca. Ovo je sjajan rezultat za Portugalce.
        Jeste dobar rezultat, samo sam hteo reci da je daleko od gotovog.

        Ima Malaga svoje sanse.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Bajern ocekivano, poslije lakih golova na pocetku samo su otaljavali posao do kraja, mada Arsenal je poslije gola Poldija imao incjetivu koju nisu uspjeli da krunisu golom Giruda, da je to uslo ko zna sta bi bilo na kraju.
          Kakav gol Mandzukica covjek je rodjen pod sretnom zvijezdom sve mu ide za rukom ove sezone
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Ovo je smjesno koliko je Arsenal baksuzna ekipa, pa onog idiota Mandzukica pogodi lopta i da go, smjesno

            Giroud promasi voley, pogodi onog egocentricno tele na golu Bayerna.

            Krivim prvo Wengera zato sto je postavio utakmicu gore od mene, da je Giroud igrao od prve min van Buyten ne bi dao onaj go, uvjeren sam. Ostavili van Buytena od 3 kilometra jednom Artreti od metar i zilet da ga cuva, ma daj

            A drugi u hijerarhiji su igraci, nista nisu pokazali osim sto su dobro izubijali ove iz Bayerna.

            Go su dobili na poklon od sudije i Neuera. Na Alianzu bez 11 napadaca ne bi ni izlazio na teren, jer ovi mogu du prekosutra ovako da se brane, a onda da ti spucaju kontru dok se ne okrenes.

            Sve u svemu mocna je Bayern ekipa, mozda ne toliko koliko sam ja ocekivao, ali su mocni i kad slabije igraju.

            Da li je moguce da Bayern igra jos jednu slabu tekmu, a Arsenal strasnu? Veca je sansa da cu ja dobit na bingu u kladionici..
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • kolko volim wilsherea , najvise se trudio, a i koscielny je fino odigrao

              da je uslo ono zirua, svasta bi bilo...

              Comment


              • Koscielny je po meni bio najbolji kod nas u timu. Steta sto cesce ne igra na ovakvom nivou.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Jack jedini dobar, ostali losi, mnogo losi. Duvalo je u odbrani, mogao je Bayern lagano dati jos koji gol. Ljudi dobili 3-1, a igrali jedan od slabijih meceva ove sezone.:S
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Mesec dana bez plata, a umesto treninga tucanje kamena. Olos.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • http://www.mozzartsport.com/vesti/sl...-ofsajda-video

                      Comment


                      • Kako im ljudi očitaše bukvicu, pa ovo je strašno

                        Kilavi Arsenal protiv odličnih Švaba koji su igrali sa jedno 70% svojih mogućnosti i to još bez Riberiy-a. Ljudi osigurali titulu i onako opušteno ulaze u revanš, očekujem punjenje do vrha ;)

                        Kako bi volio da Švabe izvuku Juve u 1/4 finalu, e to bi bio spektakl

                        Po meni Malaga ima minimalne šanse za prolazak skoro pa nikakve, jbg morali su postići barem jedan gol

                        Comment


                        • Malaga jedan sut uputila prema golu , znaci Porto gazio..

                          Nadam se da se u revansu nece promijeniti nesto pretjerano
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Dominantno Bayern, blitzkrieg u Londonu. Momci su citavu utakmicu odigrali fantasticno i potpuno zasluzeno je ovih 3-1. Bio sam jedan od onih koji je bio siguran da ce Arsenal uraditi nesto vise, ali sam se prevario, ljudi nisu imali suta u prvom poluvremenu. Da je ostalo 2-1 mozda bi i bilo neke sanse da se okrene nesto u revansu, ali ovako sa ovih 3-1 mislim da je utakmica u Minhenu samo formalnost. Onaj treci gol Mandze jeste nekakav na srecu, ali akcija je bila odlicna i decko je zasluzio da postigne gol u ligi prvaka, a i na utakmici.

                            Wilshere je bio strasan, vise puta je pretrcao veci broj igraca Bayerna, isto kao i Wolcott ponekad, ali nikoga nije bilo da se stvori neka akcija, a jos kad igrate protiv onakve odbrane, onda je bilo nemoguce izvesti bilo sta.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ipak bi trebalo da Jack poslusa decaka u sebi

                              Comment


                              • Originally posted by AleksaVP View Post
                                Ipak bi trebalo da Jack poslusa decaka u sebi

                                Dobices ban zbog spamovanja.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X