Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Pomiri se bre Akane, propali ste ove sezone, ide Utd dalje... Ostace samo Barsa, Nemci ce jedini imati dva predstavnika, ako se ne desi cudo u Minhenu...
    Vjeruj mi da i dalje ne sumnjam sekunde u Real,sta cu takav sam

    Malagu ja ne bih bas tako otpisao,a sto se tice Bayerna mojne da me zajebavate,kakvo cudo
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Pomiri se bre Akane, propali ste ove sezone, ide Utd dalje... Ostace samo Barsa, Nemci ce jedini imati dva predstavnika, ako se ne desi cudo u Minhenu...
      Nesreco jedna, Malaga ima da ti otrese tvoj Porto, a onda dominacija Spanaca u cetvrtfinalu.

      Brat Isco da se posprda..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Sta je vama ljudi PL mozda nece imati nijednog predstavnika u 1/4
        Pa Siti je sve sjebao. Postojala je lepa harmonija u ligi, znalo se da velika cetvorka ide u ls, ako neko izgubi sanse za titulu, maximalno se okrece ls, a sada svako svakoga kolje i englezima definitivno postaje vaznija liga od ls, zbog toga i takvi rezultati u ls.

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Vjeruj mi da i dalje ne sumnjam sekunde u Real,sta cu takav sam

          Malagu ja ne bih bas tako otpisao,a sto se tice Bayerna mojne da me zajebavate,kakvo cudo
          Jak je Porto, Malaga ima veliku srecu da je James povredjen, inace, druga bi prica bila... Bice neizvesno...

          Begaj Wada, mocni Jackson tri komada...
          Last edited by Freshman; 14-02-13, 23:32.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Jak je Porto, Malaga ima veliku srecu da je James povredjen, inace, druga bi prica bila... Bice neizvesno...
            Malaga sigurno ima sanse to je moj adut,Porto je dobar naravno,ali nije to meni nista specijalno...

            Sto se tice Reala,prolaz dalje ne dovodim u pitanje
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Presudice tu Portov pobednicki mentalitet koji imaju.

              Dzekson Martinez odmah u utorak da im utrpa dva komada.

              Podbacice Spanci puno u ovoj godini, Barselona i Levante ima da ih vade.

              Comment


              • Леванте се укршта са Рубином или Атлетиком, алес капут је њима следеће коло, мада ја не искључујем ни могућност да им Олимпијакос у врућем Пиреју стави 3 комада.

                Comment


                • Bice cudu mihenu bice cudoooo
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Немој да се срушиш

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Немој да се срушиш

                      Kao da gledam Ronalda kako izvodi slobodnjak, jebes mi sve...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Bukvalno ista tehnika... isto naglo propadanje lopte i nepredividino menjanje pravca!

                        Comment


                        • Za Freshka

                          Ako je neko vec postavio jbg , nije mi se dalo listat po stranicama. ;)

                          Hulk

                          Last edited by Rossonero; 15-02-13, 09:47.

                          Comment


                          • Мало да се поиграмо са коефицијентима

                            http://www.uefa.com/memberassociatio...try/index.html

                            Од клубова Јуве трећи ове године са укупним бројем освојених, ПСЖ но1, Борусија но2

                            http://www.uefa.com/memberassociatio...lub/index.html
                            Last edited by Brajkula; 15-02-13, 15:12.

                            Comment


                            • PSG prvi, veliki napredak u odnosu na prethodne tri sezone, ogroman, donece gomilu bodova Francuzima, cuvajte se 'Talijani. Spanci dominiraju, sad nisam bas sasvim siguran od koje sezone je pocelo racunanje, kada su Italijani izgubili mesto u LS ?? Ako neko zna, mrzi me da trazim sad...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                PSG prvi, veliki napredak u odnosu na prethodne tri sezone, ogroman, donece gomilu bodova Francuzima, cuvajte se 'Talijani. Spanci dominiraju, sad nisam bas sasvim siguran od koje sezone je pocelo racunanje, kada su Italijani izgubili mesto u LS ?? Ako neko zna, mrzi me da trazim sad...
                                Тебра правила су проста, небитно кад су Италијани изгубили то место од Шваба, пази овако

                                The associations' or country coefficient rankings are based on the results of each association's clubs in the five previous UEFA Champions League and UEFA Europa League seasons. The rankings determine the number of places allocated to an association in forthcoming UEFA club competition.
                                Points system
                                1. Each team gets two points for a win and one point for a draw (points are halved for matches in the qualifying and play-off rounds).
                                2. Clubs that reach the round of 16, quarter-finals, semi-finals or final of the UEFA Champions League, or the quarter-finals, semi-finals or final of the UEFA Europa League, are awarded an extra point for each round.
                                3. In addition, four points are awarded for participation in the group stage of the UEFA Champions League and four points for qualifying for the round of 16.
                                Coefficient calculation
                                The coefficient is calculated by working out an average score: dividing the number of points obtained, by the total number of clubs representing an association in that season’s two club competitions. The resulting figure is then tallied with the results of the previous four seasons to calculate the coefficient. Where two associations have the same coefficient, the association with the higher coefficient in the most recent season is placed first.
                                These rankings will be updated after each round of UEFA club competition matches.
                                Дакле последње 4 сезоне све сабереш, све одузмеш и то ти је то ;)

                                Comment

                                Working...
                                X