Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto volim ova prepucavanja izmedju fanova "Lige 5", jos samo ja da kazem da Francuska zasluzuje 5 mesta da zakuvam jos vise.

    O cemu vi pricate, to je irelevantno i potpuno nebitno, jer ce uvek max 4 tima iz jedne lige ici, oko gluposti se raspravljate.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Ja jesam inace drzak ali ovo nije nista drsko, jednostavno smatram da su ljudi ispred svih sa svojim fudbalom i da mogu vise da pokazu.

      Taj Menhengladbah u najbitnijem mecu nije mogao Dinamo Kijev da izbaci, LE je skroz druga prica i tom takmicenju se razlicito posvecuje paznja u zavisnosti od rasporeda domacih sampionata. Nikako nije ozbiljan parametar, bar ne preterano.
      Na papiru barem ima 4 tima u Nemackoj koji su jace ekipe u odnosu na Malagu, to sto u Salkeu rade moroni nisam ja kriv sto su sebe tako spustili nisko i sto sledece sezone nece igrati LS.Vratice se oni 2014 zato sto beleze konstantno dobre rezultate i uvek su pri vrhu sto za Malagu ne mogu da tvrdim stavise njih gledam u one-year wonder.Doci ce tu do osipanje ekipe zbog dugovanja, par igraca su prodali ispod cene i ako ne izbore LS sledece sezone taj trend ce se nastaviti.

      A zar je vicesampion Ukrajine slaba ekipa?Pa oni su bili druga najgora ekipa koja je mogla da ih zadesi tada u zrebu.

      @Akane

      Zaboravi, tek sada sam skontao da mislis na Borusiju iz Menhengladbaha, a ja automatski povezao Borusiju iz Dortmunda.

      @danijele

      Ja nigde nisam osporavao Atletiko Madrid nego samo konkretno Valensiju i Malagu.A Valensija je uglavnom kada pogleda lose prolazila protiv Nemaca.Ali da ne idem u detalje, pogledaj sta je bilo u prethodnih 5-6 godina i da zavrsimo sa tim.
      Last edited by Ricma; 14-02-13, 22:26.

      Comment


      • Originally posted by Bokirivaldo View Post
        Dobro jesam preterao je li malo ali ne bi da neko podcenjuje Bundes ligu ono sto je sada i sto je sve jaca i jaca liga zadnjih 2-3 godine ,bice sledece jos jaca
        posecenost na staddionima tj.gledanost...
        Godinama vec imaju najbolju posjetu na stadionima, sto se gledanosti tice tu je PL daleko, daleko. I sa razlogom, jbs ligu dje se dva tima izivljavaju, Real u kanalu ove godine pa se posprda sa Valensijom i Atletikom, tamo postoje dva derbija, ja da imam televiziju probao bi da uzmem dva el klasika i to je to. Mozda i 5-6 meceva Barse i Reala pored toga. A atmosfera na stadionima je ocajna, kao i sama infrastrukturta. Meni potpuno negledljivo, pamtim neku drugu Primeru i ovo je dno za ta vremena.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          Na papiru barem ima 4 tima u Nemackoj koji su jace ekipe u odnosu na Malagu, to sto u Salkeu rade moroni nisam ja kriv sto su sebe tako spustili nisko i sto sledece sezone nece igrati LS.Vratice se oni 2014 zato sto beleze konstantno dobre rezultate i uvek su pri vrhu sto za Malagu ne mogu da tvrdim stavise njih gledam u one-year wonder.Doci ce tu do osipanje ekipe zbog dugovanja, par igraca su prodali ispod cene i ako ne izbore LS sledece sezone taj trend ce se nastaviti.

          A zar je vicesampion Ukrajine slaba ekipa?Pa oni su bili druga najgora ekipa koja je mogla da ih zadesi tada u zrebu.

          @Akane

          Zaboravi, tek sada sam skontao da mislis na Borusiju iz Menhengladbaha, a ja automatski povezao Borusiju iz Dortmunda.


          Arsene uvijek je voljan pomoci ljudima u nevolji

          Ma bjezi, ovaj Bale, jedva cekam da ga prodaju, napravio je od Tottenhama da izgleda kao tim
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Да ли сте знали да Јувентус није изгубио у Европи целих 13 утакмица ?

            Comment


            • Covjek napise 4-5 recenica o Borussiji M i Malagi i razlici izmedju njih,ja citiram i prokomentarisem na tu temu,a Pajo doktor mislio da pricam o Dortmundu...pa cista logika

              @Brajkulice

              Nisam ja znao,sinoc me bas nesto nesanica uhvatila zbog toga ali se sjetim u medjuvremenu i zaspem sto bi Broj 1 rekao snom pravednika
              Last edited by AK47; 14-02-13, 22:29.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Na papiru barem ima 4 tima u Nemackoj koji su jace ekipe u odnosu na Malagu, to sto u Salkeu rade moroni nisam ja kriv sto su sebe tako spustili nisko i sto sledece sezone nece igrati LS.Vratice se oni 2014 zato sto beleze konstantno dobre rezultate i uvek su pri vrhu sto za Malagu ne mogu da tvrdim stavise njih gledam u one-year wonder.Doci ce tu do osipanje ekipe zbog dugovanja, par igraca su prodali ispod cene i ako ne izbore LS sledece sezone taj trend ce se nastaviti.

                A zar je vicesampion Ukrajine slaba ekipa?Pa oni su bili druga najgora ekipa koja je mogla da ih zadesi tada u zrebu.

                @Akane

                Zaboravi, tek sada sam skontao da mislis na Borusiju iz Menhengladbaha, a ja automatski povezao Borusiju iz Dortmunda.
                Mani se ti papira, pa po tome bi PL trebalo da sprda redom ali je daleko od toga jer ocajno rade u globalu.

                Pa taj Dinamo posprdase u grupi i to je mogla mnogo jaca da ih zadesi. Sreca pa im se nasli Zagrebcani, ne bi otisli u LE. A i Menhengladbah bi se isto tako proveo pored PSZ-a i Porta. Ponavljam, jos jaca grupa je mogla da ih zadesi.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ma bjezi, ovaj Bale, jedva cekam da ga prodaju, napravio je od Tottenhama da izgleda kao tim
                  Добар је и овај Ливермор, да он није ушао у 90+1, Бејл не би дао гол у 90+2, логика.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Да ли сте знали да Јувентус није изгубио у Европи целих 13 утакмица ?
                    Da. Da li ste znali da na svijetu postoji 346 vrsta puzeva?

                    Spoiler
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Da. Da li ste znali da na svijetu postoji 346 vrsta puzeva?
                      Администрација, позабавите се са овим тролом, тачка.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Администрација, позабавите се са овим тролом, тачка.
                        Ne mogu da stignem brate od tebe i Pajare
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Mani se ti papira, pa po tome bi PL trebalo da sprda redom ali je daleko od toga jer ocajno rade u globalu.

                          Pa taj Dinamo posprdase u grupi i to je mogla mnogo jaca da ih zadesi. Sreca pa im se nasli Zagrebcani, ne bi otisli u LE. A i Menhengladbah bi se isto tako proveo pored PSZ-a i Porta. Ponavljam, jos jaca grupa je mogla da ih zadesi.
                          Nemaju Nemci od kada se probio Dortmund treci tim koji je konstantan, tesko je to uraditi u kontinuitetu dok je u Spaniji druga situacija i Valensija je tu vec par godina.A i isto ocekujem da ce poceti da cini Atletiko iz Madrida, tako da sam siguran da ce Malaga u sledecih par godina moci da izbori LS i ima da potonu kao Atletiko iz Bilbaa ili ima polako da tonu u prosek.

                          Porto se bas posprdao sa Dinamom.Da li si ti barem pratio rezultate u grupi A?
                          Tebi je tako lakse da omalovazavas uspehe Gladbaha, ali ne samo njih nego i rezultate svih nemackih predstavnika.

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Nemaju Nemci od kada se probio Dortmund treci tim koji je konstantan, tesko je to uraditi u kontinuitetu dok je u Spaniji druga situacija i Valensija je tu vec par godina.A i isto ocekujem da ce poceti da cini Atletiko iz Madrida, tako da sam siguran da ce Malaga u sledecih par godina moci da izbori LS i ima da potonu kao Atletiko iz Bilbaa ili ima polako da tonu u prosek.

                            Porto se bas posprdao sa Dinamom.Da li si ti barem pratio rezultate u grupi A?
                            Tebi je tako lakse da omalovazavas uspehe Gladbaha, ali ne samo njih nego i rezultate svih nemackih predstavnika.
                            Koga sam ja to omalovazavao i gde?

                            Bajern i Dortmund su sile i to pozdravljam, ovo ostalo tanko. Dobro rade i napreduju, mozda postanu to sto ti pricas da su vec sad ali Bundes je bez obzira na sve bio i bice sporedna liga u odnosu na ove 3 u kakvom god da su stanju. Kad je fudbal najjaci bio, znalo se: Kalco, PL, Primera. Ovo ostalo moze a i ne mora. Padom Kalca je morao neko da pokaze veliki napredak i da nekom svane i to je bio Bundes, to prosto tako ide kad su lige u pitanju. Opet, robotizovana liga nekako, nema te strasti i tradicije, nema tih derbija, rivalstava, niti ce biti.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Ne mogu da stignem brate od tebe i Pajare
                              О сада искључиво пишем о зечевима на форуму, тачка.

                              Spoiler

                              Comment


                              • Обичним дивиљим зечевима или и о кунићима и осталим расама?

                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X