Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Манчестер Сити, први енглески клуб који је завршио учешће у групној фази ЛШ без победе!

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Манчестер Сити, први енглески клуб који је завршио учешће у групној фази ЛШ без победе!
      Jos jedan od stvari koja je uspjela Velikom Manciniju. Najveca je da napadaci poput Teveza, Kuna i Dzeke ne mogu meda, a prije toga su u bivsim klubovima bili strah i trepet.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Tamo bas veselo
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Mladen View Post
            Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri
            Spalletti to Mediaset:"Hulk can and say whatever he wants,I'll sub him again.Gazprom owner texted me saying 'good subs!' (via @mforok )
            Isao Spalleti na siguricu pa izbacio najofanzivnijeg i ubacio defanzivnog veznog da bi zadrzao prednost, zbog toga je Hulkara pobesneo...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Има и наставак кад му нешто прети прстићем Спалети, у фазону "само се ти курчи видећеш".

              Comment


              • Nisam gledao tu utakmicu, ali razumem trenera, usteda malo vremena, vec duboko zagazili u nadoknadu, skoro pa kraj utakmice. Ali da li je bas Hulk morao ovako da reaguje? Da li ipak ima neka pozadina iza svega ovoga, bez obzira sto on daje izjave kako se fenomenalno oseca u Zenitu. Ipak, nije on na Evro sceni od juce ili neki amater pa da se ponako ovako. Kao da je zamenjen u 49 a ne u 94 minutu utakmice.
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Originally posted by Mladen View Post
                  Kao da je zamenjen u 49 a ne u 94 minutu utakmice.
                  Zamenjen je u 79 minutu...;) Ima sigurno pozadina, nema Spaleti dobar odnos sa nekolicinom igraca, pa onaj dar-mar sa pretnjom bombama Hulku, pa skandal oko plate i Denisova i jos par igraca, tamo sigurno nema harmonije, da ima bio bi to sjajan tim koji bi verovatno prosao grupnu fazu, ovako im je u ovom trenutku dosta EL.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Замисли колико се они распадају кад не прођу групу у којој је дебитант Малага, никада слабији Милан и белгијски Андерлехт.

                    Comment


                    • Izjava Hulka posle utakmice...

                      "I feel fine in St Petersburg, my family is fine and my son is fine," he told Premium Calcio after the match.

                      "But if the situation with Luciano Spalletti does not resolve itself, I could leave in January. I don't know if Italy would be my destination, but anything can happen."

                      Comment


                      • dinamo zagreb..odsvira sudija kraj i svi ruke gore i skacu jedan preko drugog od srece,odavno nesto jadnije nisam vidio na nekoj utakmici!


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Sto ne bi skakali, mogu sao da zamislim kolike je premije obecao Mamic za svaki bod.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Zamenjen je u 79 minutu...;) Ima sigurno pozadina, nema Spaleti dobar odnos sa nekolicinom igraca, pa onaj dar-mar sa pretnjom bombama Hulku, pa skandal oko plate i Denisova i jos par igraca, tamo sigurno nema harmonije, da ima bio bi to sjajan tim koji bi verovatno prosao grupnu fazu, ovako im je u ovom trenutku dosta EL.
                            Oko plata sam informisan, a sto se tice izmene, defintivno moja greska. Sreca pa sam napisao da nisam pratio utakmicu. Znaci ovo je isecak najzanimljivijih detalja sa utakmice koji likovi prikazali na samom kraju, a ja pomislio da se sve ovo desilo bas tada
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Hulk je jedna obicna seljacina i los profesionalac,los je za ekipu i valjalo bi za Zenit da ode,neka ga dovede PSG,tamo bi ovakav kakav jeste mogao proci,sebican do srzi...
                              Last edited by AK47; 05-12-12, 13:51.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Нека дође у Италију, не бих се бунио

                                Comment

                                Working...
                                X