Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Dale

    Tako nekako 10 do 15 sekundi. Rutinerski.

    Comment


    • Znaci ja cu sada da kazem sta bih ja uradio,ne da vam nesto namecem u stilu e da ste ovo uradili bilo bi super,ne zna se mozda bi bila ova moja varijanta jos gora...

      Ne znam kolike su plate dobili Adebayor ili Berbatov,ali bi sigurno isao po jednog od njih,a to je nekih 5-6 miliona,a za pare za koje je Borini dosao ostalo bi mi fore(ili barem tu negdje) da dovedem i Dempseya jer ste vi mogli njega potpisati i to za male pare...

      Sto se tice veznih igraca sigurno bih probao dovesti Tina Costu ili Evera Banegu koji bi pjeske dosli u Liverpool za sigurno ne veliku platu...

      Moje vidjenje je da bi ovaj kadar napravio vise od ovoga danas,cak sam ubijedjen,ali to je samo moje misljenje i nikad saznati necemo;)
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Trebalo je uzeti Musu u vreme kad i Alena jer tad nije postojalo interesovanje Totenhema za njega. On je dosao kad su bili sigurni da nema nista od Mutinja i kad je Modric otisao. Sad ne mogu da se setim nekog igraca kojeg sam rekao drugaru pre mozda nedelju dana koji bi svakako dosao, krilni igrac jebem li ga. Uglavnom, Musa i taj lik, napisacu ako se setim. Nije Mertens, neko jos bolji.
        sigpic

        Comment


        • Наполи у маниру циркус колорада

          Comment


          • Sivilo u Leverkuzenu se nastavlja, kada su imali sansu da povedu promasili su zicer, da bi u sledecem napadu Kardozo kaznio taj promasaj.Gosti su uglavnomsvoju sansu cekali iz kontre, a inicijativu su prepustili domacinu.Treba napomenuti da je od startera u odbrani igrao samo Volsajd, dobro je na kraju i sto su primili jedan gol.Imala je Benfika par dobrih pokusaja, samo su bili neprecizni.Siguran sam da u revansu nece zavejati sneg kao sto je bio slucaj u drugom poluvremenu i da ce Leverkuzen igrati u jacem sastavu, jer je Levandovski(trener) morao malo da kombinuje zbog toga sto ce za manje od 48 sati igrati ligaski mec.Nije me ni cudila njegova odluka da u drugom poluvremenu zameni Surlea koji jedva da se video u prvom poluvremenu.


            To je Leverkuzen na koji sam navikao, koji kada treba da iskoristi svoju sansu on to ne ucini.Zatim sledi surova kazna koja je neizbezna.

            Comment


            • Majstor Karadeniz odlicno pratio tok akcije i zabi Atletico Madridu, njemu je sudjeno da zabija spanskim klubovima.

              Pa Vedade sam si je stvorio i ono promasi Vedade Vedade sto ga ne dade.

              Comment


              • Kakav pas Dembelea kroz sumu igraca za Adebayora,steta
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Moussa neverovatno raspolozen za igru svuda ga ima, loptu mu nmg uzeti, bogotac.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Sta promasi Bale...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Au Bale, ti si moj idol...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Mislim da se iskupio za promasaj....

                        Kakva zivotinja...a i kakva levica...auuu
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Stuttgart zabi gol vise sretno nego spretno. Cijelo poluvrijeme imaju vise od igre, ali nijednu akciju nisu napravili. Tri prilike stvorili nakon gresaka Genka. Ulreich na kraju odbrani zicer i ode Stutgart na poluvrijeme sa prednoscu od jednog gola.


                          Vedada nece gol, a ni ostatak mu ekipe ne pomaze da ugrozi gol Kotelesa koji je skinuo dva zicera.

                          Comment


                          • Kakva golcina Au jebote

                            Comment


                            • Strasan gol Umtitija...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Bravo Hulk , bravo Bale , ali Umtiti se pobrinuo za najljepsi gol

                                Kakva raketa (Y)
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X