Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Hulk je jedna obicna seljacina i los profesionalac,los je za ekipu i valjalo bi za Zenit da ode,neka ga dovede PSG,tamo bi ovakav kakav jeste mogao proci,sebican do srzi...
    Uf, uf, prestrog si malo...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Uf, uf, prestrog si malo...
      Znam,ali sta da mu radim ne volim ga nikako,ne svidja mi se ni kao lik pojavom,a kao igrac jos manje

      Bilo bi mi bas krivo da je dosao u Chelsea,krut fudbaler,sebican i sto se mene tice vrlo slabih rjesenja u napadu kad nema prostora da sutne,ide sve na snagu nekako i to meni bas ruzno izgleda...

      Sinoc je pokazao kakav je kao profesionalac
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Иронија браћо моја, ситуација "И богати плачу"

        Spoiler

        ударила пара у главу.

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Znam,ali sta da mu radim ne volim ga nikako,ne svidja mi se ni kao lik pojavom,a kao igrac jos manje

          Bilo bi mi bas krivo da je dosao u Chelsea,krut fudbaler,sebican i sto se mene tice vrlo slabih rjesenja u napadu kad nema prostora da sutne,ide sve na snagu nekako i to meni bas ruzno izgleda...

          Sinoc je pokazao kakav je kao profesionalac
          Potpisujem. Precenjen igrac kome se fudbal svodi na snagu, namestanje na levu nogu i bombu. Ljudi ga gotive jer je to atraktivno kad on probusi mrezu ubojitom levicom ali sem snage i tog suta nema nista, kad ga usmeris u desnu stranu beskoristan je osim ako ne prodje kroz tebe na snagu ko na sony dvojci. Jednodimenzionalan igrac, usporava igru, davi loptu, plus igra za sebe, jednostavno los igrac po ekipu. Zamisli iznerviras se jer te trener izvodi u 80. minutu a vodite 1:0, sprdnja. Trebao bi Zenit da ga se otarasi, mnogo bolje su igrali bez njega.
          Last edited by asprilja; 05-12-12, 16:14.
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Znam,ali sta da mu radim ne volim ga nikako,ne svidja mi se ni kao lik pojavom,a kao igrac jos manje

            Bilo bi mi bas krivo da je dosao u Chelsea,krut fudbaler,sebican i sto se mene tice vrlo slabih rjesenja u napadu kad nema prostora da sutne,ide sve na snagu nekako i to meni bas ruzno izgleda...

            Sinoc je pokazao kakav je kao profesionalac
            Ih pa ako ga ne volis, to ne znaci da ne moras da budes objektivan.
            Sebican jeste, tu nema zbora, ali da ima slaba resenja u napadu tu se necu sloziti nikako. To sto je on sinoc onako reagovao nista ne znaci, zasto se na AVB-a ili Pereiru nikad nije naljutio kad ga izbace ?? I da li znas da je Hulk u poslednje tri ligaske tekme menjan na poluvremenu ?? U poslednjoj je otisao na klupu u 60. iako je dao gol i bio ponajbolji igrac na terenu. Ovo je cetvrti put i normalno da ce da pukne onako.

            Zna se da vlada disharmonija u St. Petersburgu, ko zna sta jos, ionako je los potez bio i njega i Witsela da odu tamo.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Verovatno ga menja jer ne postuje takticke zamisli, zalosno je gledati kako svaki put kad dodje lopta do njega on uspori napad i vidi samo jednu stvar, kako da se namesti na levu i prangija sa 25 metara. Nebitno je da li igrac utrcava, da li ima bolje resenje, on ce da je potegne iz sve snage pa kud puklo da puklo. Vitsel je odlicno odigrao zadnje dve utakmice.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Ја бих га окарактерисао као преплаћеног, квалитетан је то играч али не за те толике силне паре, као и Витсел. Причао сам о томе на форуму али сам био толико оспораван као да се ради о Роналду и Месију. Преплатили су Руси поменуту господу.

                Comment


                • Pa vjeruj i u objektivnom izdanju da ti ne bih ponudio nesto bolje,zaista imam nisko misljenje o njemu kao igracu...

                  On ono sto sam ja gledao utakmica Zenita je odigrao kriminalno,namjerno nece da doda loptu,suta kad god moze,on igra jako lose i zasluzeno ga trener izvodi,sta je problem???...igram tanko i bunim se sto me trener izvodi...ti ga mozda opravdavas,ali ja sigurno ne,posebno za one pare sto prima treba da suti i da se ponasa kao profesionalac,a ne kao mali cmizdravac koji igra jako lose

                  Slaba rjesenja ima u napadu cvrsto stojim iza toga,prosle sezone su masu puta ta njegova rjesenja kostala Porto,lako je u domacoj ligi,ali u LS nista,ne da loptu pa to ti je.Ima jak sut,ali to uglavnom ide na snagu,ne vidim sta bi on donio Chelseau u odnosu na Mosesa osim sto je stariji, sebicniji i skuplji 40-ak miliona

                  Axel je sve bolji i on ce sigurno doci na svoje jer je skromniji igrac i on ce valjati Zenitu u to sam siguran,ne bih ja njega sa Hulkom trpao ipak
                  Last edited by AK47; 05-12-12, 16:24.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Jos jedno uzbuljivo vece veceras. Sigurno uzbudljivije sto se uloga tice nego ono od sinoc.

                    Manchester United vs CFR Cluj

                    Kluz ima istorijsku sansu da se plasira u drugi krug najelitnijeg evropskog takmicenja, ali ce mu za to trebati veliko cudo s obzirom da su u svojoj grupi izjednaceni sa Galatom koji gostuje Bragi, timu koji nema nikakve sanse za nastavak evropske turneje.

                    S obzirom da je United obezbedio prolaz dalje kao prvi u grupi, RVP, Carrick, Evra i Ferdinand ce dobiti odmor, dok ce Rooney biti u prvih 11 kao je potvrdio Sir Ferguson.

                    Cluj zbog povreda ne moze da racuna na Bakary Sare, Ronny, Ciprian Deac i Adam Vass.

                    Ocekivane formacije timova



                    Braga vs Galatasaray

                    Galata se takodje bori za to 2 mesto za prolazak u top 16 i zasigurno ce imati laksi zadatak u odnosu na Cluj, uzimajuci u obzir da ce Braga koja je vec eliminisana, najverovatnije rotirati svoje igrace. Centralni bek Brage, Douglao ce propustiti mec zbog suspenzije, dok jedini izozstanak kod Turaka ce biti Tomas Ujfalusi zbog povrede ligamenata kolena.

                    Interesantno je da Galata u svojim redovima ima jednog od najboljeg strelaca takmicenja ove sezone u imenu Buraka Jilmaza koji je postigao 5 pogodaka.

                    Formacije bi otprilike trebale izgledati ovako:

                    Braga 4-3-3

                    Beto
                    Salino, Echiejile, Coelho, Ismaily
                    Micael, Custodio, Viana
                    Alan, Eder, Amorim

                    Beto
                    Salino, Echiejile, Coelho, Ismaily
                    Micael, Custodio, Viana
                    Alan, Eder, Amorim

                    Galatasaray 4-4-2

                    Muslera
                    Eboue, Semih, Nounkeu, Riera
                    Hamit, Selcuk, Melo, Amrabat
                    Elmander, Burak

                    Chelsea - Nordsjaelland

                    Ne treba uopste trositi mnogo reci za opisivanje ove utakmice. Celzi jednostavno mora da se fokusira na sebe i svoju igru i da zabelezi pobedu. I to je jedino sto mogu i moraju da urade i da se nadaju da Juve nece izvuci povoljan rezultat u Ukrajni.

                    David Luiz se vraca u tim, Lampard je poceo da trenira ali je isuvise rano da se vrati na teren, dok ce van terena biti Terry i Sturidge.

                    Kod Nordsjealland-a nece igrati Jores Okore. Morten Nordstrand je imao manjih problema ali se ocekuje da ce veceras poceti meci.

                    Verovatne formacije:



                    Barcelona vs Benfica

                    Jos jedna zavrzlama u ovoj grupi. Benfika i Seltik izjednaceni na drugom mestu sa 7 osvojenih bodova. I jedni i drugi ce zeleti prolaz dalje po svaku cenu. Malo vise sanse za to imaju Skoti, koji kod kuce docekuju Spartak.

                    Ovi velikani evropskog fudbala se nalaze u fantasticnoj formi. I jedan i drugi tim na poslednjih 10 utakmica u svim takmicenjima imaju po 9 pobeda i 1 poraz. Po svemu sudeci jedan od ovih timova ce veceras doziveti drugi poraz, jer ne vidim Benfiku kao tim koji ce kalkulisati, iako svesni da je Barsu tesko dobiti, pogotovo na njihovom terenu.

                    Sem Dani Alvesa, Barsa nema problema sa drugim igracima, kao i Benfika.

                    Interesantna stvar je da, kad god su se ova dva tima sastala, neko od njih je postao prvak Evrope.

                    Ocekivane formacije



                    Shakhtar Donetsk vs Juventus

                    Zasigurno utakmica veceri koju ce verovatno vecina nas direktno ispratiti.

                    Ukrajinci igraju fenomenalno ove godine. Posle duzeg vremena su izgubili u domacem sapionatu od Kijevskog Arsenala pre 3 kola ali to ih nije pokolepabalo i zbog toga je u sledecem kolu stradala Hoverla sa petardom u svojoj mrezi. Stara Dama takodje igra dobro, mada su ove godine izgubili od najvecih rivala, Milana i Intera, no nema sumnje da je sve to iza njih. To su pokazali i rutinskom pobedom u gradskom derbiju. Elem i jedni i drugi znaju za sta igraju veceras. Juventus ide po povoljan rezultat i prolaz dalje, dok Ukrajinci po recima svog trenera idu na pobedu i da ih samo to zanima u ovom mecu.

                    Luiz Adriano je dobio suspenziju zbog sramnog poteza protiv Nordsjealland-a te zbog toga nece biti veceras u sastavu sto znaci da ce Eduardo dobiti svoju sansu. Dmytro Chygrynskiy i Tomas Hubschmann imaju problema sa butinama te je mala verovatnoca da ce se suprotstaviti Juventusu.

                    Claudio Marchisio ce zbog zutih kartona propustiti vecerasnji mec. Ocekuje se da mesto u prvom timu dobije Paul Pogba koji je odigrao odlicno u gradskom derbiju

                    Moguce formacije

                    Last edited by Mladen; 05-12-12, 16:58.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Originally posted by asprilja View Post
                      Verovatno ga menja jer ne postuje takticke zamisli, zalosno je gledati kako svaki put kad dodje lopta do njega on uspori napad i vidi samo jednu stvar, kako da se namesti na levu i prangija sa 25 metara.
                      Mislis ??

                      Sto ga nije menjao tako na pocetku kada je vidno igrao slabije, a bivao forsiran, pa su se onda jos Denisov i Kerzha pobunili oko plata ?? Sad je poceo da ga menja, a stvarno je usao u dobru formu. Gledam kad god stignem svaki mec Zenita, pa znam o cemu valjda pricam. Ima tu vise od taktickih zamisli.

                      Jeste preplacen Brajkula, ne bi o tome ni da komentarisem, i on i Witsel.

                      Akane, ali on ne igra lose pogotovo ne toliko lose koliko ti pricas, i pogotovo ne u poslednje vreme. Na pocetku sezone je igrao vrlo lose, pa nije bio menjan tako rano.
                      On je u LS prosle godine bio najbolji igrac Porta, ne znam o cemu govoris, covek na mecu doda 20 puta prokletom Kleberu, i on i James, i ovaj masi 100% sanse. Drugo, igrao je spica kada je Pereira shvatio da ovaj na prazan gol ne moze da utera, i ponasao se kao napadac. Pogledas sezonu kada je Falcao bio(covek koji zna da da gol) i vidis koliko asistencija je imao, u Evropa ligi vise asistencija nego golova.
                      Ovo u Zenitu je smesno, Spalleti je pogubio sve konce, tako da me nista vise ne iznenadjuje kod njih.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ima brate i Ronaldo gomilu asistencija pa je opet sebican,jos hiljadu puta ima da uposli saigrace,ali nece,e tako isto i Hulk

                        Bio najbolji igrac Porta,pa sta...kako su na kraju zavrsili,tako sto Hulk trci i nece da doda mislim Vareli za cist go protiv Zenita nego tuce odakle stigne

                        Ja sam ga gledao u Zenitu 5-6 puta kako je dosao,lose,znam sta sam vidio...uzme loptu i ubija napad,posebno protiv Milana kuci kad su izgubili 2:3,svaki put ide na isti zonfa
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Ima brate i Ronaldo gomilu asistencija pa je opet sebican,jos hiljadu puta ima da uposli saigrace,ali nece,e tako isto i Hulk

                          Bio najbolji igrac Porta,pa sta...kako su na kraju zavrsili,tako sto Hulk trci i nece da doda mislim Vareli za cist go protiv Zenita nego tuce odakle stigne

                          Ja sam ga gledao u Zenitu 5-6 puta kako je dosao,lose,znam sta sam vidio...uzme loptu i ubija napad,posebno protiv Milana kuci kad su izgubili 2:3,svaki put ide na isti zonfa
                          Jedno je biti sebican, a drugo je nemati resenja u napadu. Ronaldo je sebican, ali je sposoban da baci fenomenalan pas, ne radi to cesto, jbg sebican, ali ne znaci da nije sposoban za tako nesto. Isto i za Hulka, vidjao sam od njega sjajna dodavanja, itekako je sposoban da nadje resenje, ali jbg, sebican je, sta tu da se radi.

                          Ih, pa sad cemo da vadimo dlake iz jajeta, nije dobacio Vareli. Ali zato 100 puta doda Kleberu i ovaj zasere, promasi citav fudbal itd. Nisu oni tako prosli zato sto je Hulk bio sebican, to je smesno, nisu otisli dalje jer nisu imali kvalitetnog napadaca kao sto ga sada imaju u Martinezu i to je to. A u Zenitu, pa tim prolazi isto kao i City, nema hemije izmedju igraca, koliko sam ove sezone video, totalno su disfunkcionalna ekipa, tako su barem delovali na pocetku sezonu.
                          Protiv Milana jedini se on i trudio da igra, gledao sam taj mec, solidan je bio, ako se uzme u obzir da je dao gol i asistirao jednom.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Nisam ja rekao za Ronalda da nema rjesenja,Hulk ih nema,sve ide na isto,pravi krkan

                            Nisu oni ispali samo zbog njegove sebicnosti,ali to je jedan od razloga,koliko se sjecam slican je bio i protiv Citya,cuvao ga Richards koji se snagom moze nositi s njim,provalio ga na pocetku da ide sve na isto,kasnije mu lako uzimao lopte i laganih mislim 4:0,par sansi je stvorio Porto,a mozda ni toliko nisam siguran...stari mi tad rece s koji sam gledao utakmicu jer je OBN prenosio,"Ja bih ovoga odmah istjerao,neka on uzme pa neka saha igra sam,sve im pokvari"

                            Ma sjecam se ja utakmice,namjerno sam je i spomenuo jer mi se cini da je ubijao igru,najcesce je lopta bila kod njega i ne mogu Rusi da naprave zavrsni pritisak da slome slabasni Milan tada,ne moze da razigra igrace,a konstantno je lopta kod njega,onda i igraci s njim ne vole da igraju

                            Vrijeme ce pokazati sta ce biti s njim,uvijek ce on imati odredjeni ucinak,samo ne vjerujem da ce ga ikada neki ozbiljan veliki tim dovesti kod sebe,vide treneri ko je on...
                            Last edited by AK47; 05-12-12, 17:06.
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Nisu oni ispali samo zbog njegove sebicnosti,ali to je jedan od razloga,koliko se sjecam slican je bio i protiv Citya,cuvao ga Richards koji se snagom moze nositi s njim,provalio ga na pocetku da ide sve na isto,kasnije mu lako uzimao lopte i laganih mislim 4:0,par sansi je stvorio Porto,a mozda ni toliko nisam siguran...stari mi tad rece s koji sam gledao utakmicu jer je OBN prenosio,"Ja bih ovoga odmah istjerao,neka on uzme pa neka saha igra sam,sve im pokvari"
                              Zanimljivo je, posto se ja te utakmice bas secam, Hulkara je igrao spica, pa nije mogao sta da uradi sa te pozicije, kasnije se prebacio na krilo, bio los, mada su svi generalno bili kriminalni. Ali u prvom je igrao malo po krilu, Mika je u tom prvom mecu ispadao smesan pored njega, pa o tome sam cak i komentarisao.
                              Ali opet kazem, lako je vaditi sad neke situacije, svakom igracu ces tako pronaci manu, zato se uvek gleda celokupna sezona, a ne jedan mec.;)
                              Zenit se pokazao kao ozbiljnim timom kada je pljunuo onoliku lovu, ali zapravo to nisu.
                              Ako je on ozbiljan po pitanju da ce otici, onda ce verovatno otici u januaru, samo ne znam kako i ko ce ga platiti, uostalom kao sto si i rekao, vreme ce pokazati.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Zanimljivo je, posto se ja te utakmice bas secam, Hulkara je igrao spica, pa nije mogao sta da uradi sa te pozicije, kasnije se prebacio na krilo, bio los, mada su svi generalno bili kriminalni. Ali u prvom je igrao malo po krilu, Mika je u tom prvom mecu ispadao smesan pored njega, pa o tome sam cak i komentarisao.
                                Ali opet kazem, lako je vaditi sad neke situacije, svakom igracu ces tako pronaci manu, zato se uvek gleda celokupna sezona, a ne jedan mec.;)
                                Zenit se pokazao kao ozbiljnim timom kada je pljunuo onoliku lovu, ali zapravo to nisu.
                                Ako je on ozbiljan po pitanju da ce otici, onda ce verovatno otici u januaru, samo ne znam kako i ko ce ga platiti, uostalom kao sto si i rekao, vreme ce pokazati.
                                Igrao spica pa poslije presao na lijevo krilo,e zivota mi ne sjecam se nesto da je Richards ispadao smijesan,mozda grijesim stvarno jer sve pisem po sjecanju,nikad se u ovakvim diskusijama ne koristim google-om ili YT-om pa taman svaki put pogrijesio,ali da ga je pravio smijesnim ne sjecam se,sjecam se kako mu je par puta Englez zatvarao lijevu nogu i cao

                                Ma izvadit cu ja hiljadu situacija,ali nebitno ti ga gotivis i cijenis,ja ni jedno ni drugo i stvarno mi je intersantno da vecina ljudi koje ja znam i koji se razumiju u fucu ne vole Hulka,a on ce pokazati kakav je igrac u narednom periodu
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X