Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo sam cekao kad ce ga zabiti - majstor Cisse. Newcastle bi mogao poniziti Bordeaux.

    U medjuvremenu i PSV dolazio do 3:0.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Kontrolišemo igru u potpunosti, ali nema mnogo konkretnijih i izglednih prilika. Žabari sada stupaju na scenu sa svojim zadržavanjem vremena. Nadam se da će ubaciti Suareza da riješi pitanje pobjednika.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Udinese mnogo bolji u drugom poluvremenu. LFC potpuno zaspao.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Lucas postigao gol za vodjstvo Marselja, jos samo Atletiko da povede.

          Comment


          • Originally posted by C-Bosh View Post
            Udinese mnogo bolji u drugom poluvremenu. LFC potpuno zaspao.
            Их бре, није баш тако, тачније тренутно се не зна ко је гори, борба на средини терене из које испловљавају обостране грешке, мада је мени Ливерпул конкретнији, Удинесе се углавном брани.

            А ево вам и Суареза.

            Који је очај овај Хендерсон, промашењна инвестиција дефинитивно.
            Last edited by Brajkula; 04-10-12, 21:27.

            Comment


            • ja ne verujem koja sam ja prokletinja, atletiko ne moze da pobedi ove -.- pa da od 100 utakmica, 99 dobije domacin, ja cu da se uhvatim za tu 1 u kojoj nece... sreco i zivote...
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Originally posted by Mladen View Post
                ja ne verujem koja sam ja prokletinja, atletiko ne moze da pobedi ove -.- pa da od 100 utakmica, 99 dobije domacin, ja cu da se uhvatim za tu 1 u kojoj nece... sreco i zivote...
                Da je Falcao na terenu, sve bi bilo drugacije. Valjda ce uvaljati jedan do kraja.

                Comment


                • Tuga...
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • E ovo nam nije trebalo, ovaj autogol bi mogao imati posljedice i na Coatesa, ali i na cijelu ekipu. Trgnuli smo se ulaskom Suareza i Gerrarda, valjda ćemo stići barem do izjednačenja.

                    Edit: Sada je već gotovo, Udinese stiže do vrijedne pobjede, a nama predstoji teška borba za prolazak dalje.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Coates stoji par metara od Di Natalea,smijesno...covjek u par minuta kriv za dva gola
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Гледам овај Ливерпул само због овог потенцијала Коатеса дечко не може да се пореди са Настасићем, овакав каикс Настасић у каријери није направио, па као да је намерно дао аутогол Ау Боже
                        И сад код 1:3 Ди Натале пимпује поред Карагера и поменутог...

                        Comment


                        • Au,kakav gol Suareza....
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Suarez
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Још једна добра текма у низу ове недеље

                              Comment


                              • Rekoh da bi onaj autogol mogao ostaviti posljedice, očigledno je Coates i cijeli ostatak odbrane bio u šoku. Odbrana nam dosta kiksa u zadnje vrijeme, treba na tome proraditi i to dobro.

                                Suarez majstor, znao da će napraviti neku majstoriju samo šteta što sada ganjamo remi, ne pobjedu.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X