Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Samo opusteno batice.

    Biti cete medju top 4 ;)
    Nada zadnja umire, iako je tek 6. kolo završeno nisam neki optimista, ali vjerujem u Rodgersa i da zna šta radi. Samo opušteno, ali bez kojekakvih nebuloza.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Једаб закључак меча је- Коатес није ни нанети Настасићу, три године млађи Србин доста боље изгледа на терену од поменутог Уругвајца, нема он шансе да буде у топ5 штопера на свету, интервенцију код другог гола стварно нема смисла коментарисати, а и код трећег, док за Настасића и не бих баш рекао.
      Nisi ti gledao Seba na drugim mecevima, on kad je dosao u klub prvi debi je pokidao, pokazao je zaista veliki talenat, kasnije zaista momak nije imao priliku da igra uopste prosle sezone, a slabo i ove dobija, nema utakmice u nogama i ovako slaba forma je ocekivana. Drugo, Matija je bio standardan u Fiorentini, zajebi ti to sto je on mladji tri godine, on je imao utakmice, igrao u Evropi, igrao u jakoj ligi, gladijatorskoj ligi gde se obicno i kale najbolji stoperi sveta, i vec sada se izgradio u veoma dobrog stopera, naravno, mesta za napredak koliko 'oces, i sada dobija konstantno sansu kod Mancinija kojem je to mozda jedini pravi potez od kako je dosao u City.

      Nemoj misliti sada da ja branim Koatesa( Koutsa kako Visko kaze), meni je Nastasa veci potencijal upravo zbog navedenih stvari u prvom pasusu a i ovako, sjajne je gradje, nije preterani teskas kao Koates, a odlican je tehnicar i sjajan na lopti, ali kazem ti, kada Koatesu bude bila data prava sansa, moze i on da ispadne veliki igrac na kraju, videcemo.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Merlin View Post


        a to što su ovdje neki ograničeni kao balkon i neke stvari ne mogu skontati je druga stvar.
        Ja ne vidim dole na svom postu da sam tebe uvrijedio. Hvala

        6 kola 5 bodova

        Ali kao sto si rekao , nada zadnja umire.

        Uzivaj ;)

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Ja ne vidim dole na svom postu da sam tebe uvrijedio. Hvala

          6 kola 5 bodova

          Ali kao sto si rekao , nada zadnja umire.

          Uzivaj ;)
          Nećemo sada ovdje liječiti svoje frustracije i pisati nebuloze kao što već rekoh. Imaš predviđenu temu za to. Pošto vidim kakve komentare si ostavio, na neke sasvim druge koji ni u kom slučaju nemaju veze sa tvojim, niti se ko dotakao te tematike o kojoj si ti pisao ne vidim kakva je ono uvreda, osim ako si se pronašao u njoj. Da, baš tako nada zadnje umire, a ja evo hvala Bogu uživam, samo da je 'vako svaki dan.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Originally posted by Merlin View Post
            Nećemo sada ovdje liječiti svoje frustracije i pisati nebuloze kao što već rekoh. Imaš predviđenu temu za to. Pošto vidim kakve komentare si ostavio, na neke sasvim druge koji ni u kom slučaju nemaju veze sa tvojim, niti se ko dotakao te tematike o kojoj si ti pisao ne vidim kakva je ono uvreda, osim ako si se pronašao u njoj. Da, baš tako nada zadnje umire, a ja evo hvala Bogu uživam, samo da je 'vako svaki dan.
            Bolje da ovdje prestanemo jer ovo moze da ode predaleko , a to ne bi zelio.

            Dabogda ti uvijek uzivao kako sad uzivas.
            Last edited by Rossonero; 04-10-12, 22:39.

            Comment


            • Originally posted by Rossonero View Post
              Ja ne vidim dole na svom postu da sam tebe uvrijedio. Hvala

              6 kola 5 bodova

              Ali kao sto si rekao , nada zadnja umire.

              Uzivaj ;)
              Nisi ga uvredio, al' jbg, pricas nebuloze, odgovorio si momku nekim nebitnim postom koji veze s vezom nema. Niko nije spominjao niti osvajanje PL, niti osvajanje EL koje je nebitno takmicenje uopste za engleski fudbal, pogotovo za LFC koji tezi da se vrati u elitni evropski fudbal.

              Vala i meni je vise preko one stvari da navijacima Crvenih govorite da zive od stare slave, a bar smo mi ovde na forumu realni i bar se nadamo necemu u ligi, niko nije ni pomenuo da cemo biti u top4 lagano. Jos 32 kola, ima da se igra iha, kad se setim kako je Arsenal poceo prosle sezone, pa gde su ljudi zavrsili, sve je moguce u fudbalu.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                A jesi ti zapeo,ovo ti je prvi put u zivotu da gledas Coates-a i eto bit ce Nastasic najbolji stoper svijeta ali ne moras ti sad pet dana pricati o tome.
                Није поента у томе него кад сам синоћ читао твоје постове, стекао сам утисак да је тај Коатес звериште, кад оно, директан кривац за данашњи пораз, сасвим просечан млади штопер. такође, запитао сам се што му више не дају шансу да игра, потенцијал, објашњава, сад ми је и јасно...за класу лошији играч од Настасића.

                Originally posted by Freshman91 View Post
                Nisi ti gledao Seba na drugim mecevima, on kad je dosao u klub prvi debi je pokidao, pokazao je zaista veliki talenat, kasnije zaista momak nije imao priliku da igra uopste prosle sezone, a slabo i ove dobija, nema utakmice u nogama i ovako slaba forma je ocekivana. Drugo, Matija je bio standardan u Fiorentini, zajebi ti to sto je on mladji tri godine, on je imao utakmice, igrao u Evropi, igrao u jakoj ligi, gladijatorskoj ligi gde se obicno i kale najbolji stoperi sveta, i vec sada se izgradio u veoma dobrog stopera, naravno, mesta za napredak koliko 'oces, i sada dobija konstantno sansu kod Mancinija kojem je to mozda jedini pravi potez od kako je dosao u City.

                Nemoj misliti sada da ja branim Koatesa( Koutsa kako Visko kaze), meni je Nastasa veci potencijal upravo zbog navedenih stvari u prvom pasusu a i ovako, sjajne je gradje, nije preterani teskas kao Koates, a odlican je tehnicar i sjajan na lopti, ali kazem ti, kada Koatesu bude bila data prava sansa, moze i on da ispadne veliki igrac na kraju, videcemo.
                Друже немој да ме погрешно сватиш да ја нешто мрзим Ливерпул и то, чак готиван ми је клуб због историје, него се на форуму уопште много форсира прича око истог, кажем ко не прати фудбал и чита постове извалио би да су они најјачи тренутно, но небитно...разумњиво је то мени донекле ;)
                Свега има истине у твојој причи око Коатеса, али да је дечко толико добар имао би он већу минутажу сигурно, погледај само Фил Џонса, просто поређење, да се не хватам за Настасић стално.
                Доста се пара тамо уложило резултата нигде, не доводе се прави играчи, и једина светла тачка у целој причи је овај млади Стерлинг. Како ствари стоје нећете се још дуго радовати неком већем успеху и то треба да вас брине, а не да форсирате причу о Келију као огромном таленту итд.
                такође помак је довођење Сахина врхунски фудбалер, али исто тако Хендерсон, Адам, Даунинг, Керол за онолике паре итд. су огромни промашаји, намернп нисам убаци у ту групу Боринија јер сам га гледао доста пута, дечко старно зна да игра, и чека се да он проради.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Није поента у томе него кад сам синоћ читао твоје постове, стекао сам утисак да је тај Коатес звериште, кад оно, директан кривац за данашњи пораз, сасвим просечан млади штопер. такође, запитао сам се што му више не дају шансу да игра, потенцијал, објашњава, сад ми је и јасно...за класу лошији играч од Настасића.
                  Isto i ti pises da ce Nastasic biti najbolji stoper svijeta pa ja po onome sto sam vidio ne mislim tako i sta sad?

                  Sinoc pises kako ja tako pisem samo jer sam navijac Liverpool-a pa me razumijes sto nisam objektivan,isto tako mogu i ja tebi reci da ti nisi objektivan jer je decko iz Srbije.

                  Uglavnom ne znam vise sta potenciras tu pricu,sinoc se stalo na njoj i ti opet iduci dan nastavljas pricati o tome.Jel ja sad trebam svaki put kad Nastasic pogrijesi da dodjem ovde i likujem.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Tuzno da Stuttgart u jadnoj grupi zauzima poslednje mesto. Imaju dobar tim i svakako im tamo nije mesto. Labbadia ih upropastio, idiot neotesani.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Tuzno da Stuttgart u jadnoj grupi zauzima poslednje mesto. Imaju dobar tim i svakako im tamo nije mesto. Labbadia ih upropastio, idiot neotesani.
                      Dosta jadno igraju, sramotno. Gledao sam ih protiv Hofenhajma kuci do 60. minuta, 0:3 dobio Hofenhajm, sansu nisu stvorili za to vreme, trebalo je biti 0:6, bez imalo preterivanja. Tanka im sredina, nemaju ideju, a odbrana im je tragedija.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Kuzmanovic klupa, a najbolji vezni igrac kojeg imaju. Harnik-a imaju, Ibisevica, Hajnal i naravno mocni Cacau. Tasci je pristojan igrac, al' jbg, ne moze on sam odbranu igrati. Treba im drugi trener, proigrace oni sigurno. Prosle sezone su bili sesti, ove su jednostavno tragikomicni. A, sigurno da imaju kvalitet za dosta bolje rezultate.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ja samo ne znam sto su oni prodali Boulahrouza , prosle godine je covjek briljirao , koliko je samo asistencija zabiljezio kad je igrao na desnom beku , to mi nikad nece biti jasno , zasto mu nisu produzili ugovor ..
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Друже немој да ме погрешно сватиш да ја нешто мрзим Ливерпул и то, чак готиван ми је клуб због историје, него се на форуму уопште много форсира прича око истог, кажем ко не прати фудбал и чита постове извалио би да су они најјачи тренутно, но небитно...разумњиво је то мени донекле ;)
                            Свега има истине у твојој причи око Коатеса, али да је дечко толико добар имао би он већу минутажу сигурно, погледај само Фил Џонса, просто поређење, да се не хватам за Настасић стално.
                            Доста се пара тамо уложило резултата нигде, не доводе се прави играчи, и једина светла тачка у целој причи је овај млади Стерлинг. Како ствари стоје нећете се још дуго радовати неком већем успеху и то треба да вас брине, а не да форсирате причу о Келију као огромном таленту итд.
                            такође помак је довођење Сахина врхунски фудбалер, али исто тако Хендерсон, Адам, Даунинг, Керол за онолике паре итд. су огромни промашаји, намернп нисам убаци у ту групу Боринија јер сам га гледао доста пута, дечко старно зна да игра, и чека се да он проради.
                            Pa Koates je dosao kao anonimus u klub, niko nije znao za njega, doduse jesu oni koji prate Copa Americu, kada je proglasen za najboljeg mladog igraca na tom prvenstvu J.Amerike. Opet moram ponoviti da momak nema utakmice u nogama, nema, malo je igrao da bi imao neku normalnu formu, a minute nije dobijao jer nije bilo potrebe pored Aggera i Skrtela prosle sezone, koji su bili mozda ponajbolji tandem stoperski u ligi. Dobijao je on sansu prosle sezone kod Kenija, ali na kasicicu, i opet pokazivao vrlo dobre partije. Ovo sada kod Rodgersa je druga prica, nov sistem u kojem se Skrtel nije snasao i pokazao slabosti, a ni Koates koji je tek osetio igranje utakmica, ali ce se Rodgers normalno drzati iskusnijeg igraca u odbrani iako ovaj kiksa, mozda u medjuvremenu promeni misljenje.

                            Phil Jones, pricao sam vec, za mene najveci potencijal u Evropi, pored Varanea, ali njega povrede unistise i mogu mu unazaditi karijeru, da na kraju ispadne flop.

                            Nastasic je po meni daleko iskusniji od Koatesa, nevezano za godine, Delio Rossi je imao muda da pusti klinca da mu bude jedan od bitnijih igraca u zadnjoj liniji, i zbog toga ce Matija biti sjajan igrac, u to sam uveren, retko se tako mladim igracima pruza sansa odmah u prvom timu. Medjutim, i kod njega su se videle greske, jeste Real sila od tima, ali veoma je slab bio u tom mecu, izuzetno slab. Ja opet ponavljam, po meni i nekom mom misljenu Nastasa je veci potencijal od Koatesa, ali to nuzno ne mora znaciti da ce isti biti veci ili bolji igrac, to vreme pokazuje.
                            I eto da se nadovezem na Kelija koga si spomenuo, ja se u njega uopste ne nadam i ja licno ne forsiram takvu neku pricu, on je za mene solidan igrac, mozda bi bio bolji da igra na svojoj prirodnoj poziciji centralnog, a ne desnog beka, ali sta je tu je.
                            Sahin je doveden, ali bez opcije za otkup, on je samo kratkorocno resenje, jer za dugorocno izgleda nemamo pare, ili bar ovi nisu zeleli da izdvoje, posle neuspeha proslog leta kada smo doveli Engleze i ostatak ekipe za novac koji je urnebesan. Borini je doveden, ali on je isto tako ok igrac, u najgorem slucaju prosek.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Stuttgart veceras u prvom poluvremenu imalo dvije odlicne prilike koje nisu iskoristili u drugom jos gori, kako napisa asprilja nema ideje u vezi, brz protok lopte je nepoznata stvar za igrace Stuttgarta. Molde odlicno iskoritstio dvije polukontre nakon koji su zabili gol.

                              Comment


                              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                                Isto i ti pises da ce Nastasic biti najbolji stoper svijeta pa ja po onome sto sam vidio ne mislim tako i sta sad?

                                Sinoc pises kako ja tako pisem samo jer sam navijac Liverpool-a pa me razumijes sto nisam objektivan,isto tako mogu i ja tebi reci da ti nisi objektivan jer je decko iz Srbije.

                                Uglavnom ne znam vise sta potenciras tu pricu,sinoc se stalo na njoj i ti opet iduci dan nastavljas pricati o tome.Jel ja sad trebam svaki put kad Nastasic pogrijesi da dodjem ovde i likujem.
                                Само сам одгледао Коатеса, дечко је био криминалан и надовезао се на синоћну причу, ништа више, а што се тиче грешака, не верујем да ће икада Настасић направити грешку, тј. дати онакав аутогол, деловало је као да је намерно.
                                Али ок, даља расправа стварно никуда више не води, мишљења су као задњице свако их има, па тако и ти и ја, те је најбоље да одустанемо, а играчи говоре своје на терену, те за пет, а и више година да видимо ко је где од поменутих...

                                Comment

                                Working...
                                X