Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hertz British Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    lol lol lol katastrofa QP ovo nije niko ocekivao ^^
    Valentino Rossi #46

    G.O.A.T

    Comment


    • #17
      Nisam stigao da odgledam kvalifikacije. Sta se sve izdesavalo?
      Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

      Comment


      • #18
        Jedan covek je lepo rekao: "Nema mesta tradiciji u trci prototipova!"
        Ducati bi mogao da nauci mnogo iz ove recenice.

        Comment


        • #19
          opet lose kvalifikacije, jos zacinjene gadnim padom...
          sta cemo, nadamo se provali oblaka sutra oko 14 a onda je sve moguce...
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • #20
            Originally posted by Alen P View Post
            Silverston je ikona auto-moto sporta, pa prva trka sampionata F1 odrzna je valjda na njemu.
            Inace mislim da je to aerodrom iz drugog svetskog rata. Osamdesetih je uz Moncu i Celtveg
            bio ubedljivo najbrzi.
            Originally posted by Iceman View Post
            ne znam za motore ali za auta i f1 je staza odlicna .. nekada davno se f1 vozila na doningtonu znam 1993 kad je senna po kisi sa 8 cini mi se na 1 mjesto u 30 sekundi dosao
            ..ja opet kazem da je silverston daleko od ikone i od top five..a u to ste se mogli danas uveriti samo tako..staza kao staza,prosek i nista vise sem tog proseka,nezanimljiva i hladna kao i britansko vreme,uostalom sutra ce mo imati prilike da se i uverimo u to....i pre svega da kazem da je silverston pravljen za auto-trke i kao takav vise odg.automobilima nego bajkovima,sto je na kraju krajeva i Aleksandar danas rekao,doduse stidljivo,ali je rekao..danas kinta igra ulogu mnogo vise nego ranije,pa je zbog toga i vracena posle 20 i kusur god u kalendar,inace ne znam kad bi bila uopste i vracena da nije kraljica Elizabeta odresila kesu,ali to su druge stvari..elem,da se vratimo onome sto je mnogo bitnije,a to je MG-p...kao sto sam u jednom postu naveo,MG-p kao takav i ovakav,sigurno ide ka cilju gde mu nije mesto,zasigurno..sto ga vise gledam,sve mi vise gubi draz,sto zbog konkurencije,sto zbog nemanja novca da se ulozi malo vise u istu..jer ovo je jedno obicno "vrzino kolo" postalo zadnijh par god,da prosto ne verujem da dorna ne razmislja o novinama,koje bi bile preko potrebne najacoj "kraljevskoj",kako su je nekad zvali,klasi,da bi bila "kraljevska"..MG-p 2 je pravi putokaz i ja cvrsto verujem da ce vrlo brzo prerasti u kraljevsku klasu,a da ce se za MG-p 2 ce vec nesto smisliti..jer,imati samo dva proizvodjaca i dva takmicara koji ce se boriti za tron,je u najmanju ruku smesno i neozbiljno..a to pogotovo vazi za DUKATI..zao mi je sto u MG-piju ne ucestvuje Kawa i Suza,verujem da bi bili daleko ispod njih..iza ovih drugih su vec sada,jer testovi koji se rade za Suzu,vec sada su umnogome bolji nego sto ih ispoljava ovaj jadni dukati..bas su jadni da jadniji ne mogu biti..a i Rossi sa njima zajedno..mene samo cudi,doduse "ponekad" kad Aca kaze kako imaju brzinu i bore se za visok plasman..ja sam po stoti put rekao a ujedno i pitao,da li je visok plasman 6 ili 7 mesto u konkurenciji od 10 vozaca??ako je tako,ja se izvinjavam Aleksandru na ovo moje zapazanje..ostavimo kisu po strani,tad su svi spori pa vozac dolazi do izrazaja,to i ne racunam..Melandri je uz Rossija itekako to dokazao...rekla je Denia ovde da ne moze da doceka lagunu seku,da li je to mislila na objavljivanje detalja za narednu god ili ne,nzm,ali ono sto je ocito,jedna era super vozaca se zavrsava sa mnogo losim rezultatima,i hvala bogu da je tako,i ceka se velika odluka pre,za vreme i posle lagune seke..da li ce tako biti,da ne preudiciram,ali sacekacemo lagunu seku..ako ostane u dukatiju,znaci i Rossiju je kinta mila,ako ga napusti,bar cu jos uvek verovati kako moze i zeli do 10-ke!
            Zivo me interesuje sutrasnja trka iz nekoliko razloga,ustvari 2-a,a to su Ben i Dani..po mom misljenju sutra i jednom i drugom pocinje odbrojavanje,ono ozbiljno odbrojavanje..jer ako ne ucine nesto vise od onog do sada sto su ucinili ,a i ovih god,bojim se da su u velikom problemu,sto sve opet zajedno ima veze sa onim gore pasusom vezano za pravac MG-p..onda su oni zagovornici koji zagovaraju prelazak iz moto 2-ke direktno u fabricki tim potpuno u pravu,a ja iskreno i ne vidim razlog zasto to nije tako..bolje je osloboditi mesto mladjima koji ce zavredeti punu paznju(oni vec zavredjuju) mnogim ljubiteljima ovog sporta,nego gledati melanholike na stazi i slusati neka tupava objasnjenja i razloge svog neuspeha..daj boze da sutra bar Horhe nesto ucini i bori se kao pravi sampion i bude takmac Stoneru,jer on je na zalost i jedini koji moze da mu se suprotstavi,a ne da opet kojim slucajem ne uzme digitron u ruke i kalkulise..mada kako se ponasao one prethodne god,ne bi me iznenadilo..tako da bi taj njegov potez kalkulisanja,samo se uklopilo u ovo sivilo,kako MG-p tako i engleskog vremena..sve ostalo ostalo je za "drugu" ligu i nije vredno komentara...

            edit


            zaboravio sam da spomenem Cala,svojim voznjama je zavredio svaku paznju...velika steta za njega,zaista..
            Last edited by Rossini; 16-06-12, 23:43.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Kal danas vozio, ocekujemo ga u trci
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #22
                ni ja nisam mogla da gledam kvalifikacije,ali sam obavestena (hvala slobo) da je moja crvena kombinacija snova napravila haosa i kal im se prikljucio,bas umem da ih izaberemdobro da su dobro i jedva cekam da vidim sta su spremili za danas
                ovo nema veze sa motorima,ali ima sa brzinom,obaranjem rekorda i super zabavomko god moze da se organizuje neka ode do naseg petroland-a,nece se pokajatija sam oborila rekord jedino u velicini oziljka koji ce mi ostati,ali daj sta das
                ni ovo nema veze sa motorima,ali ima sa trkanjem,danas je iz mog lepog grada startovala 6-ta etapa trke kroz srbijumnoooogo lepo je bilo,kao na televizijiako prolaze kroz vas grad,nemojte propustiti da ih pozdravite
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • #23
                  http://www.motocorse.com/news/ridere...ules_adios.php

                  Comment


                  • #24
                    i da nije bilo redinga i markeza (gde je mali - tu je i zabava),ovo bi bila jedna retko dosadna trka..i bravo za redinga,slazem se da je ovo njegova najbolja trka,bar koju sam ja gledala.nije se predao do poslednjeg trenutkapol odvozao svoje,pokupio 25 bodica,fala lepomislila sam da ce janone mozda do podijuma,malo mu je falilo,ali i ovo je odlicnodobro je samo da nije bilo incidenata,jer ni ove do sada nisu uspeli da razrese
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      jel to zvanicno ukinuto ili..?
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        da li postoji ista iritantnije od ovog lorenca -_-
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by denia_el View Post
                          jel to zvanicno ukinuto ili..?
                          Verovatno.

                          Comment


                          • #28
                            lorenco....i tacka.ne znam koga je angazovao i sta je sve radio u medjuvremenu,ali sve sto je uradio - uradio je kako treba.mogu da ga ne volim koliko hoces,ali ovako dominantnog vozaca odavno nisam videla.sta reci osimbautista je sticajem okolnosti krenuo sa pola i stvarno je odlicno uspeo da se odrzi tu na vrhu,ali pored horhea svaku pohvalu zasluzuje jedino kalkakav vozac..kakvo
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              ..sve cestitke Horheu..ono sto sam milsio da ce uciniti Stoner,ucinio je Horhe..fantasticna voznja,motor u tehnickom maximumu,podesavanje za primer...ono sto se primecuje,bar po meni,da je Honda u problemu..da li zbog guma ili zbog fantasticne Yamahe,nzm,ali mi se cini da pocinje da gubi korak sa Yamahom..Yamaha je ucinila mnogo toga za samo 4-5 trka,i bice tesko Stoneru u nastavku sampionata,to je sad vec ocigledno..Stoner se zalio na gume,i moguce da je to jedini razlog zasto je ovako Honda nestabilna,i samim tim dala prednost Horheu..bez obzira na to,kazem opet,Horhe je odvezao sampionski i drago mi je da nije kalkulisao..Dani..?trudio se i mislim da je zaustavio odbrojavanje,bar se meni tako cini...sve pohvale na zalaganju idu Bautisti i Calu..fenomenalne voznje,zaista i od jednog i od drugog ..pod kakvim uslovima su vozili i sa cim su vozili,svaka im cast..Ben je ovom trkom overio vizu,i duboko sam razocaran njegovim voznjama,kako ove tako i onih prethodnih..zaista je tesko shvatiti da covek ima sve preduslove za,kakav-takav uspeh,a on ne pruzi svoj maximum u ostvarivanju istog..puno gresaka,mnogo nesigurnosti..mnogo je to za takvog vozaca kakav je Ben..i dalje tvrdim da je vrhunski vozac,da li su pritisak i ocekivanjana na njega uticali,sa sigurnoscu jesu..ali i drugi kavlitetni vozaci se nisu snasli u MG-p,tako da nije jedini..DUKATI-CRT??imaju fantastican motor u takmicenju CRT-ova..cestitam im na uspehu..osvojice titulu u tom takmicenju,sto ne bi bilo iznenadjenje sto zbog motora kojeg poseduju i vozaca koji ih voze..sa 10 titula sve ispod titule u CRT-u bi bio neupseh....sramota za dukati..zaista..
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Rossini View Post
                                Ben je ovom trkom overio vizu,i duboko sam razocaran njegovim voznjama,kako ove tako i onih prethodnih..zaista je tesko shvatiti da covek ima sve preduslove za,kakav-takav uspeh,a on ne pruzi svoj maximum u ostvarivanju istog..puno gresaka,mnogo nesigurnosti..mnogo je to za takvog vozaca kakav je Ben..i dalje tvrdim da je vrhunski vozac,da li su pritisak i ocekivanjana na njega uticali,sa sigurnoscu jesu..ali i drugi kavlitetni vozaci se nisu snasli u MG-p,tako da nije jedini..
                                ne znam da li sam vise razocarana ili tuzna zbog njegako ga nije pratio pre dolaska u motogp mogao bi da pomisli da je samo jedan prosecan vozac,a on je mnogo mnogo vise od toga.nisam pratila superbajk dok je tamo vozio,ali sam odgledala neke snimke i slusala price i svi do jednog se slazu da je retko dobar vozac.i dalje se nadam da ce nam to i ovde pokazati ili da ce bar dobiti jos jednu sansu da nam pokaze
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X