Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Fanta View Post
    Nadam se da ce Sheva danas naguziti Francuse! Moje prognoze za oba duela su X.
    Neka ih oplodi ako treba, samo neka Francuzi izgube.
    Ja jos nisam zaboravio Irsku, poslednjih godina da nije Platinija njihov fudbal bi bio u totalnom k***
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Dijara pocinje, ipak posle onakve utakmice da ga stavis na klupu ne smijes. Svaka cast za Blana.
      Klisi pocinje, sigurno je u boljoj formi od Evre i ovo je ocekivano.
      sigpic

      Comment


      • Trebao je da izadje sa terena da ne misli. Da nije pricao o banani pre prvenstva niko ga gadjao ne bi ali radi balkanski inat i mentalitet. U fazonu ,,daj namerno da ga gadjam''


        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Sram bilo ovog sto je bacio bananu. Nadam se da ga mogu identifikovat na kameru i zabranit mu ulaz na terene do kraja zivota.
          Kolko god da je problematican i antipatican decko, on daje 60% od svojih prihoda u dobrotvorne svrhe i zbog toga ga moras postovat.
          sigpic

          Comment


          • Nesto me stra' tandema Riberi-Benzema Bojim se da ne naebe domacin danas

            Comment


            • Originally posted by Reise View Post
              Sram bilo ovog sto je bacio bananu. Nadam se da ga mogu identifikovat na kameru i zabranit mu ulaz na terene do kraja zivota.
              Bananu su bacili hrvatski navijaci i imitirali majmune a i spanski navijaci su se majmunisali i provocirali Balotelija... Gebresalasiju iz Ceske su Rusi isto to radili.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Previse su svi osetljivi postali na tu temu. Igrac si, trpi uvrede publike, to je u opisu posla. Ne podrzavam naravno rasizam, odvratno je to ali preterivanje izaziva vecinu reakcija.

                Comment


                • Kakvo nevrijeme jbt. Spustio se oblak na teren.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kukala ti majka,podavise se oni tamo

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Previse su svi osetljivi postali na tu temu. Igrac si, trpi uvrede publike, to je u opisu posla. Ne podrzavam naravno rasizam, odvratno je to ali preterivanje izaziva vecinu reakcija.
                      Stoji sve sto si rekao ali ja bih voleo da bas zestoku bunu dignu tamnoputi... Dok ne bude neki presedan tipa uletela mi banana na teren izlazim napolje nista se promeniti nece. Bedak bre veliki ok kritike ok razni tekstovi u medijima to ti je u opisu posla ali gre'ota leti ti banana i majmunski krici a ti crne boje. Kazne da poostre i molim lepo.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Stoji sve sto si rekao ali ja bi voleo da bas zestoku bunu dignu tamnoputi... Dok ne bude neki presedan tipa uletela mi banana na teren izlazim napolje nista se promeniti nece. Bedak bre veliki ok kritike ok razni tekstovi u medijima to ti je u opisu posla ali gre'ota leti ti banana i majmunski krici a ti crne boje. Kazne da poostre i molim lepo.
                        Prave od fudbala masinu jos odavno ovo su samo nuspojave.

                        Comment


                        • Oce se nastaviti utakmica?
                          sigpic

                          Comment


                          • Kako ce se ovo uopste igrati po vodi ja bi ovo odlozio za sutra u 18.h. a i kladionicarski mi ne odgovara po kisi .
                            GIFSoup

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Prave od fudbala masinu jos odavno ovo su samo nuspojave.
                              Ne znam da l' te razumem ali ne moze i ne sme vid revolta da ti bude bacanje banane, te godine su odavno gotove. Pusti coveka da igra fudbal kakav god danas bio.

                              Zamisli da je Baloteli tolika budala da je otrcao do banane i pojeo je koliki bi as bio i ono njegovo smejanje
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Videli da Kovinjalo prenosi i odlozili utakmicu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X