Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ScreenShot2012-06-14at6.34.17PM_original_crop_exact.jpg

    Sa ovom postavom, Englezi mogu do pobede. U drugom mecu, ukrajinci ne mogu da ocekuju jos jedno cudo Shevcenka i kiks francuske odbrane.

    208982442269052459595149.jpg

    Comment


    • Engleski mediji najavljuju da ce Carroll poceti umjesto Ox-a, a Ashley Young se seli na krilo.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment




      • Respekt! I ovako sve do kraja od 80 i neke minute.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Originally posted by miki_klub View Post
          [ATTACH=CONFIG]6855[/ATTACH]

          Sa ovom postavom, Englezi mogu do pobede.
          Ne moze nikako Kerol iza Velbeka Svakako 4-4-2 veceras moze donijeti 3 boda

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            Ne moze nikako Kerol iza Velbeka Svakako 4-4-2 veceras moze donijeti 3 boda
            Postoji i formacija 4-4-1-1. Kao primer bih naveo utakmicu Svedska-Ukrajina kad je Rosenberg bio ispred Ibrahimovica u toj formaciji.

            Comment


            • Nije zahvalno porediti Ibrahimovica i Carrolla.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Eee ali zato Ibrahimovic zna sa loptom i lagano moze da uposli igraca jer je tehnicki potkovan i odlicno prati igru,sto se za Kerola ne moze reci.Kerol je klasican hrast koji van protivnickih 16 moze biti koristan jedino u svojih 16 da bije onom glavurdom
                Zato treba Velbek da igra iza njega jer mnogo vise moze da uradi po pitanju igre i akcije i sigurno bi provukao koji pas za Kerola

                Comment


                • Dje Kerola na ofanzivnog veznog, liku se odbija 2 metra lopta kad je primi.
                  A i pas mu je dobar kad je udari onom lopatom.
                  sigpic

                  Comment


                  • Gledam snimak Italija-Hrvatska , svi u Italiji pevaju himnu Znaci svi od igraca do strucnog staba , 70% navijaca ludnica kad je himna
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Bufon je bio glavni vokal

                      Comment


                      • Nadam se da ce Sheva danas naguziti Francuse! Moje prognoze za oba duela su X.

                        Comment


                        • Nadam se da ce Ukrajinci odigrati najbolje sto mogu i iznenaditi Franke,mada sam ja igrao 2 ,ali i onako ce me srusiti nesto Mozda danas bude prva utakmica bez golova.

                          Comment


                          • Moze Konopljanka da isprobija Debisija, mada Debisi igra malo ofanzivnije tako da i on moze Konopljanku da posalje na njegovu polovinu da ga juri.
                            Dosta zavisi i od posjeda lopte danas, ali mislim da nece biti problema za Francuze.
                            Jos se vrce M'Vila ja mislim, u defanzivi je isti kao Dijara, stijena, a u ofanzivi je mnogo bolji. To je jos jedan plus za Francuze.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Reise View Post
                              Moze Konopljanka da isprobija Debisija, mada Debisi igra malo ofanzivnije tako da i on moze Konopljanku da posalje na njegovu polovinu da ga juri.
                              Dosta zavisi i od posjeda lopte danas, ali mislim da nece biti problema za Francuze.
                              Jos se vrce M'Vila ja mislim, u defanzivi je isti kao Dijara, stijena, a u ofanzivi je mnogo bolji. To je jos jedan plus za Francuze.
                              Dijara je njegov igrac, jos iz Bordoa, veruje mu slepo. Nece taj van ekipe.

                              Comment


                              • Slazem se.MVila je fenomenalan igrac,3 puta je veci potencijal od Dijare.

                                Comment

                                Working...
                                X