Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jao bre, umalo gol..

    Solidno igra Portugal..Jako dobro kontre otvaraju. Nemacka nista posebno za sada.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Da nije nisanio raslje dao bi gol!

      Comment


      • Njemacka vise napada,Portugal je opasniji..Kratki rezime prvog dijela.Njemci nece dugo,moje misljenje da ce da razocaraju..kako neka ekipa da uradi nesto dje igra jedan gomez Holandjani takodje


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Kakav samo muk kad Pepe pogodi precku, strasno. Njemacka je razocarala u prvom, valjda ce vise ponuditi u drugom.

          Vidio sam da se zalite na komentatora RTS-a, pa Vi niste svjesni kako ste samo postedjeni komentarom Bilica. Pa on ne zna sta prica Usra mi utakmicu.

          Comment


          • Nemacka za sada bezidejno,ali ipak su to Nemci i verovatno ce da ga zabiju negde oko 90.og minuta.

            Comment


            • Originally posted by danijelkr View Post

              Vidio sam da se zalite na komentatora RTS-a, pa Vi niste svjesni kako ste samo postedjeni komentarom Bilica. Pa on ne zna sta prica Usra mi utakmicu.
              Ostao sam bez teksta, kakve gluposti taj provaljuje da to nije normalno

              Comment


              • Tvrda utamica. Portugalci se sjajno brane, a Njemci ne rizikuju previse sa dodavanjima jer Portugal moze na kontru zaprijetiti, Nani i Ronaldo superbrzi po stranama. Niko ne zeli prvi primiti gol, a bilo bi dobro da neko primi. Nadam se Portugal. Moguce da Njemacka nastavi kontrolisati utakmicu i u nastavku, a Portugal ne vjerujem da ce se mnogo otvarati, otprilike kao i dosad.

                Koliko su samo ljepsi stadioni koji imaju tribine odmah iza gola kao ovaj, a ne 30m praznog prostora.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Ubaci Kloseta Joakime sve ti j*bem blesavo...igrao ti je kad je bio u katastrofalnoj formi i bio je dobar a sad kad je razbijao u Laciju igra ti ovo drvo od Gomeza...
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Voleo bih da vidim Goetze-a ili Reus-a umesto Muller-a!

                    Comment


                    • Po Bilicu bi Loew trebao ubaciti Schurrlea , Gotzea , Reusa , Kroosa i jos nekog , samo 5 izmjena ..

                      Dominira covjek ,stvarno dominira .

                      EDIT :
                      Last edited by Dale; 09-06-12, 20:49.
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Mislim da bi bolje izgledali Klose, Gece i Rojs umjesto ove 3 najisturenijih. Mnogo su losi i slabo komuniciraju.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja bi licno volio ovde da X dodje ili da Portugalci dobiju , Holandiji samo pobeda igra protiv Nemaca iako ce ovo bas biti grupa smrti do kraja.
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Kako uklizava Boateng kod ovih suteva bato moj.
                            Kolko god da je iza igraca sto sutira uvijek ga stize, to smo ustanovili i u klupskim utakmicama.
                            sigpic

                            Comment


                            • Gomez!
                              sigpic

                              Comment


                              • Utrpa ga Gomez Ajde bar zbog Holandije nije lose , ako bude 3-3-0-0 i dobije se Nemacka a Portugal Dansku ima nade
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X