Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma tako je bre! Ne moze se ceo zivot sa dva kasapina na zadnjem veznom sa gomilom prljavih faulova na sredini koji sprecavaju svaku kontru a nikad ne dobiju kartone. Bravo majstori.

    Comment


    • Zasluzena pobeda Danske,Holandjani su imali sanse i nisu iskoristili.Posebno je odusevio Kjer,covek sve pohapsi.

      Comment


      • Još jedan iznenađujući meč za mene, mada je onaj prvi bio više po igri (Rusi sinoć), a ovaj po rezultatu. Drago mi je svakako
        A one Holanđanke sada idu u provod.
        Stranjiću idi u penziju.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Još jedan iznenađujući meč za mene, mada je onaj prvi bio više po igri (Rusi sinoć), a ovaj po rezultatu. Mada mi je drago.
          A one Holanđanke sada idu u provod.
          Stranjiću idi u penziju.
          Idu u provod sa Strajnicem...

          E sad utakmica dana.Nemci jesu veliki favoriti,ali ako ne zaustave Ronalda kako valja,dzaba sto su toliko jaci.On je igrac koji moze da preokrene sve.
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Изненађење, честике Холанђанима, показали су да имена не чине тим

            Comment


            • Da su igrali protiv Srbije dobili bi 2 penala.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                A one Holanđanke sada idu u provod.
                O.o Pa? Sta je pisac hteo da kaze?


                Originally posted by AcaDjilkos View Post
                Idu u provod sa Strajnicem...

                Comment


                • Wade kako ćeš protiv Ronalda?

                  LBJ kad porasteš kašće ti se samo.
                  Last edited by miloolja; 09-06-12, 19:00.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Bravo Danci! Agger i Kjaer su doktorski tandem, kako su odigrali Bendtnera treba zapaliti, kakva je to prevara od igraca.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      LBJ kad porasteš kašće ti se samo.
                      Opet dominirate ti i Aco, sad cu ja da predjem na cimerov lap top da mi ne rikne procesor, nisam lud da rizikujem, zamisli napisete jos po jedan ovako duhovit post ima da mi odu gigaherci u minus.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Wade kako ćeš protiv Ronalda?
                        Pa ja navijam za Portugal na EP-u.

                        Idemo bre!
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Odlicna utakmica. Pa moglo je onako realno, biti bar 5 golova. Meni stvarno nije jasno kako Holandjani ne mogu pogoditi okvir gola iz onoliko suteva jbt. Robben ne znam sta je gadjao, ali gol nije sigurno. A RVP i kasnije Huntelaar sve isfulase. Zao mi Sneijdera, covjek je odigrao doktorski. Nije on ovo zasluzio nikako. Pa covjek nije imao beskorisnu loptu na cijelom mecu. Namjestio 3 100%-tne, al' dzaba. I da je na prazan gol dodao nekome, ovaj bi promasio. Na kraju nije dosudjen penal i to je to. Ali i sa bodom Holandjani bi razocarali. Tek ce se sada klati sa Njemackom i Portugalom, tu ce biti svega.

                          Danci odigrali majstorski tekmu. Potpuno rastereceni uzese 3 boda. Ako bi veceras Portugal izgubio, e onda ce biti jako interesantno izmedju Danske i Portugala. Danci ih mogu dobiti, to je sigurno. Strasan posao su odradili ovom pobjedom na otvaranju prvenstva.

                          Inace, njemacki fudbalski savez je dao nove nagrade za igrace Njemacke. Ukoliko bi osvojili EP, svaki igrac bi dobio 300.000 €.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Svaka cast Dancima!Doktroska partija + im je pomoglo sto za Holandiju igraju neki kreteni.Van Persi je danas razocarao,Robena necu ni komentarisati jer mi se povrace kad ga vidim..za razliku od njega,Snajder je objasnio ali dzaba kad nije imao sa kim da igra.
                            Kjaer i Ager su izdominirali!Kakvi sefovi!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Pa ja navijam za Portugal na EP-u.

                              Idemo bre!
                              A jel??? Ja mislila za njihove večerašnje protivnike

                              Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Opet dominirate ti i Aco, sad cu ja da predjem na cimerov lap top da mi ne rikne procesor, nisam lud da rizikujem, zamisli napisete jos po jedan ovako duhovit post ima da mi odu gigaherci u minus.
                              Trla baba lan, da joj prođe dan.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Neocekivano ali zasluzeno! Svaka cast Dancima... Bice ovde tesno do samog kraja.

                                Comment

                                Working...
                                X