Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Zato sto su Hrvati jedini bacili nesto od pirotehnike na teren a ako tako nastave prekinuce utakmicu skroz bespotrebno. Samo stetu nanose svom savezu.

    @ Layzick

    Imaju bubanj, saleve, zastavice, neka prave koreografije i navijaju svi kao jedno. Nepotrebno ubacuju baklje na teren.
    Bacio je i Rus neki u petak...

    Nebitno je sve to,neka se pali sto da ne,ali ubacivanje u teren ili jos gore gadjanje nekoga je za zatvor.
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Fuck modern football i ono sto pokusavaju od njega da naprave,nije ovo bioskop i pozoriste,to je stadion.

      Comment


      • Ма где бубањ да се унесе на трибине? Треба да убију неког оним "палицама"? Или шалови? Да задаве неког.
        Најбоље дланови само и балони они за ударање и то је то.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Layzick View Post
          Fuck modern football i ono sto pokusavaju od njega da naprave,nije ovo bioskop i pozoriste,to je stadion.
          Bez 300 slupanih stolica i 20 povrijedjenih sve je bezveze.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Sve je to lepo sto vi pricate,samo svi znamo kako se te baklje ustvari koriste na stadionima...
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Originally posted by AcaDjilkos View Post
              Sve je to lepo sto vi pricate,samo svi znamo kako se te baklje ustvari koriste na stadionima...
              Ne, ne znas.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Зависи како ко...
                Не можеш да генерализујеш...
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Bez 300 slupanih stolica i 20 povrijedjenih sve je bezveze.

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Ne, ne znas.
                    Ne pricam za sve i ne generalizujem.A ti se seti vecitog derbija novembra prosle godine...
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Bez 300 slupanih stolica i 20 povrijedjenih sve je bezveze.
                      Naravno da si otisao u krajnost,naravno.

                      Comment


                      • Irska...... ćao ćao vozdrica

                        Hrvatska ima fine izglede da završi kao 2 na kraju iza Španaca ;)

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Ne mogu sada odgledati jer idem. Pogledacu sutra. Evo odmah pretpostavljam da su neke tuce. Ne znam sto si meni to okacio kao da cu ja sada podrzavati to jer su to Headhuntersi? Hocu zamalo.

                          @ Layzick

                          Pa problem je u tome sto to ne moze biti umjereno. Ako dopustis bakljadu, sanse da dodje do velike stete se povecavaju za 100%. Ne postoji umjerenost.
                          Last edited by bracala; 10-06-12, 21:03.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by AcaDjilkos View Post
                            Ne pricam za sve i ne generalizujem.A ti se seti vecitog derbija novembra prosle godine...
                            Nista lepse nema, jedva cekam nabijem se u onaj dim i onda pevam jos jace. Najbolji miris.

                            @mumi Ja mislim da ti volis vise Celzi od HH-a. Ajde bre molim te sve ovo sto vidis na stadionima u engleskoj su burzujcine koje imaju da izvade po 40 funti za utakmicu, oni sto vole iz srca, oni sto vole predano ostaju u pabovima jer im je zabranjeno da udju.

                            Comment


                            • Tema nije posvecena navijacima tako nek rasprava o njima ovdje prestane. Na programu je samo takva utakmica vi ste nasli raspravljati o bakljama i postupcima navijaca.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Nista lepse nema, jedva cekam nabijem se u onaj dim i onda pevam jos jace. Najbolji miris.

                                @mumi Ja mislim da ti volis vise Celzi od HH-a. Ajde bre molim te sve ovo sto vidis na stadionima u engleskoj su burzujcine koje imaju da izvade po 40 funti za utakmicu, oni sto vole iz srca, oni sto vole predano ostaju u pabovima jer im je zabranjeno da udju.
                                Sad me sigurno zajebavas...

                                Pricam o BACANJU BAKLJI NA STADION i GADJANJU LJUDI BAKLJAMA.

                                Zadovoljni svi sad?
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X