Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ostvarise Njemci i 9. pobjedu u duelima sa Portugalom. Utakmica bi bila interesantnija da su i jedni i drugi malo vise rizikovali. Ali Portugalci su se mnogo zatvorili. 70% utakmice su bili na svojoj polovici, bez presinga skoro citavu utakmicu. Na kraju su i mogli do boda i to ne bi bilo nezasluzeno jer je Njemackoj bilo teski pronaci pukotinu u portugalskom bunkeru. Low mora poceti koristiti Gotzea i Shurrlea. Misljenja sam da bi sa njima igra Njemacke bila mnogo ucinkovitija protiv ekipa koje se zatvore, kao sinoc Portugal.

    Danas derbi cigana. Ne zna se koga vise mrzim, tesko mi je odluciti. Najsrecniji bih bio kada bi se medjusobno pobili.

    p.s. Wada ima maestralan avatar. Kocka je kurva.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Gomez sino postao heroj, sledeci put ce biti tragicar.Spletom okolnosti lopta pre nego sto je dosla do njega je okrznula portugalskog igraca dovoljno da Gomez zakaci glavom kako treba i posalje u suprotni ugao.Iskreno sto duze ostane na terenu, to ce biti veca kocka za Leva.Klose sinoc nije poceo u prvih 11 zbog lakse povrede ako sam dobro razumeo, svakako je bolji finiser od Gomeza kada je najpotrebnije.Portugal juce nije imao srece, stvarno mi nije bio jasan Valera umesto da zakuca, pa makar pogodilo precku ono ispade na kraju laka intervencija.Najvise bih u nemackom sastavu izdvojio Humelsa posto je uvek bio na pravom mestu i jedini igrac u odbrani koji je bio sinoc na visini zadatka.A ladno je jedan Mertezaker mogao igrati umesto njega.Badstuber i Lam su odigrali slabije nego sto se ocekivalo, ali ne sumnjam u njih da ce podici nivo igre.Lam bi mogao koji put da krene napred, zato sto je Boateng u napadu limitiran i koji je po meni bio najslabija karika u odbrani, jedino sto je korisno uradio sinoc je uklizavanje Ronaldu kada ni on sam nije ocekivao da ce lopta stici do njega.Svaki put kada je Portugal stvarao sanse, duvalo je njegovoj strani, a ne sumnjam da ce ishod biti isti u sledecem mecu protiv Holandije.Bolece ga glava od Afelaja.Mislim da bi Miler ovom timu bio najkorisniji kada bi ulazio kao dzoker sa klupe, i on i Podolski su sinoc pruzili blede partije i valjalo bi da Lev ubaci umesto njih dvojice Surlea i Rojsa.I Milera i Gomeza nije bilo tokom veceg dela meca i mozda bi Lev trebalo obojicu da drzi na klupi kao dzokere.Kedira i Ozil su se najvise trudili od svih, ali nisu imali raspolozene saigrace da ih isprate.Svajnstajger je odigrao slabo, ali njega ne treba kritikovati pogotovo to sto je u ovoj sezoni zadobio dve teske povrede.
      Iskreno ne znam da li ce Lev uopste menjati ovaj sastav, mada po meni su delovali prilicno neubedljivo i neophodna je promena na krilnim pozicijama i po mogucnosti na desnom beku.

      Comment


      • Frank Lampard has told England that they just need to follow Chelsea's example if they want success at Euro 2012
        http://www1.skysports.com/football/n...helsea-example
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Mnooogo mi je drago sto je toliko "mocna" Holandija izdudlala juce,nisu ni za q Rusi jedini do sada pokazali FUDBAL,ovo sve ostalo imitacija fudbala.Za sada.Nadam se da ce danas biti bolje utakmice a sutra Francuzi i Englezi mogu da naprave sou

          I,da, C'MON IRELAND
          Last edited by milanche; 10-06-12, 11:37.

          Comment


          • Pametno je i rekao Lamps. Sa silnim povredama i igracima koje imaju i sa ovakvim trenerom na klupi, jedino tako i mogu nesto.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Gomez sino postao heroj, sledeci put ce biti tragicar.Spletom okolnosti lopta pre nego sto je dosla do njega je okrznula portugalskog igraca dovoljno da Gomez zakaci glavom kako treba i posalje u suprotni ugao.Iskreno sto duze ostane na terenu, to ce biti veca kocka za Leva.Klose sinoc nije poceo u prvih 11 zbog lakse povrede ako sam dobro razumeo, svakako je bolji finiser od Gomeza kada je najpotrebnije.Portugal juce nije imao srece, stvarno mi nije bio jasan Valera umesto da zakuca, pa makar pogodilo precku ono ispade na kraju laka intervencija.Najvise bih u nemackom sastavu izdvojio Humelsa posto je uvek bio na pravom mestu i jedini igrac u odbrani koji je bio sinoc na visini zadatka.A ladno je jedan Mertezaker mogao igrati umesto njega.Badstuber i Lam su odigrali slabije nego sto se ocekivalo, ali ne sumnjam u njih da ce podici nivo igre.Lam bi mogao koji put da krene napred, zato sto je Boateng u napadu limitiran i koji je po meni bio najslabija karika u odbrani, jedino sto je korisno uradio sinoc je uklizavanje Ronaldu kada ni on sam nije ocekivao da ce lopta stici do njega.Svaki put kada je Portugal stvarao sanse, duvalo je njegovoj strani, a ne sumnjam da ce ishod biti isti u sledecem mecu protiv Holandije.Bolece ga glava od Afelaja.Mislim da bi Miler ovom timu bio najkorisniji kada bi ulazio kao dzoker sa klupe, i on i Podolski su sinoc pruzili blede partije i valjalo bi da Lev ubaci umesto njih dvojice Surlea i Rojsa.I Milera i Gomeza nije bilo tokom veceg dela meca i mozda bi Lev trebalo obojicu da drzi na klupi kao dzokere.Kedira i Ozil su se najvise trudili od svih, ali nisu imali raspolozene saigrace da ih isprate.Svajnstajger je odigrao slabo, ali njega ne treba kritikovati pogotovo to sto je u ovoj sezoni zadobio dve teske povrede.
              Iskreno ne znam da li ce Lev uopste menjati ovaj sastav, mada po meni su delovali prilicno neubedljivo i neophodna je promena na krilnim pozicijama i po mogucnosti na desnom beku.
              Amin.
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • bojim se i da kazem sta ocekujem od spanijeirci ne znam ni kakvi su (nisam bas pratila ni hrvate),ali cu navijati za njih
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • Thiago Motta's Busquets reunion

                  It’s a particularly special game for former Barcelona midfielder Thiago Motta, who admits he hasn’t spoken to Busquets since the Spaniard feigned injury to get him sent off in Inter’s 2010 Champions League semi-final.

                  “Since that night I haven’t had a chance to talk to him,” Thiago Motta told La Gazzetta dello Sport of that imagined elbow to the face.

                  Busquets was also caught on camera ‘sneaking a peek’ between his hands to check the red card as he rolled around on the floor.

                  “In any case, it’s the past now and to be considered water under the bridge. At the end of the day, it was only a football match.”
                  Dobro su se setili za ovo...

                  Italija danas u 3-5-2. De Rosi u odbrani, Đakerini po levoj strani. Ovo ostalo standardno...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Djake ce da izdominira

                    Comment


                    • Samo da se dobiju cigani, da se vrati za onu nepravdu sa proslog EP kada smo ih izuli i sise prodju na penale. Eh De Rosi macka sta je promasio tada.

                      Comment


                      • Španija bez pravog špica. Fabregas u napadu!
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Spain: Casillas, Piqué, Ramos, Arbeloa, Alba, Iniesta, Xavi, Fàbregas, Alonso, Busquets, Silva.

                          Cesc kao napadac

                          Italy: Buffon, Maggio, Chiellini, Bonucci, Motta, Marchisio, Giaccherini, De Rossi, Pirlo, Balotelli, Cassano
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Originally posted by Krle View Post
                            Španija bez pravog špica. Fabregas u napadu!
                            Pa ovo ce biti zatvoren fudbal , 0-0 u vrh glave 1-0
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Baloteli Kasano napad. Pa treba ubit ko ne navija za Talijane. Koja kolicina genijalnosti u njima dvojici. KAMAN!

                              Comment


                              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                                Spain: Casillas, Piqué, Ramos, Arbeloa, Alba, Iniesta, Xavi, Fàbregas, Alonso, Busquets, Silva.

                                Cesc kao napadac

                                Italy: Buffon, Maggio, Chiellini, Bonucci, Motta, Marchisio, Giaccherini, De Rossi, Pirlo, Balotelli, Cassano

                                Pa gde su im 2 Fernanda kad Cesc treba da bude napadac ?
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X