Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja klasa, istrči i ne padne, već oduzme loptu napadaču stojeći!

    Jaoooooj Toto...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Nije Djidji za dzabe bio igrac sredine terena do 16 godine,kakav doktor,kad pomislis da ne moze da te iznenadi neka njegova reakcija on uradi ovo.

      Comment


      • E moj Nando...Covek izdominira i onda dodje u priliku za gol i usere sve.

        Comment


        • Nando pocinje da dominira na prvenstvu.

          Comment


          • Samo Madjo slab niko vise, idealan pocetak. Bravo Prandeli macko borbena.

            Comment


            • Tores vise nije igrac.
              sigpic

              Comment


              • Utakmica vredna finala,odlican mec i jednih i drugih

                Comment


                • Ramos ocajan danas. Da je Del Bosque krenuo sa Torresom pitanje je da li bi ostalo 1:1. Ipak je on napadac i po konstituciji je Drogba za sve njihove igrace na terenu. On u kakvoj god da je formi, odmah krene okomito ka golu, ne petlja mnogo. Prvu priliku je zasrao, u drugoj nije imao srece. Nisam ocekivao od Buffona ovakva bespotrebna izlijetanja. U prvom se iskupio, ali nece moci uvijek, u drugom je sreca bila na njegovoj strani. Giovinco i Di Natale donijeli vecu agresivnost na terenu. Kakav je samo majstor Iniesta. Mjesavina Messija i Xavija. Majstor veliki! Mislim da i cigani i zabari mogu biti koliko-toliko zadovoljni. Svakome po bod, a ne bi trebali imati problema sa Hrvatima i Ircima.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Sastavi za drugu tekmu. Dosta po meni iznenadjujuci sastav Hrvatske u vezi. Ovo je dosta ofanzivnije od onog sto sam ocekivao.

                    Croatia: Pletikosa, Strinić, Ćorluka, Schildenfeld, Rakitić, Vukojević, Modrić, Srna, Perišić, Jelavić, Mandžukić

                    SUBS: Kelava, Subašić, Šimunić, Buljat, Vrsaljko, Vida, Pranjić, Badelj, Dujmović, Kranjčar, Kalinić, Eduardo.

                    Ireland: Given, St Ledger, Ward, O'Shea, Dunne, Whelan, McGeady, Andrews, Duff, Doyle, Keane
                    SUBS: Westwood, Forde, Kelly, McShane, O'Dea, Gibson, Hunt, Green, McClean, Walters, Long, Cox.

                    Comment


                    • Žabari se mogu zahvaliti klocu Toresu što je ostalo 1-1, pa taj kloc veze sa fudbalom nema, djeluje potpuno izgubljeno na terenu. Iskreno nije ni zaslužio da se nađe na Euru a kamoli da igra na današnjem meču.
                      Današnja igra bez klasičnog napadača nema nikakvog smisla, sve završava nekim bezopasnim šutem ili pokušajem na silu da uđu s loptom u gol.
                      Llorente mora započeti naredni meč ako Del Bosque planira šta da uradi na ovom Euru.

                      Comment


                      • Originally posted by edohz View Post
                        Žabari se mogu zahvaliti klocu Toresu što je ostalo 1-1, pa taj kloc veze sa fudbalom nema, djeluje potpuno izgubljeno na terenu. Iskreno nije ni zaslužio da se nađe na Euru a kamoli da igra na današnjem meču.
                        Današnja igra bez klasičnog napadača nema nikakvog smisla, sve završava nekim bezopasnim šutem ili pokušajem na silu da uđu s loptom u gol.
                        Llorente mora započeti naredni meč ako Del Bosque planira šta da uradi na ovom Euru.
                        Zato Arbeloa zna gdje se nalazi, inace.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Jasno je bilo ko su bili najgori igraci na teren danas. Igraci Real Madrida naravno, to su samo takve rupe.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Reise View Post
                            Jasno je bilo ko su bili najgori igraci na teren danas. Igraci Real Madrida naravno, to su samo takve rupe.
                            Originally posted by tata Mumi View Post
                            Zato Arbeloa zna gdje se nalazi, inace.
                            Kad ste tako pametni navedite mi alternative za Arbelou i Romsa koji su odigrali loš meč..........

                            A što se tiče kloca Toresa pa Llorente je u u ovom trenutku 3 klase iznad njega, pa Soldado pa i Negredo bi bolje odigrao. A da ne pričam o Adrianu koji je neopravdano izostavljen sa ovoga spiska.

                            Comment


                            • Ne pricam ja o alternativama, nego kako su odigrali. Povrace mi se kad Arbeloa ima loptu kod sebe u noge.
                              Da je Pujol zdrav ili Ramos ili Arbeloa bi grejali klupu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Citajuci vase komentare zakljucio sam da je bilo pametno sto nisam gledao
                                Upravo vidjeh kako ke Bufon oduzeo loptu Toresu E moj El Nino


                                Kako finu ekipu ima Irska.Uvijek su mi bili dragi Potpuno sam neutralan u ovom mecu i ko god da pobijedi,bice mi drago.Valjda ce biti dobra utakmica

                                Comment

                                Working...
                                X