Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je Young opucao, samo da je malo niza bila. Buffon tu nije imao sanse

    Comment


    • Pojela ih Italija na sredini. Mada ocekivano, De Rosi, Monto i Klaudio su neverovatni trkaci + genijalac Pirlo. Runi nije bio na svom nivou niti je pomagao sredini kao sto to radi u Junajtedu. Dzerard nazalost nedovoljno spreman za ovakav mec i zatvoren potpuno, osim par prekida i pogodjenog penala nista. To sto 100 godina nije prosao jake pripreme iz dosta razloga se odrazilo veceras. Bar da je onaj konj Milner preuzeo na sebe odredjene zadatke i da nije sve ostavio Parkeru. Italija sve dominantnija kako je mec odmicao i zasluzeno su prosli. Zao mi Dzerarda, kao i Endija sto nije vise igrao i sto nije dobio vise lopti za to vremena sto je proveo na terenu, odlicno izgleda citav turnir. Pirlo izdominirao i posprdao se. Svakako sam jos ranije rekao da navijam da osvoji pobednik ovog meca i da u finalu unisti nekoga iz onog fenseraja i ciganije sa druge strane zreba pa se nadam da ce Azuri da uzmu, najbolji su, bolji bili i od Spanije.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Doktor



        Polufinaleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

        Od 0:13 do 0:15 - Gde da je posaljem... Ma jeb'ga,potkopacu je

        Comment


        • Ma cim sam video penale, znao sam da Italija prolazi, Englezi su veciti gubitnici uvek bili i ostali, a Zabari sasvim suprotno. Pokazali su bolju igru, i bolja ekipa prolazi dalje. Pirlo kao i uvek, doktorski. Strasan vezni red ima Prandeli, i videcemo ih protiv Nemaca. Englezi tipicno preko sredine nista nisu mogli, ocaj zivi, Jang prosek, Runi takodje, Stivi totalno nepripremljen, ipak nije vise ni mlad da izdrzi toliko takmicarskih utakmica za kratko vreme, Milner uglavnom defanzivan, slabo jako slabo, trebao je Kerol od pocetka, opasniji bi Englezi bili po gol, ovako nista.

          Uzbudljiva 1/2 finala nas cekaju.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Nadam se samo da ce Portugalci pevati ovo

            Comment


            • Eto,ispadose mi Englezi
              Jbg,ja sam zadovoljan.Odigrali su u domenu svojih mogucnosti i onoliko koliko su mogli.Ja i onako nisam ocekivao vise od ovoga.Niko ih nije dobio u regularnom dijelu igre I veceras su odigrali takticki vrlo dobro mada su imali dosta propusta u odbrani.Oni i onako nikada nece proci na penalima..jednsotavno sam znao da ce ispasti ako dodje do penala.Jang je sutirao odlicno.Gadjao je pod precku ali nije imao srece,a Kol samo neka je zdravo.Dzerard bi trebao da se povuce jer on na sledecem prvenstvu nece moci ovako da igra..kakve je srece sa povredama pitanje je da li ce se baviti fudbalom uopste za 2 sezone.Roj je odradio dobar posao.Imao je svojih bisera,ali takticki je odradio skoro sve kako treba jer je on ukapirao da Engleska nije sto je bila prije 5 godina i da nema tim za nadigravanje.

              Veceras smo gledali odlicnu utakmicu.Bila bi bolja jedino da je zavrseno 1:1
              Italija je zasluzeno prosla i zelim im da ih Njemacka pregazi

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Ma cim sam video penale, znao sam da Italija prolazi, Englezi su veciti gubitnici uvek bili i ostali, a Zabari sasvim suprotno. Pokazali su bolju igru, i bolja ekipa prolazi dalje. Pirlo kao i uvek, doktorski. Strasan vezni red ima Prandeli, i videcemo ih protiv Nemaca. Englezi tipicno preko sredine nista nisu mogli, ocaj zivi, Jang prosek, Runi takodje, Stivi totalno nepripremljen, ipak nije vise ni mlad da izdrzi toliko takmicarskih utakmica za kratko vreme, Milner uglavnom defanzivan, slabo jako slabo, trebao je Kerol od pocetka, opasniji bi Englezi bili po gol, ovako nista.

                Uzbudljiva 1/2 finala nas cekaju.
                Kada je Kerol usao u igru, Englezi nista konkretno nisu uradili dok su u prvom poluvremenu koliko toliko stvarali prilike...

                Comment


                • Bilo bi totalno nezasluzeno da su Englezi prosli,prikazali su antifudbal.Vecito podcenjeni Pirlo ponovo pokazao kakav kvalitet poseduje.Italo-Juve nastavlja da gazi.

                  Comment


                  • Pirlo zapusio usta svim Engleskim navijacima! Kakav kralj. Kakva lezernost prilikom izvodjenja penala. Preokrenuo je tok tih penala...
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • To sto Pirlo nema reputaciju Cavija ili Injeste ne znaci da je podcijenjen.Za mene i dalje jedan od najvecih majstora i sigurno veci gospodin od vec pomenute dvojice

                      Comment


                      • Originally posted by Layzick View Post
                        Bilo bi totalno nezasluzeno da su Englezi prosli,prikazali su antifudbal.Vecito podcenjeni Pirlo ponovo pokazao kakav kvalitet poseduje.Italo-Juve nastavlja da gazi.
                        Jos nisam cuo da je neko potcenio Pirla, to je ludost, covek je genijalac kakav se jednom radja.

                        Originally posted by Sir Giggsy View Post
                        Kada je Kerol usao u igru, Englezi nista konkretno nisu uradili dok su u prvom poluvremenu koliko toliko stvarali prilike...
                        Ma kakvi, ista igra je bila, samo sto su Englezi igrali jako na samom pocetku, pa ih je posle stigao umor, pogotovo Stivija, koji ne moze da izdrzi takav tempo, a on je glavni igrac, i on je jedini mogao nesto koliko toliko da iskreira, kasnije kad je on pao, i cela Engleska je pala. Velbek je nevidljiv bio, ajde od njega sam to i ocekivao, ali Runi me je razocarao moram reci.
                        Mislim da bi druga prica bila da je Kerol bio od pocetka, bolje bi iskoristili prekide, ali nema veze, jako losa igra, Italija je bila dominantnija u svim segmentima igre i zasluzeno prosla iako je na kraju sreca i malo koncentracije presudilo.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Steta sto ovaj sut nije zavrsio u golu

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            R
                            SRAMOTA!
                            Nije da sam navikao,ali juce ni jedan like na moju,analizu prije meca,nije to fino,danas necu ni analiziram,sve vam kazem i rezultat,a vi nista.


                            Ovaj mec cekam Engleska na Italiju,derbi cetvrtfinala,ni sam ne znam sta ce biti,ali znam da ce Italija proci,pa to bilo na pa to bilo i na penale,nema od Engleza nista,jedino,ako ovi iz Mancestera izvuku stvar xD
                            Opet sam dzaba gledao utakmicu
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                              Opet sam dzaba gledao utakmicu
                              Ja kazem da ga neko urazumi da ne prica toliko, nije zanimljivo vise...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • De Rossi: Pirlov gol me podsjeca na Tottiev iz 2000.



                                Tu su negdje. Oba su postignuta na euru, ovaj prvi u 1/2 finalu a ovaj jucerasnji u 1/4 finalu

                                Comment

                                Working...
                                X