Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolji je prošao dalje. Italijani su dominirali utakmicom, na kraju imali i sreće, a znamo da sreća prati hrabre, najbolji primjer majstor Pirlo koji u onako klimavom trenutku potkpava loptu.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • E crni Esli, zasto ti obrukao si Mancester

      Ma bolji su bili zabari, nema tu price. U svakom segmentu igre su bili bolji, trebali su i prije penala da dobiju. Steta za onu sansu Dzonsona, steta za onaj udarac glavom Runija.
      No neke tradicije se ne ruse, mnogo bi bilo dvije u dva dana

      Nadam se da ce braca Njemci objasnit' neke stvari Italijanima! Dojcland
      Last edited by Vladan; 24-06-12, 22:34.
      sigpic

      Comment


      • Svaka cast zabarima,pregazili su Engleze.
        sigpic

        Comment


        • Lost in 2012 to Italy
          Lost in 2006 to Portugal
          Lost in 2004 to Portugal
          Lost in 1998 to Argentina
          Lost in 1996 to Germany
          Lost in 1990 to Germany

          Kad nekoga neće penali onda baš neće.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Bas mi je zao i krivo. Al moram priznati da nije nezasluzeno
            Sad svim srcem uz Germany!!!

            Comment


            • Esli su promasili penale

              Comment


              • Kako ce to napeto da bude sa Nemcima lako moze biti da ce biti produzeci opet
                GIFSoup

                Comment


                • Ali Pirlo, kakva je to igracina, kakva je to majstorcina! Genije
                  sigpic

                  Comment


                  • Italijani su svi sutirali u isti ugao osim Pirla...

                    Comment


                    • Italija favorit br.1 za titulu.. Kako igraju ljudi to je nevjerovatno... Najbolja utakmica za sada...
                      ANDREA PIRLO ..
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                      Comment



                      • sigpic

                        Comment


                        • Zasluzeno apsolutno,Engleska nije nista pokazala.Pirlo jos jednom pokazao o kakvom se igracu radi,od utakmice pa do onog penala odigrao je doktorski.Young osutao onaj penal u skladu sa svojim partijama na Euro-u,ocajno.

                          Nadam se da ce se Gerrard oprostit od ovog cirkusa,nije vise mlad i samo se bzv trosi,a Liverpool na kraju ispasta najvise.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Italijani znaju da igraju i bolje je za fudbal sto su oni prosli dalje. Gledacemo zanimljiviju utakmicu u polufinale.
                            sigpic

                            Comment


                            • Znaci rekao sam prijatelju da ce Young sastaviti precku i pogodio sam
                              Za pocetak prosto ne vjerujem da je ovo zavrseno 0:0. Pa da je tekma bila losa bilo bi mi skroz ok, ali ovako kada je bilo dosta sansi s obje strane, stativa i tako tog, 0:0 mi zvuci nezamislivo. Navijao sam za Englesku cisto reda radi, ali Talijani su po ko zna koji put pokazali da su klasa samo takva i da se s njima nikad ne zna, bas kao sto sam jutros i rekao. Nemam sta reci za Pirla, genije.

                              Nadam se da ce ovo euro osvojiti ili Njemacka ili Portugal.

                              Comment


                              • Zasto Jang da sutira ? Vidjelo se od pocetka da ce promasiti.Nije ni gledao dje je golman,samo je raspalio po njoj kol`ko je imao snage.
                                Trebao je da ostavi Parkera do kraja,on bi sigurno pogodio penal.
                                Ali kakav je majstor Pirlo !!! Pa da je promasio Italijani bi isli kuci,ali on je bio hladnokrvan,poslao je Harta po bureke Pirlo GENIJE !
                                On je bio kljucni faktor ove utakmice.

                                Comment

                                Working...
                                X