Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav je to udarac..užas.....

    Comment


    • Jbg...

      Comment


      • Poptpuno zasluzeno.

        Comment


        • U ovako je.enom trenutku on potkopava. Bravo majstore Pirlo, bravo Buffon, bravo Italijani.

          Ovo je sasvim zasluzeno.

          Comment


          • Bolja reprezentacija ide dalje.
            sigpic

            Comment


            • Zasluženo. Čestitke talijanima. Biće sjajno polufinale sa Nemcima.

              Comment


              • Ova lijeva noga me je unistila par puta na kladionici ove sezone kad sam igrao protiv Bologne , ali sad donosi plasman Italiji u polufinale , a usput i meni dobitak

                Bravo Italijani , vise nego zasluzeno
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Tooooooooooo zasluzeno bravo za utakmicu,bravo za igru Italijana na evropskom
                  u polufinalu ce igrati za mene dve najbolje ekipe na evropskom Nemci-Italijani .
                  GIFSoup

                  Comment


                  • Nadam se da ce se ponoviti Nemacka iz 2006.
                    Zao mi je Engleza,pogotovo Gerrarda.Krivo mi je sto su bas ove dve reprezentacije igrale ovako rano.
                    sigpic

                    Comment


                    • 4 najjace selekcije su u PF, i da smo hteli, nije moglo bolje da ispadne.

                      Comment


                      • A sad Nemci raskantajte ove zabare!

                        Comment


                        • IMA BOGA IMA PRAVDE!!!!!!!!!!!!

                          Katanačo i Englezi mrš kući, mrš tamo gdje ste naučili igrati sa 10 u defanzivi

                          Španija,Italija,Njemačka,Portugal............ apsolutno zasluženo

                          Comment


                          • Doktor



                            Polufinaleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

                            Comment


                            • Ebo fudbal koji igraju ovi Englezi. Tri pasa nisu mogli da sastave u većem delu meča. Ajajaj aj.
                              Italijani zasluženo, ali ako dođu do finala sa Špancima, ja to neću da gledam... jadna lopta.
                              Napred Portugal.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Providno je bilo gdje ce Cole sutirati i da ce promasiti penal. 3 puta sam ponovio prije suta da ga 100 % promasuje, i eto.
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X